Catrice

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2016. május 19.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2015-ös őszi limitált trendkiadás

"Szenvedélyes bogyósgyümölcs-színek. Halvány ragyogás és gyengéd színek  – a Soft Lip Colours ápolt megjelenést kölcsönöznek. A három divatos bogyósgyümölcs-árnyalat kihangsúlyozza a nőiességed, és a bőrtónusodnak a legjobban megfelelő árnyalat is könnyedén kiválasztható közülük. A lágy textúra kényezteti az ajkak érzékeny bőrét és a limitált kiadású rúzsokat a kedvelt szépség-eszközeinkké varázsolja."

3 árnyalatban kapható

• C01 Fabulous Fox-ia
  • C02 Rustic Rose
  • C03 Little Red Riding Hood

beautysecretsfromnora

2015. december 12.

A Rustic Rose árnyalatban vásároltam meg. A csomagolása nagyon tetszik, csakúgy mint a mágneses kupak megoldás. A Catrice ebben nagyon igényes szerintem. A színe számomra valami tökéletes, nem tudom pontosan mi fogott meg benne, de mikor a kézfejemre swatcholtam beleszerettem és magamon is imádom. Úgy érzem a tökéletes sötétebb nude számomra, egy pár árnyalattal sötétebb az ajkaim színénél. És akkor a negatív: egyáltalán nem tartós. Kb 1,5-2 óránként kenegethetem újra, mert addigra szinte teljesen lekopik. Nagyon remélem, hogy találok majd egy ugyanilyen árnyalatú rúzst, ami tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Kitketkati

2015. november 24.

Már jó előre kinéztem magamnak a C01 Fabulous Fox-ia árnyalatot és egy pár hete sikerült is beszereznem.Bár a színe gyönyörű, sajnos elég erőteljesen szárít erre érdemes odafigyelni. Tartósság tekintetében olyan, mint a többi Catrice rúzs.Emellett könnyen kenhető és a ceruza használata sem árt hogy ne mászkáljon el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

AkInImOd

2015. november 17.

Na végre, ma lecsaphattam erre a kollekcióra! :) (Blaha Lujza téri Müllerben már kiállították.) Konkrétan nyálcsorgatva gyönyörködtem a színekben vagy 5 percen keresztül, aztán fejben megráztam magam és az ösztöneimmel szembeszállva ("Szerezd meg hát mind!!!") megálljt parancsoltam: csak egy rúzs mind fölött... A nyertes Little Red Riding Hood! Ilyen árnyalatom még úgy sincsen, és nem a megszokott pirosbogyós szín. Csillogó szemekkel vittem a kasszához.

A C03-as árnyalat egy gyönyörű vörösbor árnyalat, ami a jelenlegi őszi szezon slágerszíne - a tél típusúaknak gyönyörű Hófehérke hatást kölcsönöz. :) Elég hivalkodó, noha csak enyhén fényes hatása van, ezt a színt inkább esti programokhoz tudom ajánlani. Az állaga krémes, ezért nagy odafigyeléssel javallott felvinni - és érdemes előtte hidratálni, sajnos ugyanis már érzem, hogy enyhén szárít (ezért levontam egy csillagot). Viszont lehet ez a mellékhatása annak, hogy picit beleivódik az ajkakba, így hosszabban tart a színe, lassabban kopik. Az óvatos ivást szépen bírja, míg az evésnél simán maszatolódhat akár egy óra elteltével is. Nedves törlőkendővel azonban szépen helyreigazítható vagy leszedhető. Ahogy előttem is írták: az Ultimate Colourhoz képest ez kisebb kiszerelés a csomagolását és tartalmát tekintve is, ugyanakkor a mágneses záródás elég menő és biztonságos; nem kell attól félni, hogy szétesik a táskában. :)

Update: Ha azóta két naponta nem ezt használom, akkor nem mondtam semmit. :D Simán felkenem már nappali sminkhez is vékonyan (zsebkendővel átpaskolom), annyira beleszerettem - ennyit egy és ugyanazon rúzst még soha nem használtam. Azonban szárít, muszáj előtte alaposan hidratálni - illetve fokozatosan kopik, az ivást jól bírja, az étkezés után fel kell frissíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.