Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2014 novemberi limitált kiadás

Zselés textúrája gyengéd érzést kelt az ajkakon, amellett, hogy visszafogott, lágy színt ad egy kis csillogással.

Kapható nude (C01 Plain Plumage), bordó (C02 Red-y To Fly) és lila (C03 Plum Plumes) színekben.

Lana93

2015. augusztus 8.

Nekem a Plum Plumes színben van meg és nagyon szeretem ősszel és télen használni. Sokkal sötétebb színt vártam ugyan tőle, mint amit kaptam. Nagyon jól hidratál. Szívesebben nevezném színezett hidratálónak, mint rúzsnak. Ha gyártanák még újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Guinevere97

2015. január 9.

Inkább szájfény, mint rúzs. Ajakápolónak viszont megteszi. Az illata csodás, könnyen felvihető, nem kenődik el. Egyedüli hibája, hogy nem valami tartós, meg van egy furcsa csillogása, ami a tégelyen belül nem szúr szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 9.

Musil

2014. november 15.

Lássuk be, ez nem rúzs, hanem egy színezett ajakápoló. Annak viszont tökéletes! Nekem is a Plum Plumes árnyalat kötött ki a kosaramban. Elsőre ijesztőnek tűnik a szín kitekerve a tokból, de fölkenve már jóval szelídebb az összkép, a pigmentáltsága ugyanis nem túl erős, az ajkak alapszíne simán átüt rajta, nagyon szolid a fedése. Szokatlanul krémes állagú, még Catrice-es viszonylatban is! Nagyon jól ápol, hidratál, bár hosszabb idő elteltével hagy egy kis ragacsos érzetet. Az illata nagyon kellemes, pedig nem szeretem az illatosított sminktermékeket. Nem tökéletes darab, de ár-érték arányban kiváló termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.

ebria

2014. november 14.

A Plum Plumes árnyalatúra csaptam le és imádom :) Nagyon hasonló a 2 évvel ezelőtti spectaculART TE hasonló darabjára, amit imádtam és elkeseredve kutattam a méltó utódját... Szóval ahogy a neve is mutatja ez egy sheer lip colour, alig van fedése de én pont ezért szeretem. Teljesen effortless, nem kell vele szenvedni csak felkenem, szép , amikor lekopik akkor eltűnik és nem hagy maga után csúnya foltokat itt-ott. Nem tartós, nem ad durva színt (legalábbis ez az árnyalat, a piros erősebbnek tűnt) csak kellemesen ápolt, kissé bordós-lilás árnyalatú ajkakat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).