Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. május 27.

Lelőhely:   drogériák, online

Használhatod az arcodon és az ajkadon egyaránt. A gélszerű textúra könnyen alkalmazható, felvitele rendkívül egyszerű az applikátor segítségével. Több réteg felvitelével a szín intenzitása növelhető. Az egészséges és friss pillantásért az arcodon és az ajkadon. Egy árnyalat, amely illeszkedik minden bőrtípushoz.

010 Rose Flush árnyalatban kapható

sailorluna

2018. augusztus 9.

király cucc, nagyon szép, egészséges, természetes színt ad az ajkaknak, és pirosítóként is tetszik. egy nagy kajálást nem bír ki kopás nélkül, de egészen tartós. nem hidratál, viszont nem is szárítja a számat, mint a catrice sima lip tint-je. praktikus ez a kiszerelés, táskába dobható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

hinasza

2015. augusztus 5.

350 körül vettem, teljesen megérte pirosítónak jobb mert szajon kicsit furcsán mutat de meg vagyok elégedve
+ az adagolója kicsit sokat vesz fel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

+ az adagolója kicsit sokat vesz fel

Runway

2015. július 16.

Én pirosítóként használom, ajkakra még nem próbáltam. Nagyon tetszik a folyékony kiszerelése, csak néhány pötty az arcomra, majd ecsettel pillanatok alatt eldolgozom és kész is. Tartós, kibírja az egész napot, bár nap végére azért kopik egy keveset. Nemrég elfogyott, remélem, sikerül még szereznem egy kiárusításon valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

evatakacs

2015. április 6.

Imádom tökéletes pirosítónak, az ajkaknak nem sok színt ad , de könnyű és gyors használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Szabszi21

2015. február 21.

pirosítónak nekem nem igazán jött be, de a számra annál inkább:) egy színtelen szájfénnyel szoktam használni:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Dorka93

2014. december 11.

vegyesek az érzelmeim a kis pirossal.. nem lettünk túl jó barátok..pirosítónak jó de én jobban kedvelem a por pirosítókat mint a folyékony fajtákat ezért ez az oldala miatt nem használom, a másik a száj. Az aplikátora a szokásos nehezen használható, és felkenéskor nem egyenletes ezért nem 2 húzás mire az ajkaidat befested, nem erős árnyalat épp, hogy valami látszik. Szóval az én kedvencemet az Essence már kivont ajaktintáit (ami szintén használható arcra) nem győzte le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

henrietta93

2014. október 16.

szerintem szájon egyáltalán nem mutat :) arcra elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

szerintem szájon egyáltalán nem mutat :) arcra elmegy.

dorci993

2014. szeptember 24.

Nahát ez nagyon klassz cucc :D A Rossmannban a leárazott termékek között találtam, 350Ft-ért azt se igazán bántam volna, ha nem csinált semmit, de ez a maga nemében nagyon jól működik:) A textúrája meglepett, sokkal vizesebb mint számítottam rá, de könnyű eldolgozni, és arcpírként nagyon tartós, ma egész délelőtt futkostam,de csak nem sikerült leizzadni :D Ajkakon használva már nem olyan nagy szám, de tisztességesen tartja magát,és engem nem szárított. Teljes áron azért nem vettem volna meg, de így nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

ritariot

2014. szeptember 8.

Szájon nem tetszik, de nagyon szép, természetes pírt ad az arcnak:) Használata könnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

pindurka

2014. augusztus 18.

Nagyon szeretem ezt a pirosÍtót! RendkÍvül tartós és praktikus, igazi táskába dobós darab. Kár, hogy kivonják a forgalomból. Most 350 ft-ért vesztegetik, ezért beszereztem egyet tartaléknak is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.