Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Irizáló, áttetsző hatású körömlakk, csillogó végeredménnyel. Használható önmagában, vagy kreatív módon kombinálható is. Fedőlakként is használható a megfelelő szín fölé különleges végeredmény eléréséhez.

8 árnyalatban kapható

Vegán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BlutterflyGirl92

2021. január 14.

06os van meg.... üvegben nagyon szép :D
Ha tudom hogy áttetsző biztos nem veszem meg... nem azt kaptam amit vártam... a tudásához képest drága:(
Világos színre szoktam felvinni 2rétegben...
Tartós, csillog... de nekem nem jön be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

06os van meg.... üvegben nagyon szép :D
Világos színre szoktam felvinni 2rétegben...
Tartós, csillog... de nekem nem jön be.

Nicolett022

2020. december 22.

Szeretem, tartós, gyorsan szárad, egy és több rétegben, világos és sötét lakkal együtt is nagyon jól néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Bellita

2020. április 12.

A 02-es (iridescent illusion) árnyalata van meg, szép a színe de nem elég tartós. Könnyen kopik, már a 2. napon eléggé lekopott kár érte mert a színe nagyon bejövős.
A nagyon csillámos hatású 04-es fast and lightning van meg még, ami a csillámosságából kiindulva azért jobban tartós. Szép enyhe rózsaszínes színe van.
Bő fél éve nem nyúltam egyikhez sem de még mindig nem száradtak be. Kap tőlem ezért is 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Rekanna1

2020. április 9.

Én is a 05-ös színt vettem, de teljesen elégedett vagyok vele. Minden pirosas árnyalatú körömlakknak csodás csillogást kölcsönöz. És mindig más szín lesz az eredmény, akár egy unalmas narancssárgát vagy rózsaszínt kenek alá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 9.

bernadettu

2020. március 17.

Kiárusításban vettem a 01 Night-Time Stargazing színben, a bolti fényeknél fel sem tűnt, hogy nem ezüst hanem inkább zöldes fénye van, de ezt leszámítva nagyon megszerettem, időnként felrakom toppernek, próbáltam már világos rózsaszín alapon és azért bizonyos szögből látszik, hogy rajta van.
Akciósan nekem 100% megérte, de nem hiszem, hogy az egész kollekciót felvásárolnám, azért nem akkora "csodaszer".
Nem tapasztaltam, hogy pár nap alatt lepattogna, nekem kibír 5-6 napot mosogatás mellett is (használok alap és fedőlakkot is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

orsipanka

2020. január 14.

A 05-ös Watch Out! Universe Blaze rózsaszín árnyalatot használom. Egy jól bevált alaplakkot kentem fel alá, 2 rétegben majdnem teljes volt a fedése. Gyönyörű, különleges lakk. Viszont a tartóssága kritikán aluli, már az első nap lepattogott belőle, és a 2. nap már vállalhatatlan volt, pedig nem csináltam semmi különöset, víz is alig érte, a körmöm is erős és rövid. Most futtatják ki, a Müllerben már fél áron kapható, aki ennek ellenére még szeretne belőle, most vegye meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Caladrin

2019. augusztus 9.

Nekem a 07-es árnyalat van meg és imádom. Már nagyon régóta kerestem ilyen színű körömlakkot, úgyhogy nagyon örültem, amikor rátaláltam erre a darabra, és az örömöm csak fokozódott amikor kipróbáltam. Tettem alá egy réteg feketét és ebből is egy réteget tettem fel és így nagyon szép színe volt, és 1 hétig simán kibírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Mirabylia

2019. július 5.

Próbáltam egy és több rétegben önmagában, illetve más alappal. Szép színe van, nekem tetszik. Sokáig még nem volt a körmömön, így a hosszútávú viseletéről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Alsace

2019. május 6.

Kicsit drágának találtam, hiszen kell még alá alaplakkot venni. Három félét vettem, mind gyönyörűségesen csillog, gyorsan szárad és fényes. Viszont csak sötét színű alaplakkot ajánlok, a világoson egyik sem látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

hedgehog

2019. május 6.

Én voltam a figyelmetlen, hogy az üvegen található összes szöveget nem olvastam el, mondjuk kihívás is lett volna a sötét lakkon kibetűzni a -2-es betűméretű fekete feliratot...de ki gondolta volna, hogy egy ilyen lakk áttetsző, mikor az üvegben tömény sötétlila-kék, igazi galaxis színe volt. Jól meglepett és nem mondhatnám, hogy pozitív értelemben. Bárki állítja a gyártónál, hogy önmagában is használható hazudik, még három rétegben is épp csak vállalható a végeredmény. Egy óra száradás után is "szépen" bele lehet nyúlni. Majd kipróbálom valami nagyon sötét színű lakkon, de akkor már csak "féltermék", mert nem övé a dicsőség nagy része. Ha jót is kellene róla mondani, azt írnám, hogy lapított az ecsete, ami nem rossz. A tudásához képest nagyon túlárazták, az üvegén a feliratok pocsék kivitelűek, kár érte, mert szép lenne a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891