Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Irizáló, áttetsző hatású körömlakk, csillogó végeredménnyel. Használható önmagában, vagy kreatív módon kombinálható is. Fedőlakként is használható a megfelelő szín fölé különleges végeredmény eléréséhez.

8 árnyalatban kapható

Vegán

arimer

2019. április 12.

Ez egy fedőlakk, vagyis önmagában ne is várjuk, hogy fedni fog. Nekem nagyon bejott, a legegyszerubb attetszot vettem meg. A leguncsibb barnás-szurkes-lilás lakkomat is feldobja. Gyorsan szárad, kb 5-6 perc utan kopog. Mivel szeretem a csillogást, biztosan tobb lakkommal is ki fogom probalni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Jelizz

2019. március 3.

En egz sotet lila es kekcsillamos arnyalatot vettem meg, es gyonyoru!!! Minden fenyben mashogy gyillog, kb 2-3 retegben kell felvinni, es 4. nap utan picit meg kopok. viszont jo az ara es szep a termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

szeliger

2019. február 16.

07 Feel The Cosmic Vibe, ez a kékes-lilás árnyalat. Óriási csalódás. Mondjuk nem olvastam utána mielőtt a kosárba került, Müller szombat volt és a lányom is elkísért. Rámutatott erre a lakkra, hogy ezt nagyon szeretné, én meg rábólintottam. Nos egyáltalán nem ilyennek képzeltük el. A nevéhez méltóan valóban nagyon áttetsző, három rétegben alkalmazva sem egyenletes, itt-ott vékonyabbnak látszódik a lakkozás. A szín sem olyan, mint amit az üveg alapján vártunk, inkább sötétlila-orgonalila-szürkés az irrizálás, a kék szín nehezen akar előjönni. KItartó forgatással azért felfedezni, de nem az a mélykék, amit én szeretnék.
Az ecset egyéként lapított, könnyen lehet vele dolgozni, csak az üveg szájához képest széles, akárhányszor visszateszem az üvegbe, pár szál fennakad. A lakk becsapós, úgy tűnik, hogy gyorsan szárad, de nem, még fél óra elteltével is felgyűrődik, ha hozzáér valamihez. Egyébként a végeredmény tükrösen sima felületű. A kiszerelés az árhoz képest elég kicsike, mindössze nyolc ml, ránézésre az üveg tartalma többnek tűnik.
Totális pénzkidobás volt. Most, hogy nézem itt az internetes képeket, talán fekete lakkra rákenve még lehetne valami esélye, csak éppen a fekete lakk hiányzik a próbához:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 16.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891