Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Vízálló, mélyfekete szempillaspirál ívelt kefével, melynek köszönhetően garantált a műszempilla hatás.

Ár: 650 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben llehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Egyik legjobb, ha nem a legjobb spirál a piacon. Tényleg vízálló, gyönyörű fekete. A keféje extrém. Perfektion pur. Lemosni mondjuk nem egy álom. Évek óta használom és amíg gyártásban marad, addig leszek hű vásárlója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Beauty88

2019. október 14.

Kategóriájában kiváló. Nem drága, tényleg egész nap bírja, nem pörög le, szépen felvihető, nem csomós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Iduska

2019. augusztus 29.

Az egyik legjobb vízálló spirál. Csak ezt használom, többen is azt hitték muszempillam van, pedig csak a spiralom szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

ecet

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 1.

Szép pillákat csinál, valóban babás hatása van, tényleg vízálló, fekete, szétválaszt, hosszít, szeretem. Kicsit nehéz leszednem, ezért a sima (nem vízálló) verziót jobban szeretem, az sem pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Szandihh

2019. július 18.

Viszonylag szeretem ezt a szempillaspirált, könnyű vele dolgozni, szép pillákat csinál, és ami számomra a legfontosabb, hogy megtartja a pilláim, illetve nem kenődik, és még leszedni is könnyű. Viszont több rétegben már katasztrófa ahogy kinéznek a pilláim, össze is ragasztja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

Rita0126

2019. május 9.

Összetapasztja a pillákat, extra nehéz leszedni, viszont mégis felkenődik a szemhéjamra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

vadvirag919

2019. április 21.

A sima verzióját imádom, gondoltam kipróbálom a vízállót is. Hát... Nem a szívem csücske. Sűrű, nehéz leszedni, ámbár valóban vízálló. Teszteltem, 3 nap alatt kb 6x áztam bőrig vele, meg se moccant. Elhasználom, de én nem szeretem ezt a formulát. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

AnnaR

2019. március 26.

Korrekt kis spirál, valóban vízálló. Szép pillákat csinál, rétegezhető, a színe is eléggé fekete. Irritációt nem okozott, potyogni sem potyogott. Teljesen jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Jelizz

2019. január 6.

szep szempillakat csinal es nehezen jon sajnos nem sajnos :D maszatolodik sajnos de ettol eltekintve jo vele dolgozni es az ara is jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Yavanna

2018. december 21.

Imádom! Sokáig tartott, mire találtam egy vízálló szempillaspirált, amelynek ilyen a keféje. Eleinte ezzel sem voltam elégedett, az első 2-3 használatnál még nagyon csomósodott. Szerencsére kitartottam mellette, mert nagyon szép hosszú szempillákat csinál, most már teljesen csomómentesen, ráadásul tartós is. A pilláim egészségesek, nem hullanak tőle :)
Valóban nem könnyű eltávolítani, de egy jó sminklemosóval ez se egy lehetetlen küldetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.