Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. szeptember 1.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Tökéletes az érzékeny szemekhez és kontaktlencse-viselőkhöz
  • Precíziós elasztomer ecsettel a kifejező szemrebegtető hatásért
  • Illatmentes és szemészetilag tesztelt
  • Vegán

Meszti

2022. június 3.

A csodaszer erős, viszont tényleg nagyon jó minőségű a termék. Nincsenek pókláb pillák, szétválaszt, ível, annyi festéket vesz fel a kefe, amivel nagyon szépen lehet dolgozni. Építhető, nem potyog. Természetesen, ívelt pillákat eredményez, kinyitja a tekintetet.

Nem hittem, hogy ilyen jó lesz.
Előtt egy prémium termékeket használtam, de szerintem ez jobb, ezért is döntöttem, úgy, hogy ha az nem jött be, akkor már inkább valami olcsóbb alternatívát keresek. Árban teljesen reális. Újravevős!

Sajnos nagyon pandázik... -2 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 3.

Nem hittem, hogy ilyen jó lesz.

Sajnos nagyon pandázik... -2 *

vidazs93

2022. május 26.

Most vettem, de egyenlőre nagyon elégedett vagyok :) Mindennapokra szeretem, ha kicsit természetesebb hatásúak a szempilláim, ezt 1-2 rétegben tökéletesen hozza, de még egy réteg, és a drámaibb hatást is könnyen el lehet érni vele. Nem kenődött/pergett le. Micellás vízzel nem volt olyan egyszerű leszedni, még megpróbálom olajos sminklemosóval, de amúgy szerintem szuper kis termék, pláne ár-érték arányban (a hasnolókat ígérő Douglas spirálom, amit akciósan is 3x ennyiért vettem, az elejétől kezdve kenődik a szemem alá).

Update: valamiért amikor új spirált veszek, az első pár napban mindig szuper, aztán elkezd lekenődni...lehet hogy mindig csak nagyon próbálom szeretni és jobban vigyázok rá, de az első hét után azt vettem észre, hogy azért ez is le tud peregni/kenődni. Azért még így sem mondanám rossznak, pláne ennyi pénzért, de újravenni nem fogom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

tudatosborapolas

2022. április 25.

Eddigi legjobb szempillaspirálom szemérzékenység szempontjából. Emellett olcsó, és szép pillákat csinál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

xixi

2022. április 16.

Szép természetes szempillák és nagyon jó a kefe de hiába ha lepandáz a szemem alá. Ugyanezeket tudja a s-he szempillaspirálja pandázás nélkül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 16.

k.boglarka

2022. április 15.

Szép csomómentes pillákat lehet vele festeni. Nem drámai a hatás de hétköznapokra tökéletes. Nem pereg, tartós egész nap, az ára is teljesen korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

dreammiyss

2022. április 9.

Ezt a terméket az itt látott vélemények miatt vettem meg. Nagyon sokat vártam tőle, nyújtja is egyébként. Tetszik a keféje, szépen fel lehet vinni a terméket, viszont nekem 4-5 óra után valamiképp elkenődik kissé, pedig használok fixálót, ami egész jó minőségű. Lehet egyébként a túl olajos fényvédőm miatt történik ez, ami miatt használok púdert. Végülis most a fényvédőt lecseréltem, szóval tesztelgetem még az újjal. Majd érkezik az update. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 9.

racheldawes

2022. április 7.

A pozitív véleményeket olvasva döntöttem a megvásárlása mellett, és milyen jól tettem! Nagyon meg vagyok elégedve vele, szépen íveli és hosszabbítja a pilláimat, nem csomósít, maszatolódik vagy pereg le, a nap végéig tartja magát. Lemosni is könnyű és elnevezéséhez híven irritációt sem okozott. Nekem még a dizájnja is tetszik, szép ez a világos türkiz szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Csirip74

2022. április 4.

Megvettem ezt az újdonságot és nem csalódtam. Amúgyis a szilikonkefék jönnek be, a rostkefe csomósít. Kevés szempillám van és ezzel egy természetes hatást érek el, szálanként szépen befesti, nem csinál tíz szál szempillából öt vastagot..:) Nem pereg,nem kenődik ami nagy szó, mivel maszkot hordok továbbra is a boltokban és a munkahelyen az ügyféltérben. Babaolajjal mostam le este, minden probléma nélkül lejött. Tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 4.

sztinke

2022. március 22.

Habár kontaktlencsét használok, nem kimondottan érzékeny a szemem, csak simán szempillaspirál mániás vagyok, úgyhogy ezt is ki kellett próbálnom. :D
Ár-érték arányban talán nem is volt még jobb spirálom. A kis kefe (és a jó minőségű festék) előnye, hogy minden pillát befed és gyakorlatilag végtelenül építhető. Nagyon ritka az építhető spirál, az a tapasztalatom. Ezt viszont 4 rétegben is fel tudtam applikálni, és az eredmény csodás lett, látványos, póklábak és csomók nélkül. :) Egy-két rétegben nagyon természetes az eredmény, az nekem kicsit kevés, de így rétegezve, nagyon is szerethető. Ez így, az árát is figyelembe véve 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 22.

Christina

2022. március 16.

Nagyon jó sprirál, nekem is bevált! Nem irritál, nem maszatolódik. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

Nagyon jó sprirál, nekem is bevált! Nem irritál, nem maszatolódik. Újravevős!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin