Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintia995, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 augusztusi limitált kiadás

cintia995

2013. augusztus 18.

A pirosat vettem meg. Igazi intenzív piros egy kis korallos beütéssel. Hozza a szokásos Catrice minőséget: Az ecsetet könnyű használni, a lakk más egy rétegben is tökéletesen fed és a finishe is gyönyörű, bár nekem fedőlakkal az igazi. Tartóssága 4-5 nap, ami nekem megfelel, mert kb. ilyen gyakran váltogatom a körmöm színét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891