Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varadi85, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2013 augusztusi limitált kiadás

Ajakszínező toll, gyengéden elolvad az ajkakon, miközben ragyogó színt ad és intenzíven hidratálja a bőrt. Csavarható toll, hegyezést nem igényel.

2 árnyalatban kapható

Ella

2015. december 21.

Springsteen33-tól vettem, szinte ingyen volt és talán csak kipróbálta! Nagyon jó, annyira, hogy még mindig nem tértem magamhoz tőle. A piros van meg, szép, meleg tónusú. Gyönyörű!!! Felkenve puha, fényes, hidratáló, tartós (2-3 óra), egyenletesen szívódik fel az ajkakról. Hogy miért vagyok emellett elájulva tőle?! MERT KIBÍRJA A KISEBB EVÉS-IVÁST!!! Igen, simán. Megettem 2 szendvicset, ittam kb. fél liter narancslét és bár a pohár szélén látszott a rúzsfolt, a tükörbe nézve bámulatos látvánnyal találkoztam: mintha le sem kopott volna! Eszméletlen, komolyan. Más rúzs ilyenkor innen-onnan eltűnik és a végeredmény olyan, mintha csak kontúrceruzával mentem volna végig a szám körvonalán. Ez meg mintha frissen kentem volna. Odáig vagyok meg vissza. Szerelmes vagyok ebbe a rúzscerkába. Ja, nem fogy gyorsan és egész nagy mennyiség! Igen, Ő csodaszer!!! <3 <3 <3 <3 <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Asarys

2014. február 7.

Az egyik kedvenc rúzsceruzám! Tartós, csodás színe van, tekerős is...mi kell még? Vérzik a szívem h csak limitálzt kiadás volt :( de vettem kettőt, biztos ami biztos ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Belkitt

2014. január 12.

Imádom! A pink szín van meg, szuper tartós jól eldolgozhato! Ha meghalok temessék mellém termék! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Kittina

2013. október 30.

Ciklámen színben vettem meg fekete tusvonalas szemhez és halvány rózsaszínes sminkeket is megbolondít,igazán kitűnő termék, hosszan tart, kedvelem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

dorkaww

2013. október 8.

Nekem az élénk vörös van meg. Egyszerűen nagyszerű, nagyon szép színe van, rendesen fed és nekem egészen sokáig bírta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

javgke

2013. szeptember 12.

A pirosat vettem. Szép és jó, élénk a színe, könnyű felvinni, viszonylag tartós és kimondottan jól hidratál. Megér ennyi pénzt igazán, a pinket is megvenném, ha nem lenne már jópár ilyen színű szájra való holmim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Nora.89

2013. augusztus 15.

Idáig smink termékekben mindig drágábbat vettem(pl: Chubby Stick clinique). 1 hete vàsároltam több catrice terméket az olcsó árhoz képest nagyon jók. A sötèt pinket vettem meg ebből a rúzsceruzából és nagyon jó, tényleg semmi értelme drágábbat venni. Nagyon meglepődtem hogy mennyire jól hidratál és tartós. A csomagolás minőségi és szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

varadi85

2013. augusztus 2.

Egyszerűen tökéletes: ugyanazt tudja, mint a Chubby Stick, csak sokkal olcsóbb. Én a sötétpinket vettem meg, nagyon kellemes érzés az ajkakon, nem nehéz, nem csúszkál, gyönyörű élénk színe van, és fényt is ad, sőt még hidratál is, igazi telitalálat. Tartósnak nem mondanám, de szép egyenletesen kopik. Van egy kis visszafogott édeskés illata. Csillagos 5, vagy inkább 5 csillag :)!!!!!
Részletes vélemény képekkel itt olvasható:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Részletes vélemény képekkel itt olvasható:

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.