Catrice

Ár:   1420 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: classycat, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• jelentős mértékben sűríti a szempillákat
  • csodálatosan göndöríti a szempillákat
  • gyorsan és könnyen alkalmazható

Kinguska09

2020. szeptember 5.

Nagyon szeretem hosszu suru pillakat lehet vele varazsolni . Tartos. Sminklemosoval konnyeden leszedheto. Nem pereg le. Nem ragadnak ossze a pillak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Asztraia

2020. augusztus 25.

Én is az Ultra Black 'n' Curl verzióját vettem és hát pár használat után kiderült, hogy igencsak jól választottam.
Szépen szétválasztja a pillákat, megemeli őket, könnyű vele dolgozni, könnyű lemosni is. Nem potyog, nem folyik, nem maszatos.
Nagyon egyszerűen lehet vele gyönyörű legyező hatású, hosszú ívelt pillákat varázsolni. Rétegezhető is, így a drámai hatást lehet fokozni.
Megéri a pénzét, totál jó spirál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Megéri a pénzét, totál jó spirál!

sorsi83

2020. augusztus 13.

Nagyon jó. Nekem az Ultra Black Ultra Curl verziója van meg.Látványos pillákat csinál, hosszabb, sűrűbb, legyező-szerű. Ma is megdicsérték a pilláimat. Nem potyog, nem kenődik, pedig edzek és izzadok is mikor viselem, alsó pillasorra is használom. Mindig összekenem vele a szemhéjamat, de nem zavar, fültisztító pálcikával leszedem egy pillanat alatt. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

vmarti

2020. július 24.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, nekem nem potyog,nem kenődik. Azoknak tudnám ajánlani akiknek eleve egy dús hosszú szempillájuk van,mert azt gyönyörűen szétválasztja és megemeli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

cherry19

2020. június 24.

Talán a kedvenc szempillaspirálom jelenleg és idővel egyre jobban teljesít nálam. Miután végigpróbáltam az összes essence lash princess verziót és egyik sem lett a kedvencem gondoltam átnézek a testvérmárkához, hirtelen felindulásból elkövetett döntés volt, hogy ezt a verziót vettem meg, de jól beletrafáltam!
Intenzív fekete, nem túl sűrű nem túl száraz a festék, rajtam így (félek bevallani) 7 hónappal felbontás után sem pereg vagy maszatolódik és a kefe is egyre jobban kezelhető. Felbontáskor valóban kicsit hígabb és elég sokat vesz fel ezért alaposan le kell huzogatni, de nekem sose csinált csomós póklábakat, amitől egyébként falnak megyek szóval nagy plusz.
A kedvencem, hogy nagyon gyorsan szignifikáns hatást lehet elérni vele. Reggelente amikor a hatodik ébresztőmre alig tudom összevakarni magam nincs kedvem/türelmem percekig építgetni a szempillaspirálom és ezzel abszolút nem is kell, göndörítés után egy gazdag réteggel jól "sűrít", hosszabbít is valamennyire és egy perc alatt igényes keretet varázsolok vele a tekintetemnek.
Egyetlen problémám, hogy egy picit nagy a kefe a kicsi szememhez, de ez a legkevesebb, simán kezelhető a mellérajzolás fültisztítópálcikás módszerrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

zsolnaibibesz

2020. február 5.

Nekem egy elég nagy fejű spirálom van jelenleg.
Egyszerűen nem tudtam szépen használni.

Bementem a Müllerbe, és mivel imádom a Catrice márkát, így ott kezdtem el spirál után kutatni.
Megtaláltam ezt, gondoltam felnézek ide, hogy utánajárjak. Hát 0 volt a térerőm, így a mobilinternet sem működött. Ennek ellenére bedobtam a kosárba. Kiülve a kocsiba, egyből nekiálltam spirálozni.

Hááát... még jó, hogy nem tudtam elolvasni a véleményeket, mert én imádom már most. 🥰
Sűrű, viszonylag egyenes, középhosszú pilláim vannak.
"Rápislogós" módszerrel használtam.
Nem vett fel túl sok festéket, nem ragadt össze a pillám!
Műszempillás létemre elég kritikus vagyok a spirálokkal is, de ez most nagyon be jött nekem!

Azért kap csak 4 csillagot, mert először próbáltam.

Update?! ... Lesz bizony! 😉🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 5.

Nekem egy elég nagy fejű spirálom van jelenleg.
Egyszerűen nem tudtam szépen használni.

Sűrű, viszonylag egyenes, középhosszú pilláim vannak.
"Rápislogós" módszerrel használtam.
Nem vett fel túl sok festéket, nem ragadt össze a pillám!

Azért kap csak 4 csillagot, mert először próbáltam.

Update?! ... Lesz bizony! 😉🙂

dfanni05

Korcsoport: < 18
2020. január 15.

Nem jó sajnos. Összeragad tőle a szempillám, és csomósodik a festék. Ha csak néhány órára kell felkennem a célnak megfelel, de nem fogom újravenni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 15.

vkata96

2019. szeptember 17.

A világos lila párját már próbáltam és nagyon szerettem, de szerettem volna egy íves keféjűt is kipróbálni, és ezt választottam. Érdekes módon én pont az ellenkezőjét tapasztaltam annak, amiket itt sokan írtak, nekem 3 rétegben is alig látszik. A festék híg vagy száraz vagy nem tudom, de egyszerűen nem látszik. Illetve látszik, mert tény, hogy hosszabbít, de egyáltalán nem dúsít, ami rajtam elég hülyén néz ki, ugyanis eleve nagyon hosszúak a szempilláim, viszont elég kevés van... Akinek dús pillái vannak, annak működhet, igaz, elég visszafogott és természetes végeredménnyel. De nekem nem való sajnos. Pozitívum, hogy elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Tiszi

2019. június 23.

Rengeteg festék jön ki a kefével, iszonyat vastag, alig lehet lemázolni róla. Szép íveket csinál, de nagyon bosszantó, hogy a tubus fele kijön a kefével. Lemosni is nehéz, mintha vízálló volna.. nem venném újra, örülök, ha elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Fuloplaura

2019. április 16.

Hosszú és dús pilláim lesznek tőle. De mindenképpen le kell róla húzni a felesleget! Különben össze fognak egy picit tapadni. Sajnos egy picit pereg ezért lett végül 3 Csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.