Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: classycat, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

dfanni05

Korcsoport: < 18
2020. január 15.

Nem jó sajnos. Összeragad tőle a szempillám, és csomósodik a festék. Ha csak néhány órára kell felkennem a célnak megfelel, de nem fogom újravenni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 15.

vkata96

2019. szeptember 17.

A világos lila párját már próbáltam és nagyon szerettem, de szerettem volna egy íves keféjűt is kipróbálni, és ezt választottam. Érdekes módon én pont az ellenkezőjét tapasztaltam annak, amiket itt sokan írtak, nekem 3 rétegben is alig látszik. A festék híg vagy száraz vagy nem tudom, de egyszerűen nem látszik. Illetve látszik, mert tény, hogy hosszabbít, de egyáltalán nem dúsít, ami rajtam elég hülyén néz ki, ugyanis eleve nagyon hosszúak a szempilláim, viszont elég kevés van... Akinek dús pillái vannak, annak működhet, igaz, elég visszafogott és természetes végeredménnyel. De nekem nem való sajnos. Pozitívum, hogy elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Tiszi

2019. június 23.

Rengeteg festék jön ki a kefével, iszonyat vastag, alig lehet lemázolni róla. Szép íveket csinál, de nagyon bosszantó, hogy a tubus fele kijön a kefével. Lemosni is nehéz, mintha vízálló volna.. nem venném újra, örülök, ha elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Fuloplaura

2019. április 16.

Hosszú és dús pilláim lesznek tőle. De mindenképpen le kell róla húzni a felesleget! Különben össze fognak egy picit tapadni. Sajnos egy picit pereg ezért lett végül 3 Csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Bebek

2019. április 1.

A keféje nem lenne rossz, de a festék olyan száraz... Kb semmi látszatja nincs, nagyon könnyen elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Lolychan

2019. február 24.

Óriás kefe, túl sok festék, nulla tartósság. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Óriás kefe, túl sok festék, nulla tartósság. :/

Hellokittydia

2018. december 26.

Újabb csalódás és pénzkidobás számomra, kenődik, lepereg 1 órát sem bír, lemosni viszont borzalmas talán a keféje jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

zsizi

2018. november 13.

Picit valóban sok festéket visz fel, de egyáltalán nem vészes. Nekem brutál hosszú és ívelt pillákat csinál, erős fekete színe van és tartós is. Picit vakolat, nem annyira eredményes a kefe festék-eloszlatása, így néhol pont elég a festék, néhol túl sok, de könnyen lehet korrigálni, és nem zavar igazán. Alapvetően jó termék, szívesen fogom használni.

Update 11.13.
Ilyen szörnyű spirálom még sosem volt. Tonnaszámra keni fel csomókban a festéket, amit utána lehetetlen leszedni. Gusztustalan, tapadós, ragacsos, csomós állagúvá vált a festéke, vízzel sem oldódik, semmi esélyét nem látom, hogy megjavuljon. A keféje is borzalmas, össze-vissza keni a festéket.Egyes, leülhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Update 11.13.

Eszti94

2018. augusztus 15.

Én okos a vásárlás után olvastam el az itteni véleményeket és sokkolt, hogy elég negatívak a tapasztalatok. Így rohantam gyorsan kipróbálni. Nekem egyáltalán nem volt semmi probléma a felvitellel, nem csomósodik, nem csinál pókláb pillákat. Szépen ível, dúsítása talán nem a legjobb, de ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

reirasama

2018. július 30.

Ajándékba kaptam, hála az égnek, mert ezért pénzt kiadni nagy hiba lett volna. Én eleve nem szeretem a nem szilikonos fejű szempillaspirálokat, mert szerintem azok nagyon póklábhatást hagynak maguk után. Ahogy ez is. Nagyon sok termék van a kefén, viszont ha próbálnám felkenni az első húzásra semmi nem látszik. Húzok még egyet, még mindig nem jó. A harmadik húzás után kerül fel szinte az összes termék a szempilláimra és nagyon csúnya csomós hatása lesz. A tartóssága is bőven hagy maga után kivetnivalót. Nem bír ki egy fél napot sem, és mindig lepotyog a szemem alá, és olyan hatása lesz a szememnek, mintha két napja semmit sem aludtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.