Catrice

Ár:   1420 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: classycat, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

• jelentős mértékben sűríti a szempillákat
  • csodálatosan göndöríti a szempillákat
  • gyorsan és könnyen alkalmazható

Klajdi

2021. szeptember 23.

Ez a termékcsalád továbbra is nagyon jó, több tagját is kipróbáltam már, egyszer sem okozott csalódást. A festék rendben van, szép szín, tartós, nem pereg. A párás időt nem bírja, de mivel nem vízálló ezért ez nem negatívum számomra. Nekem ennek a fajtának a keféje kicsit bumszli, nehezebb bánni vele. Maradok a "gumitüskés" testvérénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Palma215

2021. augusztus 14.

Borzasztóan szeretem. Imádom a keféjét, imádom a hatását, atom brutál fekete és atom brutál tartós. A teljes melónapot kibírta, és szinte egyáltalán nem pereg. Ez az ötcsillagos spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Terru

2021. május 11.

Milyen jó, hogy nem olvastam el a véleményeket erről a spirálról. Egy nagyon jó, sőt rendkívüli spirálról maradtam volna le. Ő meg az ùj Catrice között vacilláltam, de mivel az új spirálról nem voltak itt tùl jók a vélemények végül ezt a lila tubusost vittem haza.
Azt meg kell vallani, hogy először elég sok festéket vett fel a kefe, de ez ugye könnyen megoldható. Nem nehéz vele dolgozik, nem csomósodik, gyönyörûen kihúzta és göndörítette az én semilyen és egyenes pilláim. Már egy rétegben is remek, kettőben pedig dràmai hatás érhető el. Nem pereg, sőt egy meleg izzasztó napot kibírt és nem kenődött szét. Az egyik kolléganőm megjegyezte, hogy milyen szép műszempillám van. 😀
Ráadás plusz a szép lila, nőies a tubus.
Szóval ő újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Ráadás plusz a szép lila, nőies a tubus.
Szóval ő újravevős lesz.

Fiszuli

2021. április 21.

Update: Plusz egy hónap használat után már nem napi sokszor, "csupán" napi 1-2 alkalommal kell letakarítanom a fel- és lepislogott spirál által okozott fekete foltokat. Tehát már valamivel kevesebb festéket visz fel a pilláimra. Erre bizonyíték továbbá, hogy valóban elkezdte göndöríteni a pilláimat, már nem annyira nehezednek el a rengeteg festék alatt, de ez még mindig nem az a szint, amit egy göndörítést ígérő spiráltól elvárok. A Mixa micellás vizem esténként még mindig kőkeményen harcol a letakarításával, és sajnos nem is sikerül maradéktalanul. Úgy gondolom, hogy ennyi idő eltelte után már nem várhatok többet ettől a spiráltól. Csalódás a márkától. Nagyon szimpatikus a keféje, a spirál fogása nagyon kényelmes, piszok jól lehet vele dolgozni, de ez az állandó elkenődés katasztrófa. Küszködök még egy darabig, aztán tesztelem a testvéreit is.

Több spirált is vettem egyszerre a Glam & Doll családból, ő az egyik. Eddig nem használtam Catrice spirálokat, bár a márka alapozóját, korrektorát, szemöldök ceruzáját imádom és soha nem cserélném le. Azért őt próbáltam ki először, mert ő kapta a leginkább megosztó kommenteket és kíváncsi voltam, hogy nálam mit tud. A spirál fogása nagyon jó, a kefe és annak kialakítása is, valamint a sörték nagyon sűrűk, ez az összhatás pedig nagyon tetszik így. Könnyen és gyorsan tudtam vele dolgozni. Szaga nincs. A fekete festék, mint árnyalat nem drámai, de nem is visszafogott, számomra pont jó. A természet hosszú és dús pillákkal áldott meg, viszont nem tartom kellően íveltnek őket. Kecsegtető volt a spirál ígérete, miszerint göndörít is. A lassan egy hetes tapasztalatokról annyit, hogy nagyon szépen szétválasztja a pillákat, és valóban dúsít. A göndörítésből viszont én semmit sem érzékelek és ezt nagyon bánom, viszont az okát megfejtettem: írtózat sok festéket vesz fel a kefe és még az én szempilláimat is elnehezíti, és erre eddig nem sok spirál volt képes. A rengeteg festék felvitelére bizonyíték továbbá, hogy nem csak le (!), de még fel (!) is pislogom a spirált napközben, többször rendbe kell tennem a szemem környékét, mert máskülönben úgy nézek ki, mint aki most húzta ki a fejét a víz alól. Ha egy nap xszer takarítom le, akkor x+1szer kenődik el. Alapból rühellek a szemem körül kotorászni, ebben a fertős időszakban meg pláne, de az külön idegesítő, hogy így pocsékba megy a szemem köré kent, kicsit sem olcsó szemkörnyékápoló szérum, szemkörnyéki hidratáló és a rajta lévő korrektor is. Lényegében felesleges magamra felkennem ezeket, mert mire beérek a munkahelyemre, a szemem alól is és a szemhéjamról is takaríthatom a festéket és ezzel együtt minden mást, amit a szemem környéki bőr ápolására használok. További bizonyíték, hogy a Mixa micellás vizem esténként alig bír el ezzel a spirállal. Fél óráig is törölgethetem a szemem, akkor is marad festék a pillákon. Ilyet sem tapasztaltam még eddig. Tudom - én ne tudnám? -, hogy jó időbe telik, mire a felvitt festék mennyisége normalizálódik a kefén. Ki fogom várni ezt az időt és őszintén remélem, hogy 1-2 hét múlva már nem fogok úgy kinézni mint egy egész nap síró panda. Jönni fogok frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Fannci07

2021. április 12.

2021.04.12. Ugyan ebben az időszakban ritkábban sminkelem magam, amikor igen, akkor spirált mindig használok. Az utóbbi időben azt figyeltem meg, hogy nyűg ezzel a spirállal... Biztos csak amiatt érzem ezt, mert a világos lila fajtája tökéletes volt, ahhoz amit egy spirálnak tudnia kell ennyi pénzért.
Ezzel se lenne baj, szép fekete a festék, viszonylag jól szétválasztja a pillákat, hosszít, tartós és nem pereg le, de brutálisan sok festéket vesz fel! Úgy kell lehúzni a tubus szélén, nem is keveset, hogy használható legyen és ne kenje össze az ember teljesen a szemkörnyékét...Elhasználom, mert nem használhatatlan! De sok türelem kell hozzá, míg szép pillákat lehet vele csinálni.

2020.09.05.Ez a második Catrice spirál, amit ebből a “családból” próbálok ki. Nekem egy picit jobban bejött a világos lila színű (false lashes) spirál, mert ez egy kicsit folyósabb, de hasonlóan tartós, nem csomósítja a pillákat, nem pereg le. Meg vagyok elégedve ezzel is, de a favorit a világos lila eddig:) csak emiatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

JuliannArt

2021. március 30.

Nagyon szeretem, szuper pillákat csinál. Dúsít és hosszabbít, DE maszkkal egyáltalán nem kompatibilis. Teljesen lefolyt, mire beértem a munkahelyemre, ami kb 20 perc biciklivel. Maszk nélkül szuper de ezt a maszkos élethelyzetet nem bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Kinguska09

2020. szeptember 5.

Nagyon szeretem hosszu suru pillakat lehet vele varazsolni . Tartos. Sminklemosoval konnyeden leszedheto. Nem pereg le. Nem ragadnak ossze a pillak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Asztraia

2020. augusztus 25.

Én is az Ultra Black 'n' Curl verzióját vettem és hát pár használat után kiderült, hogy igencsak jól választottam.
Szépen szétválasztja a pillákat, megemeli őket, könnyű vele dolgozni, könnyű lemosni is. Nem potyog, nem folyik, nem maszatos.
Nagyon egyszerűen lehet vele gyönyörű legyező hatású, hosszú ívelt pillákat varázsolni. Rétegezhető is, így a drámai hatást lehet fokozni.
Megéri a pénzét, totál jó spirál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Megéri a pénzét, totál jó spirál!

sorsi83

2020. augusztus 13.

Nagyon jó. Nekem az Ultra Black Ultra Curl verziója van meg.Látványos pillákat csinál, hosszabb, sűrűbb, legyező-szerű. Ma is megdicsérték a pilláimat. Nem potyog, nem kenődik, pedig edzek és izzadok is mikor viselem, alsó pillasorra is használom. Mindig összekenem vele a szemhéjamat, de nem zavar, fültisztító pálcikával leszedem egy pillanat alatt. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

vmarti

2020. július 24.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, nekem nem potyog,nem kenődik. Azoknak tudnám ajánlani akiknek eleve egy dús hosszú szempillájuk van,mert azt gyönyörűen szétválasztja és megemeli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.