Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2019-es tavaszi limitált kiadás

"A csillogó részecskékkel való hámlasztás télen is bársonyos, lágy ajkakat biztosít, és optimálisan előkészíti az ajkakat a rúzsozáshoz. Praktikus méretének köszönhetően az Ajakradírt bárhová madaddal viheted. Ily módon az ajkakaidat akkor is ápolhatod, hogy ha úton vagy."

Monicapandaa

2019. május 31.

Mint sok más termékkel ezzel a picikével is úgy voltam, hogy megláttam a drogériában és már dobtam is a kosaramba.
Első használatkor mint egy mini ajakápoloval finoman csak át dörzsoltem a szám, langyos vízzel le öblítettem,nagyon szépen leradírozta az elhalt kis bőröket az ajkamrol. Aztán kb a 3. használatkor (2 héttel a vásárlás után) valahogy már nem volt az igazi az állaga és ahogy kentem a számra teljesen szét mállott már nem volt olyan jó kis tartása mint az elején. Lehet melege volt (?) azóta hűtőben tartom de nem igazán lett jobb.
Kicsit praktikátlannak tartom a kiszerelést mivel így hogy már fogy kb ki kell kanalazni belőle a cuccot,de viszont hatásosnak hatásos így 4*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Dzsofia01

Korcsoport: < 18
2019. április 14.

Nekem nagyon bejött! Szépen leradírozza az ajkát és szépen hidratáló!🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 14.

Nekem nagyon bejött! Szépen leradírozza az ajkát és szépen hidratáló!🤗

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Erythritol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!