Catrice

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theodora, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Limitált kiadás

Folyékony szemhéjtus csillogó és glitteres duokróm hatással. Tartós formula.

3 színben kapható

Theodora

2018. december 14.

Csodás termék! Nem szoktam eyelinert használni, nem is tudom a nevét magyarul, mert nem tudok szép tusvonalat rajzolni. Ennek a terméknek azonban annyira jó kialakítású az ecsete, hogy még én is meg tudtam vele csinálni szépen magamnak.
Nekem a zöldes Midnight Blues van meg, ami egy sötétzöldes-feketés csillámos szín, egyszerűen gyönyörű... és a most rendkívül olajosodó bőrömön mindenféle alap nélkül, simán Mac Fix+ használat után reggeltől késő estig tökéletesen bírja. Kár, hogy limited, de szerintem beszerzek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Bentonite 0 0