Catrice

Ár:   1975 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorici, Módosítva: 2020. február 4.

Ár:   1975 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A szérum antioxidáns C-vitaminnal, ápoló E-vitaminnal és bőrképjavító B3-vitaminnal, valamint az ananász-gyümölcskivonatból álló 10%-os vitamin komplexummal egészséges ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

JVica98

2020. június 30.

Hol is kezdjem.. kb 1 hete használom.. száraz, érzékeny, és mégis pattanásokra hajlamos bőröm van, mostanában sokkal szebb, mint szokott lenni, de előfordul, hogy rosszabbodik az állapota.. hát most is picit romlott, de persze most se volt vészes, de megvettem, hogy kipróbálom 🙃 első pár napban reggel-este használtam, gondoltam, hátha hamarabb segít (ha segít). Már a 2. Napon láttam javulást, úgyhogy áttértem a napi 1 (esténként) használatra. A bőröm azóta kicsattanó formában van 🤗😍 a pirosabb részek sokkal halványabbak, egységesebb lett a bőröm színe, a pattanások/mitteszerek kb totál eltűntek, és nagyon szép élettel teli lett😍 mostanában főleg bb krémeket használtam, de most olyan a bőröm, hogy még azt is "sajnálom" rátenni 😍 csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. május 30.

1 hete használom esténként és abszolút látok látványos változást az arcbőrömön. Úgy vettem észre, hogy sokkal egyenletesebb a bőröm és sokkal kevesebb pattanásom van amióta ezt használom. Tényleg ad egy természetes ragyogást az arcbőrömnek, illetve sokkal hidratáltabb, így nem is használok hidratálót. Ez a szérum ellentétben a Catrice hialuronsavas szérumjával nagyon vizes állagú és könnyen és gyorsan beszívja a zsíros bőröm. Az illata nekem tetszik, kicsit a patikára emlékeztet. A pipettája tökéletes, egy nyomásra pont annyit vesz fel, amennyi az egész arcra szükséges.
Ki szoktam egészíteni a L'oréal Smooth Sugars Glow cukorradírjával, ezt heti egyszer használom, illetve a L'oreál Pure Clay Glow agyagmaszkkal. Ezt a szérumot itthon a Müllerben tudjátok beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Squalane eo 1 0

A glioxál egy szerves vegyület, a legegyszerűbb dialdehid. Antimikrobiális tulajdonságokkal rendelkezik, így a kozmetikumokban elsősorban tartósítószerként használatos, illletve ezen kívül illatanyagként is funkcionál. A magas EWG pontszámát annak köszönheti, hogy gyulladásos bőrreakciókat okozhat, nagyobb koncentrációban irritál, más összetevőkkel keverve pedig rákkeltő anyaggá alakulhat át.