Catrice

Ár:   1975 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorici, Módosítva: 2020. november 17.

Ár:   1975 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A szérum antioxidáns C-vitaminnal, ápoló E-vitaminnal és bőrképjavító B3-vitaminnal, valamint az ananász-gyümölcskivonatból álló 10%-os vitamin komplexummal egészséges ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

mrs.imperator

2021. október 7.

A pórus minimalizáló szérum nekem nagyon rendben van a márkától és most erre se tudok rosszat mondani. Ár-érték arányban nagyon jó, hozza amit ígér. Kellemes illatú, azonnal beszívódó, 2 csepp reggel, 2 este , a napi rutin része. Tökéletes sminkalapot ad. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 7.

vikimaja

2021. szeptember 27.

Az esti rutinom mindennapos kelléke, nagyon szép, életteli a bőröm mióta használom. Biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

jubileum

2021. július 4.

Nagyon nézegettem a Catrice szérumait, de először lesajnáltam, mert általában ilyen sminkmárkák által csinált szérumokba pár gyors látszatra menő összetevőt szoktak összedobálni, és semmi rutinbaépítheő cucc nincs, de aztán mégis utánanéztem, mert a sima Niaciamid szérumon azért megakadt a szemem. Jellemzően ezt inkább tudatosabb bőrápoló márkák szokták így ráírni, hogy mi a hatóanyag, és a casual cuccokon ilyen varázsszavak szerepelnek hogy vitalizáló, energizáló glow up meg hasonló megfoghatatlanságok. A Catrice ezzel kicsit két szék közt pad alá ment :D Mert mindkétfélét ráírogatott a szérumaira. Lényeg a lényeg, van sima niaciamid szérumuk, meg van ez, amiben szintén előkelő helyen van a nia, csak mellette még kis vitaminbomba is. Szóval sok szempontból komolyan vehető termék.

Pont ez fogott ebben amúgy, hogy szeretnék én niaciamidot, meg szeretném az antioxidánsokat...de ha mindent külön szérumban rakok fel, akkor egy óra múlva úgy nézek ki mint egy radír a rajzóra végére, tele szürkés gusztustalan morzsalékkal. Ilyen szempontból ez nagyon ígéretes, mert van benne minden amit amúgy 2-4 szérummal oldanék meg. Az állaga is nagyon tetszik, jól eltűnik a bőrről, barna üvegben van szóval figyeltek az összetevők védelmére, eddig 5 csillag.

Ami nagyon fontos annak, aki még semmilyen niaciamidot nem használt: Elsőre okozhat pattanásokat azáltal, hogy a bőrfelszín alatt várakozó patikat felszínre hozza egyszerre, ez sokszor egy normális folyamat, és végig érdemes menni rajta mert hosszútávon jobb lesz. (persze allergiás is lehetsz rá, szóval nem minden pattanás jelenti ezt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

umpalumpa

2021. június 25.

Hát ez nekem hogy bejött ebben a melegben!
Olcsó volt és kísérletezni akartam niacinamidos cuccal (volt egy sejtéesem, hogy a nia patikat okoz), ezért választottam. Nameg kíváncsi voltam, hogy a Catrice márka mit tud arcápolás terén.
Nagyon híg, de nem bánom, hamar beszippantja a bőröm. Kicsit illatos, de nem zavar. Azonnal szebben néznek ki a pórusaim, ha beszívódott- talán a silica? Pattanást pedig nem növesztettem, csak inci-fincit, puhát és könnyen elintézhetőt, heti 1 db-ot. Bizti nem ettől volt. Mintha szebb lenne a bőröm összképe is, de ezt megállapítani, mint sokunknak, akik egyéb hatóanyagot is használnak, nehéz. Az olajosodást T-vonalban sztem visszafogja. Eddig szinte folyt a homlokomon az eddigi évek kánikulai nulla bőrápoló rutin idején.
Reggel kenem a smink/fényvédő alá és orcákra még valamit, ha úgy érzem. A kánikulában azért ritkán érzem úgy. Szemem köré nem teszem. Talán vennék még, ha elfogyott és kapok valahol. Lassan fogy, pedig nem sajnálom a képemtől. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 25.

Hát ez nekem hogy bejött ebben a melegben!

Szeretemazepret2

2021. április 15.

Nagy lelkesedéssel vásároltam meg, mivel youtubeon egy videós dicsérgette (aki mellékesen kozmetikus) és ebből kifolyólag gondoltam, hogy érdemes lenne beszerezni. Sajnos a pontos összetevőit csak utólag néztem meg. Nem lenne rossz ez a szérum, ha nem lenne benne parfüm és glyoxal amely egy olyan tartósítószer ami gyulladásos bőrreakciót okozhat. Ezeket leszámítva nem lenne rossz. Vizes állaga van, így könnyen beszívja a bőr. Egy minimálisan szárítja a bőröm, de hidratáló krémmel nem érzékelhető. Összeségében nem nagy szám és inkább a revox termékeit ajánlanám ha valaki szérumokom gondolkozik. Ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Alsace

2021. január 28.

Én sem éreztem semmi különös változást az arcomon, mintha egy kicsit zsírosítaná a T-vonalamat is. Ellocsolom, de alig várom, hogy elfogyjon, kizárt, hogy újravenném, már ha egyáltalán kapható lesz még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

bernadettu

2021. január 19.

Nekem sem vált be, de csak magamat okolhatom, hogy előtte nem bogarásztam át az incijét, sajnos a niacinamiddal nem lettünk barátok.
Használtam már ennél jobb drogériás C-vitaminos kozmetikumot, nekem semmit sem javított a bőröm állapotán, sőt még rontott is gondolom a niacinamid miatt, mert korábban amikor ilyen összetevőjű terméket használtam, egyre több pattanás jelent meg és itt is ezt tapasztaltam, dekoltázsra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

orchidea8627

2020. december 31.

Nekem nem vált be, nem éreztem azt a látványos hatást mint pl a Clinique c vitamin használata közben.
Sőt, egy enyhe hidratáló hatáson kívül semmit nem tapasztalatam azon kívül hogy az illata erős és irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 31.

snowyfairy

2020. szeptember 22.

Nagyon szuper szérum! Az arcbőrnek jó színt ad, egységesíti. A száraz részeket szépen hidratálja, nem ragacsos és gyorsan beszívódik Az illata kicsit banános, pedig ananászt tartalmaz. Kiadós mennyiségű, 3 hónapig elegendő a napi 2x használat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Dodo33

2020. augusztus 18.

Olyan C vitaminos szérumot kerestem, ami nem több 10 ezer forint. Már az első használat után láttam, hogy visszahúzza a pattanásokat és nagyon gyorsan gyógyítja a sebeket. Egyből beszívja a bőr és puha lett, pedig nagyon száraz volt. Csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Squalane eo 1 0

A glioxál egy szerves vegyület, a legegyszerűbb dialdehid. Antimikrobiális tulajdonságokkal rendelkezik, így a kozmetikumokban elsősorban tartósítószerként használatos, illletve ezen kívül illatanyagként is funkcionál. A magas EWG pontszámát annak köszönheti, hogy gyulladásos bőrreakciókat okozhat, nagyobb koncentrációban irritál, más összetevőkkel keverve pedig rákkeltő anyaggá alakulhat át.