Catrice

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milva07, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ez az ultra-könnyű, laza állagú púder sima felületet és természetes ragyogást biztosít az ultrafinom, fényvisszaverő pigmenteknek köszönhetően. Használható önmagában a sugárzó arcszín érdekében, vagy a smink rögzítésére is.

• Ultra könnyű, laza púder
  • Fényvisszaverő pigmentekkel
  • Alkalmas smink fixálására

Brunettee

2020. augusztus 17.

Annyira szeretem ezt a púdert. Kifejezetten jó érzés feltenni, nem ül meg a ráncokban, szépen fixál. Tetszik, hogy nem matt, hanem egy picit fényes a végeredmény. Egyetlen problémám vele, hogy egy örökkévalóság, mire az ember kiszedi a port a kis lyukakon át, de ezt is meg tudom neki bocsátani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Lina14

2020. augusztus 11.

Én összekevertem egy teljesen matt púderrel, mert egyrészt nekem nagyon sötét volt másrészt ugyan nem csillámos, de nagyon fényes. Nagyon tetszik így a finishe, természetes hatása van, Nem tart egész nap, de egy fél napig igen, szóval elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

kovacsfruzsika

2020. április 17.

Kedvenc drogériás púderem bakingeléshez. Szem alá és a homlokomra használom. Ennyi pénzért nagyon jó, nem mozdul el a korrektor alatta, szépen a helyén tartja, egy húzós nap után sem lesz csúnya, elkenodott vagy osszehuzodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

BlackVelvet

2020. január 16.

Ez a termék olyan is-is...
Nagyon szerettem volna szeretni, mert régóta keresek cf, megfizethető púdert, aminek nem matt a finishe.
Nekem a szemem alatt, korrektorra nem működik szépen. Picit darabos hatása lesz. Az arc többi részén okés volt, de 2-3 használat után feltűnt, hogy bizony csillámok vannak benne. Aprók, nem szembetűnőek, hisz addig nem vettem észre. De bizonyos megvilágításban igenis tiszta csillám az egész arcom.
A kupakot egyébként el kellett távolítanom, mert nem jött ki a lyukakon a termék rendesen, aztán láttam, hogy viszonylag nagy szemcsékbe össze van állva, nem olyan finom por, ezért nem jött ki.
De ezért nem vonnék le pontot, mert ezért az árért elnézem neki. Összességében elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Ez a termék olyan is-is...

fairynorah

2019. augusztus 7.

Tavasszal amikor megvettem még nagyon bántam,hogy színezett púdert vettem, ugyanis a szemem alatt narancsos foltot hagyott a korrektoromon...Aztán most ,hogy barnultam egy kicsit gondoltam kipróbálom megint. Na most már jó :D szépen fixálja a sminkem, és a kis selyemfénytől amit ad nem lesz lisztes-poros hatású a fejem :) szóval végül hozza amit vártam tőle, kár hogy télre már nem lesz jó :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

VeghZsuzska

2019. június 12.

Nagyon bejövős ez a púder. Szépen fixál, nem ül bele a ráncaimba és egy nagyon szép, nagyon enyhe egészséges szatén fényt ad az arcomnak. Éppen annyit, hogy ne legyen matt. Nem csillámlik, nem úgy nézek ki, mint aki belefejelt egy highlighterbe, pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Isononyl Isononanoate, Cetearyl Ethylhexanoate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Isoceteth-10
Szilikonok: Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Isoceteth-10
Színezékek: Zinc Stearate, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Potassium Sorbate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.