Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ichigo94, Módosítva: 2020. július 7.

Lelőhely:   drogériák, online

2020. tavasz Glow in Bloom limitált kiadás

Por állagú highlighter fényvisszaverő pigmentekkel a metálos vizes hatásért.

4 árnyalatban kapható

Ár: 600 Ft plusz posta költség , Eladó: katica1983
Állapot: Kiprobált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Utalás után ajánlott postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

elynor91

2021. március 17.

Hasonló a véleményem, mint a More Than glow highlighterről, ők ketten a kedvenceim jelenleg.
Vizes fényű, gyönyörű, természetes mégis látványos a bőrön már nagyon kis mennyiségben, az az igazi üde és ragyogó hatás és szuperül építhető.
Valószínűleg sosem fog elfogyni, de azért sajnálom, hogy limitált volt.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Valószínűleg sosem fog elfogyni, de azért sajnálom, hogy limitált volt.:(

Lina14

2020. július 28.

Nekem a 01, 02 és 03 is megvan, megrendeltem őket, mivel azt hittem hasonlóak lesznek az egyel előtti, hasonlóan virágos trendkiadáshoz, de sajnos csalódnom kellett. Ezek a highlighterek sokkal nedvesebbek, szinte más vajas érzetűek, de nekem emiatt nem szoktak szépen terülni, abszolút úgy ülnk a smink tetején, nem olvadnak bele a bőrbe. Nekem kicsit túl csillámosak, nem nagy darabos vagy szemcsés, inkább elsősorban nagyon intenzív és kicsit csillámos. Ezek felül nagyon kevés is elégbelőlük, egy darab nagyon sokáig kitart. Ezek a színek egyébként nagyon világos, pezsgős és pinkes árnyalatúak. Nekem sajnos csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Pöti

2020. július 18.

A rózsás árnyalatot vettem meg. A színe szép, de nekem túl csillámos, a valóban vizes hatást nem hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Ichigo94

2020. július 2.

Az árához képest korrekt termék. Nagyon szép fénye van és tartós, apró csillámokat tartalmaz, de tényleg vizes hatást kelt. Lehet persze finoman használni a természetes hatásért, illetve nagyon erős fényt is el lehet vele érni. Könnyen eldolgozható. Nekem a 01-es árnyalat van meg, de olyan szép mindegyik, hogy megvenném mindet. A 04-es árnyalatot inkább nagyon lebarnult bőrre ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.