Catrice

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 15.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   6,3 g
Lelőhely:   drogériák, online

2020. tavasz Glow in Bloom limitált kiadás

• Erősen pigmentált púder alapú pirosítók
  • Szín-tematikára epülő kialakítás
  • Egy matt és egy csillámos szekció egy dobozban

2 árnyalatban kapható: C01 Dahlia Duet és C02 Rose Duet

Ár: 600 Ft plusz posta költség , Eladó: katica1983
Állapot: Kiprobált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Utalás után ajánlott postával küldöm

Alsace

2021. február 6.

A mályvás verzió van meg, valóban hajlamos furán bekérgesedni a nagyobbik fele, de én a nyári essence fehér nyelű lapos kontúrecsetjével szépen fel tudtam venni a terméket. Tavasszal vettem, de inkább ősszel és télen szeretem használni, a csillámosabb fele inkább tavaszias, vagy nyárias szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Cosette

2020. október 23.

A C01 Dahlia Duet van meg, ez a narancsosabb árnyalat. Sajnos a nagyobbik részén nekem is furcsa réteg képződött, de egyenlőre így is brutál pigmentált, csak hát nem túl szép látvány. A csillámos részével még nem "játszottam" annyit, de egyenlőre annyit látok, hogy a megfelelő ecsettel nem fog highlighterként viselkedni, de egy lapos fejű pirosító ecsettel esetleg igen. Kúpos púderecsettel kellemes fényt ad az arcnak és nem vakít, de ez a része is elég pigmentált. A szín inkább egy narancssárgásabb, őszi sminkhez tökéletes (és nem tavaszra, amikor kiadták). Már egy ideje keresek egy ilyesmi pirosítót, remélem hosszabb távon is használható lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

Lina14

2020. július 28.

Nekem a mályva színű van meg.
A matt oldala ( nagyobbik) sajnos megkeményedik, nem tudom szépen felvenni a dobozból, fel kell kaparnom spirálkefével aztán sajnos megint ugyanaz következik be.
A csillámos ( kissebbik ) része viszont sokkal könnyebben kezelhető, szépen fel lehet venni ecsettel, csak vigyázni kell rá, mert nagyon pigmentált és nagyon egyszerű túlzásba vinni. Vannak benne észrevehető csillámok, De kicsit több simogatással elég egyszerű lesöpörni az arcról.
Összességében nekem sajnos annyira nem nyerte el a tetszésem, sajnos most nem is igazan használom, majd remélhetőleg ősszel talán, nekem olyankorra való szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Nekem a mályva színű van meg.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.