Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alexia, az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   drogériák, online

2019-es tavaszi limitált kiadás

A highlighter sugárzó arcszínt biztosít a fényvisszaverő pigmenteknek és a selymes púder textúrának köszönhetően. Minden bőr tónusnak megfelelő változata, gyönyörű ragyogást biztosít a bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nudlimo

2019. május 30.

Nagyon szép highlighter, jó árban, jó összetevőkkel. Nap végére azért eléggé megkopik, de ez talán a legtöbb highlighternél így van. Ecsettel tudtam vele a legszebb hatást elérni, az ujjakkal való felvitelt hanyagolnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

candus

2019. május 30.

Gyönyörű a színe, igazán különleges a hatása (mert nem csillog-villog, természetesen ragyog tőle az arcom) viszont a minőségével nem vagyok 100%-ban megelégedve. Darabosan jon ki a pan-ből és egyik ecsetemmel sem tudom szépen felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

KrisztinaSzilagyi

2019. május 8.

Nagyon szép, kissé vizes hatású, de nem "vakító", hogy messziről ordítson az emberről a smink. :) Semmi problémám nem adódott vele, nekem kibírja az arcomon a nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Ann86

2019. április 17.

A 03-as Icon boldog tulajdonosa vagyok és imádom. Akár hétköznapokra és tökéletes, de építhető és így alkalmakra is szuper.

Update: 2019.04.17. Egyszerűen imádom! Épp csak egy leheletnyi kell belőle és még egy hosszú nap végén is pontosan ott van ahová felkerült. Szinte alig kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

umpalumpa

2019. március 19.

Utálni fogtok.
Amennyire oda vagyok a dizájnért, virágokkal meg lehet venni, annyira nem tetszik, ami benne van. Az mellékes, hogy a színt nem találtam el (teszter híján elhoztam, amelyik leginkább tetszett). Igazi "chunky" glitteres az én fejemen. Nem tudom rendesen felvenni egyik ecsetemmel sem, ha pedig fellapátoltam végre, akkor nem lehet szépen eloszlatni, hanem darabokban marad a képemen. Több felületen is próbáltam: matt és dewy alapozón, púderezett alapozón, krémes pirosítón, por állagú pirosítón, bb krémen, primeren és csupasz bőrön. Az ecsetek szintetikus, természetes, vegyes szálú és különféle tömöttségűek voltak. Talán a duo fibre volt a legjobb hozzá. Szemfestéknek sem oké, mert bántja a szememet. Áh, én nem vacakolok tovább vele. Sírok fölötte még egy kicsit, aztán sorsára hagyom (vagy feldobom a zsibire).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 19.

Utálni fogtok.

eeeee

2019. március 18.

Megvettem sokadik highlighternek, semmi szükségem nem volt rá, de nem tudtam ott hagyni az Icon árnyalatot. Egyáltalán nem bántam meg, mert csodás.
Ez az első highlighterem amit legyező ecsettel tudok használni, mert annyira intenzíven fényes, hogy csak így tudok hétköznapra is vállalható mennyiséget felvinni. Nagyobb, tömöttebb ecsettel brutálisan fényes, ragyagó az eredmény, ami egyébként nekem nagyon tetszik.
Nem homogén, vizes hatású, mint amit általában szeretek, ebben látszódnak a parányi ragyogó csillámok és gyönyörű irizáló fényjátéka van az egésznek. Imádom, mióta megvettem csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

czeilingerdorinaa

2019. március 16.

Egy csoda ez a termék! Már évek óta kerestem egy olyan highlightert, ami nem ideig óráig marad fenn.
Építhető, nem porol, gyönyörűen fénylik!
A kivitelezés csodálatos! Ha még találsz valahol ne hezitálj!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Építhető, nem porol, gyönyörűen fénylik!
A kivitelezés csodálatos! Ha még találsz valahol ne hezitálj!

cintialaura

2019. március 16.

Szerintem ez eddig a legjobb highlighterem, ha tudom hogy ilyen jó, nem csak egyet szerzek be belőle. Gyönyörű fénye van, építhető, nem porol és nap végéig kitart. Belső szemzugba is használom, ott is jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Mancsoska

2019. március 16.

Azt hittem lemaradtam erről a limitált kollekcióról, mert mindenhol elfogytak már a termékek mire odaértem, de szerencsére egy eldugottabb drogériában kicsit később rakták ki őket, így mindhárom highlighter beszereztem. Imádom a catrice limitált highlightereit, a kaviar gauche óta highlighter mániás vagyok, ezek pedig igazi kincsek. A csomagolás gyönyörű, a nyomott minta is igényes rajta. A műanyag erős, jól záródik. Maga a termék krémes, tartós, lágyan is fel lehet vinni, de felépítve szerintem még a holdról is látszódna. Talán a 01-es (arany) és a 03-as (pezsgő) a legjobban kihasználható, a 02-es elég rózsaszínes, de szerintem nyáron ez is gyönyörűen fog mutatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Lina14

2019. március 13.

nekem is a 03as icon van meg. én is csak szépeket tudok ról amondani, ugyanis fényes, szépen terül, lehet építeni, szépen tapad az arcra, egész nap fent van, és hát nagyon mutatós a lenyomat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.