Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 8.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Mentol összetevőjének köszönhetően bizsergő érzést nyújt az ajkaknak, teltebbé varázsolja, miközben a kenderolaj táplálja őket. Az ajakbalzsam felerősíti az ajkak természetes színét, így az ajkak pH-értékétől függően egyedi rózsaszín árnyalatú végeredmény érhető el. A menta kellemes, friss érzést nyújt az ajkaknak.

IsolatedIsland

2020. augusztus 4.

Nem rég vettem meg és nekem nagyon tetszik. Kicsit bizserget a mentol mikor felviszem, enyhén színez és nem szárít. Megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Ancsuk

2020. augusztus 4.

Imádom a mentolos ajakkencéket, és plusz pont, hogy nálam elég tartós a színe, több órán át látszodik ez a málnás szín . A csomagolása is nagyon masszív abszolut minőségi. Valóban egy icipicit nehezebb az álag és felkenéskor azért párszor áthúzom a számon de igyis szerelem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

NoAmy27

2020. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezt az ajakbalzsamot, bár hidratálni nem nagyon hidratál, a színe miatt szerintem megéri megvenni. A csomagolása fogott meg igazán, de persze a termék sem okozott csalódás, illetve a mentolos illat sem utolsó szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Lina14

2020. július 28.

Egyetértek a legtöbb hozzászólóval, a sima lip glow változata sokkal jobb, ennek keményebb, nehezebben kenhető az állaga, és kevésbé színez, bár van amikor inkább erre vágyom, az is igaz. Az első felvitelkor érzem kicsit a bizsergést, de amúgy újrakenésnél nem.
Ugyan nem egy nagy tétel, de szerintem nem érte meg megvennem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Ugyan nem egy nagy tétel, de szerintem nem érte meg megvennem.

pont

2020. július 19.

a sima rózsaszín csomgaolású változatot nagyon szeretem, sajnos ennek ahhoz képest rosszabb az állaga. nem annyira könnyen kenhető és krémes, inkább kicsit ragacsosnak, viaszosnak érzem, illetve a színe se annyira intenzív (lehet, hogy valakinek ez pont pozitívum). a mentolt maximum az elején érezni egy kicsit. engem nem szárít, tartóssága pont annyi, amennyit egy 1700 forintos drogériás cucctól várni lehet, de a csomagolása szerintem ehhez képest meglepően jó minőségű. összességében nem rossz, de ez nálam csak 4 csillag max, mert a rózsaszín sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Zoi

2020. június 17.

Még sosem volt mentolos ajakápolóm, úgyhogy muszáj volt kipróbálni. Furcsa volt elsőre a mentol, de igazából nagyon kellemes érzés. Tavaszra megfelelő hidratáló. A színe nekem kicsit túl erős, oda kell figyelnem, hogy tényleg vékonyan használjam, különben nagyon pink. Nyárra biztos sokaknak be fog jönni az élénk színe. Tartóssága jó! Összességében szerethető darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

matanee

2020. május 30.

Véletlenül találtam rá, és mivel szeretem a mentolos ajakápolókat, gondoltam kipróbálom. Azt az apró részletet nem olvastam rajta, hogy színez is, úgyhogy nagyon meglepődtem, mikor levettem a szájmaszkot és rózsaszín volt belül, meg a szám is. :D Nekem nagyon kellemes meglepetés volt, sokáig kitart, és hidratálja is a számat. Talán egy picit túl rózsaszín az én ízlésemnek, de nyárra megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

auberginecat

2020. május 8.

Igazából nagyon régóta ki szerettem volna próbálni ezt a magic rúzs témát, csak sosem volt kedvem rendelni. Így amikor megláttam a DM-ben, rögtön vettem is egyet és nagyon kíváncsi voltam, vajon milyen színe lesz. Nekem bejön az állaga is, nem szeretem, ha túl krémes egy rúzs. Emellett puhán tartja az ajkaimat és szép, egyébként meglepően sötét színt eredményez. Az illata is tetszik, a mentolos ajakápolókért meg odavagyok, így nem kérdés, hogy ez is jó választás volt számomra. Mellesleg a csomagolása is nagyon minőséginek hat, jó érzés kézbe venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Guppi

2020. május 2.

Szép, enyhe rózsaszínre színezi az ajkamat. Hidratálást nem vártam tőle, nem is éreztem, hogy hidratálna, de legalább nem szárít.
Ami nekem nem tetszik az az állaga, ami elég kemény, viaszos, nehezen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

Ami nekem nem tetszik az az állaga, ami elég kemény, viaszos, nehezen kenhető.

rocksolya

2020. április 28.

Teljesen jó. Enyhe színezős, mentholozós. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Teljesen jó. Enyhe színezős, mentholozós. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.