Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 8.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók

Mentol összetevőjének köszönhetően bizsergő érzést nyújt az ajkaknak, teltebbé varázsolja, miközben a kenderolaj táplálja őket. Az ajakbalzsam felerősíti az ajkak természetes színét, így az ajkak pH-értékétől függően egyedi rózsaszín árnyalatú végeredmény érhető el. A menta kellemes, friss érzést nyújt az ajkaknak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kng_mlnr

2023. január 25.

Nagyon jó kis termék, ápolja az ajkakat és szép visszafogott színt ad nekik. Mindennapos használatra ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 25.

KMoncsi

2022. szeptember 13.

Pár napja használom még csak, de valóban kellemes színt ad az ajakaknak, többen is megdicsértek. A mentol miatti bizsergés nálam kb. 5 percig tart, és minimálisan teltebbé is teszi az ajkakat. Egyetlen negatívumként én is megemlíteném, hogy kicsit szárítja a számat, de egy kis esti ajakbalzsam szépen visszapuhítja, és hámlani sem kezdett el. Nehezebben kenhető mint más ajakbalzsamok, de ez megszokható. Ha nem kifejezetten rúzs hatást szeretnél, de egy kis kellemes színt adnál az ajkaidnak én szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

bumblebee19

2022. augusztus 16.

A színe nagyon szép, felkenés után kb 10 percig bizserget a mentol miatt, de teltebb tuti nem lett tőle a szám. Az egyetlen amit nem szeretek benne, hogy szárít pedig ajakbalzsamnak van hirdetve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

AmaraMagnolia

2022. március 24.

Gyönyörű a csomagolás, akárcsak a képen. Maga az ajakbalzsam stift kicsit keményebb, ezért amikor kenem fel nem siklik puhán az ajkaimon, de ezt azért annyira nagyon nem sorolnám negatívumhoz. Felkenés után kb 15 percig enyhén bizsergető érzést ad és hamar kb 1 perc alatt megszínezi a számat szép nyári árnyalatú világos, de élénkebb rózsaszínre, persze ez emberenként változó szokott lenni kinek milyen színt ad. Sokáig egyfajta réteget képez az ajkakon, megmarad az a balzsamos érzet. A szín pedig lerobbanthatatlan. Illata semleges enyhén mentolos. A kitekerős stift színe pedig halvány tűrkízes. Összességében nagyon jó darab, alapból rúzst használok mindennapokra, de mostantól szerintem ő lesz társam és valószínűleg újra is fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 24.

veci

2022. március 18.

Én mindennapos rúzshasználó vagyok, ezért ritka az olyan alkalom, hogy ilyesmihez nyúlok. Egy színezett ajakbalzsam viszont sokkal közelebb áll hozzám, mint egy szájfény, szóval mindig van egy darab itthon arra az esetre, ha nem akarom kikenni magam nagyon. Nekem elég világos a szám színe, ezért ebből sem lesz egy túl erős szín rajtam, halvány eperszínű lesz. A mentolos érzet nem tart sokáig, de nem is ezért vettem, viszont ápoló hatást abszolút tapasztalok. Nem az a fajta, hogy két korty ivás után már el is tűnt. Rúzs alá is használtam már és úgy is működött. A csomagolása is szép, nekem összességében nagyon tetszik.

update:
Sajnos azt vettem észre, hogy a mentolt tartalmazó termékektől mindig elkezd hámlani a szám :( Ez valamilyen érzékenység lehet, ezért nem fogom a terméket hibáztatni érte. Őt a tesómnak adtam, akinek bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

update:

Ttimii

2022. február 3.

Nem mondanám kifejezetten hidratálónak, de jó kis réteget hagy a szájon egész hosszantartóan, és legalább addig is védi a kiszáradástól és jó érzetet ad.
Kellemes ez a kis mentolos, frissítő érzés miután bekeni vele az ember a száját.
Természetes szép színt varázsol.
A csomagolása sem elhanyagolható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

Természetes szép színt varázsol.
A csomagolása sem elhanyagolható.

Jazmin01

2022. január 7.

Masszív táskabarát csomiban a jó öreg hőre változó színű varázs rúzs.
Elég szilárd darab, nem balzsamos, ha többször lágyan áthúzom az ajkamon pont annyira melegszik át, hogy egy jó kis réteget hagy. Rúzsaszínes árnyalat, de sötét, nem sárgítja optikailag a fogakat.
A krémessége nem tart sokáig és a menta szárító hatása miatt sem nevezném ajakápolónak, matt is a finishe, viszont a szín levakarhatatlan! Szóval olyan mint egy szilard tint. Más ajakápolót kenek a tetejére, úgy a nedvesség miatt kevésbé tartós, de ápol és fényes hatást ad. Plusz réteg nélkül maszk biztos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Masszív táskabarát csomiban a jó öreg hőre változó színű varázs rúzs.

viragocskaa

2021. augusztus 27.

Szép színe van az ajkaimon, viszonylag tartós is. Tetszik a mentolos érzet ami maga után hagy. Az ajkaim ápolásához viszont önmagában nem elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Emma23

2021. május 11.

A színén és a mentolos érzeten kívül semminem tetszett benne. Nagyon szárította a számat és ha túl sokat tettem fel akkor túl erős lett a színe az meg már nem mutatott olyan szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Azalea

2021. május 6.

Nagyon szép szìne van. Tetszik a hűsìtő mentol is.Azt nem tudom hidratàl-e, de nem szàrìt az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.