Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 8.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók

Mentol összetevőjének köszönhetően bizsergő érzést nyújt az ajkaknak, teltebbé varázsolja, miközben a kenderolaj táplálja őket. Az ajakbalzsam felerősíti az ajkak természetes színét, így az ajkak pH-értékétől függően egyedi rózsaszín árnyalatú végeredmény érhető el. A menta kellemes, friss érzést nyújt az ajkaknak.

viragocskaa

2021. augusztus 27.

Szép színe van az ajkaimon, viszonylag tartós is. Tetszik a mentolos érzet ami maga után hagy. Az ajkaim ápolásához viszont önmagában nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Emma23

2021. május 11.

A színén és a mentolos érzeten kívül semminem tetszett benne. Nagyon szárította a számat és ha túl sokat tettem fel akkor túl erős lett a színe az meg már nem mutatott olyan szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Azalea

2021. május 6.

Nagyon szép szìne van. Tetszik a hűsìtő mentol is.Azt nem tudom hidratàl-e, de nem szàrìt az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

lenizsu

2021. május 1.

Majdnem teljesen elhasználtam már, ha még kapható lesz, amikor a következőm el fog fogyni, valószínűleg újra fogom venni.
- tetszik, ahogyan megszínezi az ajkamat,
- tetszik, hogy nincs túlmentolozva és csak kellemes bizsergető érzést kelt, amit nagyon szeretek,
- hidratáló tulajdonsága nem kiemelkedő, de legalább nem szárít, mert ugye olyannal is találkoztam már,
- vékony rétegben felkenve nagyon kellemes érzés, rétegezni viszont nem lehet, mert akkor nehéz érzetűvé válik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

- tetszik, ahogyan megszínezi az ajkamat,

lex.98

2021. április 16.

Kicsit meglep a sok pozitiv tapasztalat a termek kapcsan.. nekem abszolut nem jott be, egyaltalan nem kremes (ajakbalzsamos) az allaga, hanem egy massziv reteget probalsz felvinni nagy nehezen az ajkaidra..kenyelmetlen viselni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

BrittaCooper

2021. április 16.

Nem fűztem hozzá sok reményt amikor megvásároltam, ám pozitívan csalódtam. Nemcsak hidratálóként állja meg a helyét, (amit brutál cserepes igénybevett, néhány nappal ezelőtt leforrázott és kihólyagosodottan próbáltam, mert így semmilyen rúzst nem tudtam használni rá) de a gyönyörű pinkes színével még rúzsként is tökéletes hétköznapra, meg akár alkalomra is. Tartósságot nem ígér, de nálam még egy étkezést is kibírt. :) Betárazni nem fogok belőle, mert azért hamar megromlanak az ilyen termékek, de ha nem vonja ki addigra a Catrice, mire ez elfogy, akkor újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

pinksunset

2021. április 10.

Nagyon szép rózsaszínes színe van. A mentol is kellemes benne. Én szoktam rá egy átlátszó szájfényt is kenni, a 2 együtt nagyon szép hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

Honeyhair

2021. február 27.

Érdekes, hogy kézfejen világos rózsaszín, az ajkakon viszont már pinkes-málnás színű. A mentoltartalma kellemes. Olyan kis hétköznapi, boltba szaladgálós, pikk-pakk felkenős, többfunkciós cucc, nagyon praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 27.

széva

2020. december 30.

Kellemes ajakápoló. Természetes szép tartós szín a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 30.

Kellemes ajakápoló. Természetes szép tartós szín a számon.

veronka052194

2020. október 7.

Hűsítő, sokáig rózsaszín a számon. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Hűsítő, sokáig rózsaszín a számon. Szeretem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.