Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: hunbernadett, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   drogériák, online

2012 januári limitált kollekció.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bogcsilike

2013. december 27.

nagyon jóóóóóó! Nagyon szerintem ez volt a második habos pirosítóm a NYX után! Nemrég vettem a Rossmann- ban 999- ért. Szerintem megérte, a Max Factor pirosítók nincsenek ilyen jók, pedig van belőlük 2, 2799 darabja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Mildi

2013. február 20.

Jól befürödtem vele. Nagyon tetszik a színe, divatos és jól illik a piros-barna arcbőrömhöz. Nem természetes, tehát látszik a "szándék", de sokszor pont ez a cél a smikkel. Na de. Ahogy előttem is írták, nagyon nehéz eltalálni a mennyiséget. Ha pedig túltolom, és megpróbálom leszedni, cafatokban pereg le a bőrömről a dörzsöléstől, de persze a cafatok ragaszkodnak, szóval foltokban befogja az arcot. Tehát lehet szépen mosakodni és elölről kezdeni az egész sminket. Ezt többször is eljátszottam már, úgyhogy berágtam, és a kukában landolt a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 20.

hunbernadett

2013. január 30.

Régóta kerestem ilyen rózsaszínes pirosítót úgyhogy megörültem neki nagyon. A színe és az állaga nagyon tetszett. Nem túl tartós, de egy pár órás kiruccanásra tökéletes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

turquoise_pianist

2012. július 26.

mostanában minden nap ezt használom, 250 forintért vettem leárazva, nagyon tetszik a színe és az állaga is, elég pigmentált és építhető. zsíros bőröm van, nem extratartós, de pár órát kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

bendee91

2012. február 13.

Szerintem is hig, en nem tudom szepen szabalyozni a szinet. Ah picit nyulok bele azt hinnem nem eleg ha picit jobban akkor az meg sok. Nem tul praktikus. A limitalt stiftes pirosito jobb huzas volt, kar h nem ruhaztam be ra.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

anita

2012. február 9.

Nagyon híg, nehéz szépen dolgozni vele. Egyáltalán nem tartós száraz bőrön sem. A színe pedig elég furcsa, világos bőrön könnyű bohócot alkotni, sötétebb bőrön pedig szinte alig látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

zsoficica05

2012. február 1.

Ma vettem, bár a boltban nem tetszett, gondoltam azért adok neki egy lehetőséget... Itthon kipróbáltam, nagyon tetszik az, hogy szabályozni tudod a szín erősségét. Ha csak nagyon halványan akarod felkenni, azt is megteheted, de ha erősen szeretnéd, azt is tudja. Szép, babarózsaszín színű, már most imááádom! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Joan

2012. február 1.

A boltban próbáltam, elég vacaknak tűnt, erős pink színű és fényes, szerintem kizárt, hogy foltos hatás nélkül felvihető...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.

Színezék. Barnás sárga.