Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1659-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1659

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1659 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder - 01 Light Infusion színben
Ár: 500 Ft , Eladó: koalace
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
hgabi

2019. november 18.

Kifejezetten szeretem termék ! :) Épp annyira csillog hogy ne legyen zavaró napközben, mégis ad egy kis extra színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Tucsok0513

2019. november 13.

Csodálatos fénye van. Nappalra is használom, de még így is nagyon sokáig elég lesz. Én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Alsace

2019. november 7.

Nagyon szép highlighter. Építhető, nappalra és esti sminkhez is tökéletes. Hatalmas mennyiség szerintem örök életre elég :D Ár/érték arányban 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

anna48

Korcsoport: < 18
2019. november 3.

Az én ízlésemnek egy picit sok, de nagyon óvatosan használva akár hétköznapokra is jó. Nekem inkább a bulis darabok között van.
Ára és mennyisége szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 3.

Ára és mennyisége szuper.

Nashuaaa

2019. október 17.

Nagyon szép fényű, igazán jól pigmentált és gyönyörűen mutató highlighter, de nekem túl hideg tónusú és túl sok, így elajándékoztam (ez azonban mit sem von le a termékből :) ). Az ára baráti, a mennyiség rengeteg, szerintem korrekt darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

dominika99

2019. szeptember 2.

Kedvenc highlighterem, nagyon szeretem! Szépen rétegezhető, így mindenki el tudja találni a számára megfelelő intenzitást. Én hétköznapokra és alkalmakra is egyaránt használom. Nap végén is fent marad. Mivel rengeteg van benne, valószínűleg soha nem fogom tudni elhasználni, így bőven megéri az árát. 👐🏼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Naoto

2019. augusztus 10.

Szuper! Nincsenek óriási csillámok benne, hétköznapokra is vállalható fényt ad. Az összetevői is szépek, és valószínűleg sosem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Sminker

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 3.

Olcsóbb kategóriás smink létére nagyon jól teljesít, tartós és szép hatást lehet vele elérni. Nem beszélve arról, hogy a kiszerelés mekkora. Kb fél éve használom, de alig látszik, hogy fogyott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

SabMon

2019. július 22.

Mèg mindig keresem, hol lehet újravenni, mert mostanàban nem làttam a drogèriàk polcain. Van egy pàr highlighterem, de ez valami csodàs. Nem krètàs, púderes, de nem is az az olcsó hatàsú csillàmos, inkàbb krémesnek mondanàm. Nem emeli ki az arcsonton a pórusokat, szemhèjra is hasznàlom ujjbeggyel, úgy intenzívebb a hatàs. Arccsontra inkàbb seprűecsettel érdemes felvinni, a lègies hatás eléréséért. Minden bőrtónuson remekül mutat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Feame

2019. július 10.

Ajándékba kaptam és hamar megszerettem. Tartós, szépen csillog és illik a világosabb bőrömhöz is. Első highlighternek tökéletes darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.