Catrice

Ár:   1859 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2022. július 12.

Lelőhely:   drogériák, online

• tökéletesen világosítja az arcot
  • frissességet ad az arcbőrnek
  • javítja az arcbőr árnyalatát
  • finoman hangsúlyozza az meghatározott részeit

Ár: 600 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Ár: 2000 , Eladó: Gabcsi00
Állapot: kipróbált , Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel, utalást követően foxpost

dunaimano

2022. július 22.

Leárazásban talált rám a rossmann akciós polcon, azonnal a kosaramban landolt, tekintve, hogy régóta kívánságlistán volt. Sejtettem, hogy kivonják a forgalomból, mázli, hogy ránéztem a polcra, pedig nem igazán szoktam már megnézni. Abszolút érthető a hype, ami ezt a highlightert övezi, ezt már az első használatnál megértettem. Gyönyörű fényt varázsol az arcra, nem túl hivalkodó, de észrevehető. Természetes színe van, hideg egyértelműen, és szépen tartja magát a nap folyamán. Nem tudtam róla, de valójában már kerestem ezt a highlightert egy ideje: ami ott is van, de nem is, természetes hatású, hideg színű, hétköznapokra, munkahelyre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 22.

Zsofk

2022. július 7.

Nagyon szép színe van, fényes de nem túl sok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

Nagyon szép színe van, fényes de nem túl sok :)

Fe0ve0

2021. július 18.

Fényes hatás, nincsenek benne nagy csillámok. Tartós, nagyon szép összetevők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Fényes hatás, nincsenek benne nagy csillámok. Tartós, nagyon szép összetevők.

kisTi

2021. július 18.

Ennyi pénzért egy életre elegendő highlightert kapunk. Szerintem gyönyörű színe van, évek alatt sem tört el a csomagolás ( csak lekopott a felirat). Tartós, pigmentált, építhető, kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

adriennroka

2021. június 22.

Nagyon szep vegeredmenyt ad, egy visszafogottabb termek. Nem nagy szencses csillamok vannak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Lilka

2021. június 14.

Ez számomra egy visszafogott highliter, ami nekem tetszik is, de viszont 30 felett nem ajánlanám, mert kiemeli a kis szem alatti ráncokat...a fiatal korosztálynak bejovos lehet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

DNM

2020. december 16.

Magamtól nem vettem volna meg, mert nagyon csillogósnak tűnik a csomagolása alapján. Viszont Pixi Lucky Boxban jött nemrég, és úgy voltam vele, kibontom és meglátjuk. Kellemesen csalódtam, teljesen enyhe, szép színt ad, nem porol és nem potyog. Viszont egyáltalán nem tartós.
Úgy látom, lassan fogy, így ellesz egy ideig. Megvenni nem tervezem, de használni fogom, amikor csak minimális időre kell az arcomnak ,,ragyogónak" lennie, vagy ha van időm óránként újrasminkelni (sose....)..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

bleauwsy

2020. október 25.

Elsőre a 01-et szereztem be, amivel nagyon elégedett vagyok. Gyönyörű a színe, pont amire vágytam, az ára pedig egy vicc. Idővel már kevésbé igényeltem az ennyire feltűnő highlightert, így beszereztem egy 03-as árnyalatot is, ami már jóval diszkrétebben idomul az arcomhoz.

Utólag belátom, hogy a 03 sötét lett még a lebarnult bőrömön is, de én néztem félre, hogy majd jó lesz. 01-vel viszont töretlen a szerelem. Nem tudok róla rosszat mondani, vegyétek bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 25.

vmarti

2020. október 25.

Én is nagyon szeretem, az állaga és a finishe egész különleges ami érdekes benne hogy van színe (mármint nem csak a fényének hanem maga a pornak is) és mégsem mű hatású az arcon hanem....hát nem tudom leírni de nagyon szép...ha látom egy kicsit melegebb árnyalatban azt is megveszem,mert tényleg nincs hasonló finishű a drogériákban :) ja és szemen is nagyon szépen mutat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Cynthia90

2020. október 14.

Csodás fénye van, nem túl sok, nincs tele csillámmal, gyönyörűen mutat és tartós. Nagyon nagyon nagyon sokáig elég és az ára.. szinte ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.