Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Égetett highlighter ásványokkal és ultrafinom, fényvisszaverő pigmentekkel a ragyogó kinézetért. A finom textúra különböző fedést tesz lehetővé, amely a többszöri felvitellel erősíthető.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: Csomag ár 5000 Ft, postaköltséggel együtt , Eladó: MLotti
Állapot: Az összes feltüntetett termék keveset használt, jó állapotú , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

bbymandu

2020. május 27.

🌻Nem egy luxus csomagolása van és a betűk is gyorsan lekoptak, de a benne rejlő kincs a lényeg!
Kb 2 éve használom, de még az unokáimnak is elég lesz ez a highlighter mennyiség, őrülten gazdaságos és a gyártók sem voltak kapzsik ezügyben.
Határozottan ajánlom, kétség nélkül ezt a csodát!🌻

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Határozottan ajánlom, kétség nélkül ezt a csodát!🌻

bleauwsy

2020. május 6.

Elsőre a 01-et szereztem be, amivel nagyon elégedett vagyok. Gyönyörű a színe, pont amire vágytam, az ára pedig egy vicc. Idővel már kevésbé igényeltem az ennyire feltűnő highlightert, így beszereztem egy 03-as árnyalatot is, ami már jóval diszkrétebben idomul az arcomhoz. Nem hivalkodik, de azért ott van. Viszont ennek a porossága valami észveszejtő! A másik árnyalatnál nincs ilyen, de ezt alig lehet legyezőecsettel végigsimítani, megtapogatni és máris mindenhova jut. Ez az apró malőr miatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 6.

eeniko

2020. április 3.

Egy hónapja vettem, de sokszor nem használtam. Nekem nagyon porzik, nehéz vele dolgoznom. Valóban visszafogott hatása van, igazából az eredmény tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

vlvtnrbbt

2020. március 10.

Hirtelen felindulásból megvettem, ezelőtt sosem használtam highlightert, de szuper elégedett vagyok, mióta megvan, minden nap használom. :) Nem az a fajta highlighter, ami elvakít, de klasszul fel lehet építeni. Szépen csillog, sőt, ragyog :))) Nekem tartós (igaz, alá fixáló púdert, fölé meg fixáló sprayt használok) még este is ugyanott van ahová reggel tettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

lawolpertinger

2020. március 1.

Az elején nagyon tetszett, viszont néhány használat után feltűnt, hogy kicsit műanyag hatású. Ezt leginkább úgy értem, hogy a csillámok mérete(?) túl nagy, az összkép nem természetes, nappali fénynél egyértelműen látszik, hogy igenis ott van. Emellett tényleg hideg tónusú amivel nincs is feltétlenül gond, meglehetősen világos bőröm van, viszont nyáron már nem nagyon tudom használni, ha kicsit barnább leszek.
Újra nem veszem, de esti sminkhez még jó lesz, akkor jól tud működni a fényviszonyokkal és nem is kell hosszú órákig kitartania.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

nhviktoria

2020. február 19.

Nagyon jó highlihter, bár nincs velük óriási tapasztalatom. Hideg árnyalatút kerestem, azért esett erre a választásom, meg mert szeretem a márka más termékeit. Gondoltam az olcsósága miatt jó lesz első highlighternek és végül azóta sem vettem másikat. Nem használom minden egyes nap de rengeteg van benne, sose fog elfogyni. Szép, hideg fényű, pont annyira csillog, amennyire kell. Egyetlen problémám vele, hogy hamar eltűnik az arcról. 4-5 óránál nem igazán bír többet. Persze lehet, hogy csak zsíros bőrön viselkedik így és száraz vagy normál bőrön jobban megmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

MLotti

2020. február 2.

Talán az első highlighterem ez volt, akkor még nem tudtam, hogy mely színek állnak jól nekem. Drogériás viszonylatban a minősége, tartóssága kimagasló, nagyon könnyű vele dolgozni. Az egyetlen fájdalmam, mint már említettem, hogy ez egy hideg tónusú, ezüstös fényű termék. Én inkább a pezsgős, melegebb árnyalatokat preferálom. Szemhéjra egy kis vidámságért viszont alap nélkül is tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

monkap2

2020. január 5.

Egyszeruen gyonyoru es nagyon olcso! A pigmentek nagyon intenzivek es tenyleg alig kell belole valami. Kezdo smink maniaskent ez egy tokeletes valasztas. Imadom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

Mancus7

2020. január 2.

Régóta használom, 4-5 órát kibír a sminkemen, a tégely maga pedig több évet :) Nagyon kis mennyiség elég belőle egy használatra, szép eredményt biztosít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

hgabi

2019. november 18.

Kifejezetten szeretem termék ! :) Épp annyira csillog hogy ne legyen zavaró napközben, mégis ad egy kis extra színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.