Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2013 júniusi limitált kiadás.

• 01 The salmon dance
  • 02 Wheels on fire
  • 03 Nude and Rude

Hoagirl

2016. március 3.

Tavasz közeledtével a rúzsos dobozomból kezdem előkotorászni az üdébb, finomabb, lágyabb árnyalatokat. A szilva, a burgundi és a mélyebb bordó színek után kész felüdülésnek élem meg ezt a kis újítást a sminkes rutinomban. Így akadt a kezembe ez a régebbi Catrice Hip Trip trendkiadását gazdagító ajakszínező is, a C02 Wheels on fire (a képen a középső) árnyalatban. Nagyon pasztell, nagyon korallos-rózsás, az én erős pigmentáltsággal bíró ajkaimon is szuperül mutató ápoló balzsamról van szó tulajdonképpen. Ahogy a megnevezése is mutatja, nem kifejezetten rúzs, tényleg érdekes a textúrája, mert bár színez is, de nem rúzs fedésű, és sokkal jobban ápolja az ajkamat mint egy sima rúzs. Szép csillogó a finise, mint egy szájfénynek, de egyáltalán nem ragacsos érzetű, inkább vizes hatású a végeredmény. A tokban elképesztően neonos pink színe van, de ez a számon már egy jóval visszafogottabb, lágyabb korallos színné szelídül. A tartóssága nem túl acélos, de a többi jó tulajdonsága ezt a negatívumot ellensúlyozza. Most állandóan ezt használom, teljesen hiábavaló volt még 3 másikat kikeresnem a rúzsos dobozkámból. Szerintem ez lesz a második ilyen jellegű ajakkencém a Catrice SpectaculART Soulful-ja után amit teljesen el fogok használni, ami szerintem nem kis teljesítmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

Mila85

2014. április 14.

Na én 199 ft-ért most csapta le a 03-ra. Nagyon tetszik, olyan kis semmi extra, de szeretem az ilyet, kicsit krémes fénye van, nekem jól puhít, és kicsit világosít is a számon, amit szeretek. Szeretem a babás világosabb szájat. Főleg, mert a szemem szeretem hangsúlyozni, nappalra meg eleve jobb nekem. Hamar leeszem iszom, beszélem, a rúzst. Az enyém szép csillogó ajakbalzsamos, de van kis világos színe "sheer".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

nius

2014. április 13.

Lehet, hogy csak az én darabommal van a baj, de...a világon semmit nem csinál. Nincs színe. Abszolúte semmi. Nem csillog. Egy ajakápoló szebb fényt ad. Szárítja az ajkam, baromira. Számomra ez a totális pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Hime

2014. február 13.

Jól hidratál, igazán krémes az állaga és az illata valami isteni de sajnos csak némi színt ad az ajkaimnak. Akciósan 500 forintért vettem a The Salmon Dance-t krémmánia olvasás nélkül. A kupakja tényleg nagyon hamar lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Bb.Sophie

2013. október 15.

Leértékelve vettem, a 3 közül a Salmon Dance-re esett a választásom. Színezettnek én nem nevezném, semmi színt nem ad az ajkaimnak, de kellemes állaga van és jó érzés felkenni. Társul hozzá még egy kellemes, gyümölcsös illat.
Sajnos elég sokszor kell újrakenni (amit az ára miatt talán nem sajnálok annyira), a csomagolása miatt pedig nem táskába való (könnyen kinyílik). Felejthető, de nem volt kidobott pénz, el tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

marcipanfelho

2013. szeptember 16.

1000 forintért vettem meg a Salmon Dance árnyalatot, de nem igazán tetszik. Még csak színezőnek sem hívnám, ugyanis semmi színe nincs... És nekem túlságosan is krémes az állaga, olyan ragacsos az egész. :/ Nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

geannika

2013. július 31.

Limitált kiadás révén siettem, hogy még megtudjam venni. Szerencsére még volt belőle. A 02 Wheels on fire-ra esett a választásom, és nem bántam meg. Nagyon jó színe van, Ajakszínező révén jól is bírja, igaz, hogy kicsit többször kell átszíneznem, mire visszaadja az igazi színét, de nagyon szép. Igazi nyárra való ajakszínező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

sofye

2013. június 30.

Nagyon jó ez az ajakszínező, érdekes az állaga és fedése, mert rúzsnak, ajakápolónak vagy szájfénynek sem lehet igazán mondani, talán egy kicsit mindhárom. :)
Wheels on fire árnyalat van meg, mert a többinek semmi színe. Egyetlen hátránya, hogy valami hihetetlenül rosszul záródik a kupakja. (én ennek köszönhetően el is hagytam a tetejét :/)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

varadi85

2013. június 28.

A 02 Wheels on fire árnyalatot vettem meg, a másik két árnyalatot én nem igazán tudom értékelni, valahogy nekem olyan semmilyenek, de ez nagyon megfogott a maga málnás-korallos színével. Imádom, hogy valahogy olyan zselés állagú, és ahogy felkenem, egyből hidratálja az ajkaimat, nagyon kellemes viselet, főleg a nyári melegben. Mindamellett, hogy ápol, színt is ad az ajkaknak, nem túl intenzív a színe, de mégis látszódik, hogy van valami az ajkakon, és nagyon szép fényt is ad. Fokozatosan kopik- először a fénye tűnik el, majd a szín.
Részletes bejegyzés képekkel itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2013/06/catrice-hip-trip-le-sheer-lip-colour.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

csillubaby

2013. június 18.

A Wheels on fire árnyalatot használom kb egy hete. Szerintem erre a kánikulai melegre pont tökéletes. Nem olyan nehéz, mint egy rúzs, de egy szájfénynél azért jobban fed. Ennek az árnyalatnak gyönyörű korallos, természetes színe van. Szerintem ez pont az az árnyalat, ami mindenkinek jól áll. Kicsit fényes, de nem csillogó, krémes, de nem sűrű.
A tartója egy kicsit gagyi műanyag, viszont teljesen vissza lehet tekerni a rúzst és nagyon biztonságosan záródik.
Tartósabb, mint egy szájfény, persze az evést-ivást nem nagyon bírja, de nagyon természetes módon kopik. Jó érzés viselni, nem ragad, nem cuppan össze a szám. Nem kell, hogy felkenés előtt tökéletesen hidratáltak legyenek az ajkak, mert a krémessége kitölti az egyenetlenségeket és szépen egységesíti a szájat.
Ideális választás, ha egy kis színt szeretnék az ajkaimra, de nem akarok valami nehéz rúzst feltenni. Még pár árnyalat jó lett volna. Nekem nagyon tetszik ez a cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.