Catrice

Ár:   1580 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petruszanna, Módosítva: 2021. október 28.

Lelőhely:   drogériák, online

• Selymes, vízálló bronzosító púder
  • Lágy barnaságot kölcsönöz a nyári ragyogáshoz
  • Makadámdió-olajjal táplálja a bőrt
  • Vegán

szeliger

2021. december 9.

010 Summer In The City árnyalatban, ez a kettő közül a világosabb. Maxim videója hívta fel rá a figyelmemet, külön kiemelte, hogy hűvösebb árnyalat, úgyhogy már tudtam is, hogy ki fogom próbálni.
A csomagolás nem túl igényes, könnyű műanyag tok, funkciójában megteszi. Átlátszó cellux-szerű valami biztosította, hogy ne nyitogassák illetéktelen kezek, ezért plusz dicséret. A homokmintás dombornyomás is belopta magát a szívembe, ez elég mutatós. A fedél pattintósan záródik. Stabilan, de annyira azért nem erősen, hogy gyilkolná a körmöket. Az illat nagyon intenzív, hát ezt a videóban Maxim nem mondta, az állványnál meg nem nagyon szaglásztam, most meg ugye ott van az ember orra előtt a maszk. Szóval az illat nem tetszik, mondjuk én nem asszociáltam a kókusz és a csoki kettősére, mint az előző véleményező. Most már, hogy olvastam, persze bele tudom gondolni, de ettől nekem még kellemetlen és sajnos a bőrről is még érezni egy darabig.
Egyébként pedig egy nagyon jó bronzer. Egyáltalán nem poros hatású, a bőrrel jól egybeolvad. Nem kell hozzá különösebb tudományú ecset, egy sima Catrice/Essence is megteszi. Csak megerősíteni tudom, hogy nem teljesen matt, enyhe szatén fényű és a színárnyalat is perfekt.
Amikor már az illat elillant, akkor teljesen elégedett vagyok vele. Aki a drogériából keres egy megfizethető árú bronzert és még az illatával is jól kijön, az megtalálta az egyik lehetséges jelöltet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 9.

Piko888

2021. november 6.

Mindkét elérhető árnyalatban megvettem. Először a sötétebbet, mert a világos túl világosnak tűnt, de utóbb kiderült, hogy az passzol jobban. A sötéttel sincs probléma, csak finoman kell vele bánni. Maga a bronzosító: egyáltalán nem csillogós, hanem egy nagyon enyhe szatén fénye van, inkább szatén-mattnak mondanám. Tartóssága átlagos, csodát nem kell várni a drogériában. Nagyon puha, selymes, alig kell beleérinteni az ecsetet, könnyű eldolgozni. Nagyon elégedett vagyok velük, meg úgy általában a Catrice-szel mostanában. Bár az illat nekem nem szempont, sőt, jobb ha nincs, de mégis tetszik a kellemes kókuszos-kakaós illata. Irritációt nem okozott. Szemre is nagyon szeretem, én amúgy is gyakran használom a bronzosítót mélyítővonalba, mert nem olyan erősen pigmentált, mint egy barna szemhéjfesték, szebben lehet vele dolgozni. Aki nem szereti a túl fényes bronzert, de a száraz mattot se, annak mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.