Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   drogériák, online

Lágy rosé cseppek fényvisszaverő pigmentekkel a galaktikus ragyogásért. A folyékony highlighter használható önmagában vagy alapozó után.

bernadettu

2019. szeptember 4.

Egy kisebb dmben találtam még a Holo témájú boxból, amiben 5 termék közül ez az egyik, eredetileg a körömlakk miatt vettem meg az egész csomagot. ezért különösebb elvárásaim a highlighter felé nem voltak, ez az első folyékony amit kipróbáltam.
Mostanában szerencsére elég a korrektor a bőrhibáimra, így közvetlenül bőrre tapogattam fel, egyszer próbáltam színezett fényvédővel, de akkor veszített a csillogásából.
Az enyémnek szerencsére kellemes illata van és nem irritálja a bőrömet.
A végeredmény tetszik, de az nem, hogy ennyire függ attól, hogy mit használtam felvitel előtt az arcomra, egyelőre nem tervezem több folyékony highlighter beszerzését, kipróbálni viszont jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Az enyémnek szerencsére kellemes illata van és nem irritálja a bőrömet.

akirarn

2019. január 27.

Szép gyöngyhàzfényű highlight rózsaszín shifttel. Sajnos a bőrömhöz nem igazán passzol a rózsaszín shift miatt, személy szerint jobban örültem volna, ha az kimarad belőle és egy szép fehéres fényt ad, de akihez illik, annak biztosan szuper választás, mert elég szép hatást kelt. A szaga mondjuk elég erős, alkoholos talán, de hamar elillan. Pirosító fölé azért el lehet használni így is, bár nem mondom, hogy gyakran nyúlnék hozzá - sokszor elfelejtem, hogy megvettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

dorottya96

2019. január 12.

Először azt hittem, hogy túlzás lesz ennek a használata hiszen kézfejen eléggé csalóka- de első használatkor rájöttem, hogy ebből viszonylag sok kell. Teljesen hétköznapi highlight érhető el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

MT3

2019. január 10.

Szeretem, különleges színű és diszkrét fényt ad az arcomnak. Én is sokat szenvedtem a felvitelével, de sikerült kitalálnom hogy működik. Úgy szoktam felvinni, hogy a kézfejemre cseppentek belőle, majd elkenem rajta, hogy vékony réteg legyen csak majd blenderrel ezt felütögetem az arccsontomra (sietni kell mert gyorsan szárad). Gondolom akár építhető is, de én megelégszem ezzel a visszafogott fénnyel. Nem a leggazdaságosabb technika sajnos, de nekem máshogy nem működött. Valóban meglepően gyorsan fogy, pedig azt hittem, hogy az életben nem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

czeilingerdorinaa

2019. január 8.

Gyönyörű, és nagyon jól kezelhető! Van aki alapozóba keni, nekem így simán is használható, jobban szeretem. Tartós, nap végéig simán bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

JustGlitter

2018. november 1.

Nem tudok rájönni, hogyan tudnám felvinni anélkül, hogy szétszedném vele a komplett sminkemet. Mindig olyan éles vonalat húz a kontúr felé, hogy kezdhetem előről az egészet. Elsőre mindig túl kevés a mennyiség, akkor minden rendben is van, aztán amikor elkap az ihlet, mindig túlzásba esek :D. De addig fogom próbálgatni, amíg nem sikerül. Ecsettel nem a legjobb, de talán blenderrel jobb lehet a végeredmény.
Amúgy nagyon szép színe van, kicsit holo, kicsit metálos, de gyönyörűen csillog. Alapozóba keverve tényleg nagyon jó. Pozitívum, hogy tartós, nem irritál.
UPDATE: Oké, szóval kizárólag alapozóra ajánlom, mert sima bőrön valami eszméletlenül csíp és mégiscsak irritál, legalábbis nekem. Ráadásul amíg úgy valamennyire megmarad a nap végére, így egy az egyben lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

farkas.timeazsofia

2018. október 10.

Egyszerűen nem jöttem még rá, hogy hogy a legjobb használni, de nem adom fel. Ha a kész sminkemnél eszembe jut, hogy de szép lenne erre az a gyönyörű selymes rózsaszínes fény, akkor kézzel próbálom felvinni a kézfejemre csöppentett adagból (nem tudom eltalálni sosem, hogy mennyit kell tenni), a vége legtöbbször az, hogy felszedem az alapozót is, csúnyán néz ki. Ha az alapozóba teszem, pl. egy mattítóba (Catrice HD L.), úgy szerintem gyönyörű. Szóval valaki írja meg, hogy hogy csinálja alapozó felé, nagyon kíváncsi lennék rá. Előre is köszönöm. Addig is 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 10.

ki6kina

2018. július 21.

Régóta szerettem volna egy folyékony highlightert, és gondoltam, hogy ez megfelelő lesz ár-érték szempontjából. Nagyon tetszik a fénye és a színe, DE abszolút használhatatlan! Ha az alapozóra szeretném felvinni, leszedi az alapozót, elcsíkozza, csúnyán összemaszatolja. Próbálkoztam, hogy a szemhéjamra rakom, még a szemhéjpúder előtt, de a legkisebb mennyiség is összeáll, leszedi az előzőleg felvitt korrektort. Olyan, mintha megbuggyant volna...:) Az egyetlen dolog amire eddig feltudtam használni, az az alapozó előtti felvitel volt, de sajnos úgy csak egy enyhe kis csillogás maradt belőle, és az a szép rosé-s árnyalat (amibe beleszerettem) teljesen eltűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Anheszenamon

2018. június 30.

Nagyon szép rózsaszín fénye van, viszont elég erős a szaga és macerás a használat. Felpöttyözöm az arccsontom legmagasabb pontjára és ujjal ütögetem bele a bőrömbe. Viszont nem egyszerű szépen eldolgozni, úgy, hogy ne egy éles csík maradjon utána. Hirtelen felindulásból vásároltam, mert már nagyon szerettem volna kipróbálni egy folyékony highlightert, de be kell látnom, hogy sem ez, sem pedig a szintén Catrice stickes változat nem igazán vált be. Maradok a por állagú termékeknél. Esetleg a Kell a púder stickes highlighterét még lehet, hogy kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Picieri

2018. június 26.

Megvettem én is, mert amúgy is imádom a csillogást, és nem bírtam otthagyni ezt a folyékony highlightert. Nagyon szép fénye van, ugyan nap végére semmi nem látszódik belőle, vagy csak én kentem fel túl szolidan, de sztem lekopik. Az a bajom vele, hogy miután felkentem nehéz eldolgozni, mert elég gyorsan odatapad a bőrre,és nehéz satírozni. Párom mondta, hogy tök éles vonalban kezdődik az almácskán, ahol elkezdtem felkenni, nekem hirtelen nem tűnt volna fel, pedig direkt tapogatva raktam oda, hogy ne legyen éles határvonala, de nem sikerült. Még próbálkozom vele, de az tuti hogy gyorsan kell dolgozni vele, mert pikk-pakk szárad. Egyébként szeretem,de a kopás miatt és gyors száradás miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak