Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Lágy rosé cseppek fényvisszaverő pigmentekkel a galaktikus ragyogásért. A folyékony highlighter használható önmagában vagy alapozó után.

ki6kina

2018. július 21.

Régóta szerettem volna egy folyékony highlightert, és gondoltam, hogy ez megfelelő lesz ár-érték szempontjából. Nagyon tetszik a fénye és a színe, DE abszolút használhatatlan! Ha az alapozóra szeretném felvinni, leszedi az alapozót, elcsíkozza, csúnyán összemaszatolja. Próbálkoztam, hogy a szemhéjamra rakom, még a szemhéjpúder előtt, de a legkisebb mennyiség is összeáll, leszedi az előzőleg felvitt korrektort. Olyan, mintha megbuggyant volna...:) Az egyetlen dolog amire eddig feltudtam használni, az az alapozó előtti felvitel volt, de sajnos úgy csak egy enyhe kis csillogás maradt belőle, és az a szép rosé-s árnyalat (amibe beleszerettem) teljesen eltűnt.

ki6kina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Anheszenamon

2018. június 30.

Nagyon szép rózsaszín fénye van, viszont elég erős a szaga és macerás a használat. Felpöttyözöm az arccsontom legmagasabb pontjára és ujjal ütögetem bele a bőrömbe. Viszont nem egyszerű szépen eldolgozni, úgy, hogy ne egy éles csík maradjon utána. Hirtelen felindulásból vásároltam, mert már nagyon szerettem volna kipróbálni egy folyékony highlightert, de be kell látnom, hogy sem ez, sem pedig a szintén Catrice stickes változat nem igazán vált be. Maradok a por állagú termékeknél. Esetleg a Kell a púder stickes highlighterét még lehet, hogy kipróbálom.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Picieri

2018. június 26.

Megvettem én is, mert amúgy is imádom a csillogást, és nem bírtam otthagyni ezt a folyékony highlightert. Nagyon szép fénye van, ugyan nap végére semmi nem látszódik belőle, vagy csak én kentem fel túl szolidan, de sztem lekopik. Az a bajom vele, hogy miután felkentem nehéz eldolgozni, mert elég gyorsan odatapad a bőrre,és nehéz satírozni. Párom mondta, hogy tök éles vonalban kezdődik az almácskán, ahol elkezdtem felkenni, nekem hirtelen nem tűnt volna fel, pedig direkt tapogatva raktam oda, hogy ne legyen éles határvonala, de nem sikerült. Még próbálkozom vele, de az tuti hogy gyorsan kell dolgozni vele, mert pikk-pakk szárad. Egyébként szeretem,de a kopás miatt és gyors száradás miatt 4*

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

yokkoa

2018. május 8.

UpD: nagyon gyorsan fogy (ehhez képest azért elég drága) és gyorsan kopik (értsd: nap végén SEMMI nem látszik belőle). Mégis úgy érzem, hogy újra fogom venni, mert nagyon szép színe van és tényleg totál kihozza 3D-be az almácskákat :-P

Most vettem és agyeldobósan elégedett lennék vele, ha nem volna ilyen förtelmesen büdös illata. Mi a francnak illat egyáltalán egy ilyen highlighterbe? Bielanda krémre, vagy valami teafaolajos régi cuccra emlékeztet, és sajnos úgy tűnik, elég penetráns. Az elnevezés is csalóka, legalább is nekem a galaktikusról zöldes, kékes, lilás árnyalatok jutnak eszembe, ez viszont abszolút rózsaszín fényű! Egyébként nagyon szép , mikrocsillámokkal. Mondjuk ezeket is tudnám benne nélkülözni... valószínűleg nem tudták megoldani nélkülünk a tisztán selyemfényt (úgy, hogy ne legyen fémes bádog). Amiért köszönet és hála: gyönyrűen kiemeli az almácskáimat. Vagy inkább úgy mondanám: almácskákat csinál a keskeny, minden húst nélkülöző arcomra :D.

Kipróbáltam magában, alapozó fölé - így működik; és alapozóba keverve is - így nem!

A tartósságról majd updatelek.

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

A tartósságról majd updatelek.

Patricica11

2018. április 16.

Odáig vagyok ettől a highlightertől, pedig kezdetben nem fűztem hozzá nagy reményeket, gyakorlatilag minél többet használom jövök rá hogy nagyon rendben van ez a kis termék. Nyilván vannak benne csillámok, de arcon egyáltalán nem észrevehetőek, fényes rosé árnyalatú összképet ad. Szépen mutat az alapozón és tényleg szuperül építhető. :)

Patricica11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

EBoglarka

2018. április 13.

Szép, természetes hatást lehet vele elérni. Színe picit rózsaszínes, gyöngyházfényű. Nem nagyon hivalkodó, de rétegezni is egész jól lehet. Nekem tetszik nagyon, nem fogok most másikat venni. Biztos találnék jobbat is ennél, de árban is nagyon jó ez, szóval én megvagyok elégedve vele, de nem ájultam el.

EBoglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

ludri97

2018. március 26.

Ooohm megvettem, mert tetszett a pipettas kivitelezes. Haat szep gyongyhazfenye van, tartos is , de nem a legjobb highlighterem. Maradok a por allagu highlightereknel. De azert elhasznalom:)

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Daina

2018. március 5.

Tuti befutó. Gyönyörű ragyogást ad az arcnak, csillámok nélkül. Szerintem az erőssége a mennyiségtől függ, én pedig nem spórolok vele, úgyhogy egyes napokon akár világítótoronyak is beillenék. (Ha megőrülök és még az istenek szemét is ki akarom égetni, akkor felviszek rá egy kis NYX holo highlightert is.) A megvásárlásánál haboztam, mert nekem eddig nem jöttek be a folyékony highlighterek, egyszerűen mindig felszedték az alapozót, de amikor a Liquid Coverage-ra vittem fel szépségesen beleolvadt. Azt is hozzá tenném, hogy használat közben én semmilyen illatot nem érzek rajta. Yokkoa véleményének elolvasáta után direkt beleszagoltam az üvegcsébe, és tényleg van egy enyhe illata úgy, de kellemetlennek semmiképpen sem mondanám.

Daina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

nikuci

2018. március 1.

Szerintem ez a highlighter csodálatos! Olyan hatást kelt mint amikor a tévében egy nagyon egészséges szép bőr megcsillan a napfényben. Nincsenek benne nagy csillámok inkább nagyon finom hatást kelt. Pont ezért vagyok oda érte, mert mintha rajtad se lenne mégis egy szép fényt ad. Ha valaki a látványosabb csillogóbb highlightert kedveli annak kevés lesz, de aki a natúr sminkeket részesíti előnyben szerintem befutó lesz úgy mint nálam! :) és imádom hogy ilyen pipetás! :) szép! :)

nikuci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak