KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Prizmatikus és metálfényű hatás, mely elegáns megjelenést kölcsönöz az ajkaknak. A krémes textúra kellemes érzetet hagy az ajkakon, tökéletes fedést biztosít már egyetlen réteg felvitelével.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1200 , Eladó: gerda76
Állapot: párszor használt, Helyszín: Miskolc , fizetés: személyesen, illetve postán is át lehet venni
Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom

vivieeen1919

2018. augusztus 10.

050-es árnyalatot vettem meg. Nem volt belőle teszter és amikor kibontottam olyan sötétnek tűnt. Felkentem és valami gyönyörű :) ha halványabban kenem akkor egész kis szolid ha pedig olyan kedvem van erősebben viszem fel. Mindenhogy szép :) a tartóssága nem a legjobb de ezért nem vonok le csillagot mert imádom a színét és a csillogósságát :)

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Parfuwoman

2018. június 8.

Szeretem a Catrice rúzsokat,szép színek ,pigmentáltak és tartósabb ,mint a kétszer olyan drága . 3-4 árnyalatában is megvettem.

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Lilla90

2018. április 16.

Hát mondjuk már ez a nyolcadik Catrice rúzsom de imááádom a rúzsokat, ezt mikor kipróbáltam mivel hogy fényes azt hittem valami gyorsan le kopós valami lesz. De ahhoz képest nem, még egy óvatos ivást is ki bírt az állaga krémes jól kenhető jó illata van és a csomagolás is nagyon szép jól záródik. Megérte az árát.

Update 2: Kb egy hete használom ezt a rúzst és továbbra is nagyon elégedett vagyok. Múltkor teszteltem a tartósságát egy kis fagyival és még a fagyi evés után is szépen fent maradt tartós, nem kenődik pedig azért féltem hogy csupa csillám lesz az arcom. :D Viszont meglepően jó kicsit szárít de imádom.

Lilla90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

gyongyikk

2018. március 7.

Kevésbé merész módon én a 060 Rusty Rose árnyalatot vettem meg, ezt is félve, hogy felkenve hogy fog kinézni. Hát egy csoda! Krémes rúzshoz képest szerintem tökéletes a fedése, két rétegben hibátlan. Simán el tudom képzelni egy hétköznapibb, kevésbé extra smink részeként is :) Csomagolása is jó minőségű, nem mellesleg szuper szép. Szerintem nemsokára be kell ruháznom más árnyalatokba is!

gyongyikk
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Wehler

2018. február 22.

Ha van szerelem...! Elcsábultam, mivel hónapok óta nem vettem sminket, és mert imádom a feltűnő dolgokat. Kreol bőröm miatt (amit egyébként átokként tartok számon) én is 050 Mystical Mermaid szeretnék lenni, ez passzol hozzám. Fúú mekkora szerencsém, hogy a többi szín nem tetszik ennyire.

Wehler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

silver

2018. február 21.

A 050 Mystical Mermaid árnyalatot vettem meg. Inkább gyenge fedésűnek mondanám, de ez érthető, hisz különben nem lennének láthatóak a kis türkiz és lilás mikrocsillámok ebben a sheer matt barna alapban. Fel lehet építeni, és akkor tényleg merész, viszont szerintem kisebb mennyiségben, tapogatva felvive néz ki igazán jól, mert diszkrét, de szuper kis csavar még hétköznapi natúr sminkhez is.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Glara

2018. február 21.

A 050-es Mystical Mermaid árnyalatot vettem meg tegnap. Teljesen zseniális, nagyon különleges. Metálos barna alapban kék fényvisszaverő szemcsék, mint a MAC Club / blue brown árnyalatok szemen. Csak merész lányoknak, nekik viszont tényleg kihagyhatatlan!

Glara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.