Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Prizmatikus és metálfényű hatás, mely elegáns megjelenést kölcsönöz az ajkaknak. A krémes textúra kellemes érzetet hagy az ajkakon, tökéletes fedést biztosít már egyetlen réteg felvitelével.

4 árnyalatban kapható

Brunettee

2020. augusztus 31.

090-es áranyalatban van meg. Imádom. Magában is csodaszép, de egy matt rúzsra felkenve is szépen mutat. Nem a legtartósabb, de szépen kopik, és kényelmes viselni, akár egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Regina0206

2019. december 28.

Nekem a 090-es árnyalat van meg, adventi kalendáriumban kaptam! Nem olyan pigmentált mint egy rúzs, inkább egy erősebb színű ajakápolóhoz tudom hasonlítani, de szép árnyalat, többször kenve is jól mutat az ajkakon, nem túl kihívó, könnyű vele dolgozni és viszonylag tartós is, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Dia98

2019. december 10.

Nagyon szép, szeretem az extrém rúzsokat.
Felkenve nincs ragacsos érzet, fesztiválok idején szemhéjra vagy akár highlighterként is használom. A tartóssága miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Nagyon szép, szeretem az extrém rúzsokat.

TimyeK

2019. október 13.

010-es legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg kiárusításkor. Nem használom önmagában, mert nem passzol a tónusa a bőrszínemhez, ám mivel imádom a bézs-barna, főleg a cappuchino árnyalatú matt rúzsokat, így azok alá kenve használom. Leginkább a mattr száradó folyékony rúzsokkal szoktam kombinálni, legtöbbször a Lovely K-lips Candy Shop és Neutral Beauty árnyalatokkal párosítom. Így egy csodás bársonyos, lágy, kissé króm, de mégis matt hatást érek el, ami igazán különleges megjelenést eredményez. Ha önmagában használja az ember lánya több rétegben kell felkenni, nem olyan pigmentált és tartós, mint az ultimate matt rúzsok, de szép króm hatást eredményez. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

dunaimano

2019. április 15.

Első látásra szerelem volt, 2 árnyalatot vettem meg egyszerre. Gyönyörű szép színe van, nekem inkább a bulizós sminkek kelléke. Nagyon csillog, vááá! Viszont sajnos felkenve nem annyira intenzív a színe, többször át kell húzzam, ha nem csak csillogást szeretnék. Így monjuk alkalmas arra, hogy más rúzs fölé tegyem fel. Tartóssága rendben van, enni nem lehet vele, inni csak óvatosan, de drogériás szinten ez okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

KozmaNikolett2001

2019. január 11.

Nagyon szepen pigmentalt es apro csillamok is lathatoak benne:) imadom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Nagyon szepen pigmentalt es apro csillamok is lathatoak benne:) imadom

vivieeen1919

2018. augusztus 10.

050-es árnyalatot vettem meg. Nem volt belőle teszter és amikor kibontottam olyan sötétnek tűnt. Felkentem és valami gyönyörű :) ha halványabban kenem akkor egész kis szolid ha pedig olyan kedvem van erősebben viszem fel. Mindenhogy szép :) a tartóssága nem a legjobb de ezért nem vonok le csillagot mert imádom a színét és a csillogósságát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Parfuwoman

2018. június 8.

Szeretem a Catrice rúzsokat,szép színek ,pigmentáltak és tartósabb ,mint a kétszer olyan drága . 3-4 árnyalatában is megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Lilla90

2018. április 16.

Hát mondjuk már ez a nyolcadik Catrice rúzsom de imááádom a rúzsokat, ezt mikor kipróbáltam mivel hogy fényes azt hittem valami gyorsan le kopós valami lesz. De ahhoz képest nem, még egy óvatos ivást is ki bírt az állaga krémes jól kenhető jó illata van és a csomagolás is nagyon szép jól záródik. Megérte az árát.

Update 2: Kb egy hete használom ezt a rúzst és továbbra is nagyon elégedett vagyok. Múltkor teszteltem a tartósságát egy kis fagyival és még a fagyi evés után is szépen fent maradt tartós, nem kenődik pedig azért féltem hogy csupa csillám lesz az arcom. :D Viszont meglepően jó kicsit szárít de imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

gyongyikk

2018. március 7.

Kevésbé merész módon én a 060 Rusty Rose árnyalatot vettem meg, ezt is félve, hogy felkenve hogy fog kinézni. Hát egy csoda! Krémes rúzshoz képest szerintem tökéletes a fedése, két rétegben hibátlan. Simán el tudom képzelni egy hétköznapibb, kevésbé extra smink részeként is :) Csomagolása is jó minőségű, nem mellesleg szuper szép. Szerintem nemsokára be kell ruháznom más árnyalatokba is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.