Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az egyedülálló hatásoknak köszönhetően ez a körömlakk abszolút must-have: a holografikus és duo-króm végeredmény igazán szemet gyönyörködtető! Hosszantartó formula párosul magas fényű végeredménnyel, lenyűgöző csillámló hatással."

4 árnyalatban kapható

500 Ft Catrice Spectra Light Effect Körömlakk
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

Lina14

2018. május 11.

nekem a 01, 02 és 05 van meg, a két holo és a rózsaszín
a nagyszemű holo nem fed olyan erősen, inkább egy topper, a másik kettővel nincs ilyen jellegű gond
a holok közül a nagyobb szeműn jobban kijön a hatása, a másikon csak közvetlen fényben
a tartósságuk nem rossz, a rózsaszínnel és a szürkéssel lehet nyomdázni is
nem csalódtam, viszont nem hiszem hogy ismét megveszem őket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

nekem a 01, 02 és 05 van meg, a két holo és a rózsaszín
a tartósságuk nem rossz, a rózsaszínnel és a szürkéssel lehet nyomdázni is
nem csalódtam, viszont nem hiszem hogy ismét megveszem őket

manobeka

2018. április 15.

04 Magma Infusion. Színváltoztató lakk, tehát kell alá egy alapszín, általában fekete, de minimum olyan szín, mint az üveg. Nagyon klassz, van pár hasonló lakkom más márkából, de ez a legszebb, főleg fekete lakkra kenve mutat jól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

acsrami

2018. április 6.

Sajnos ez egy sima szürke csillogós koromlakk 😏 de annak szép! 05 holo enchantmentet vettem egy szürke koromlakkra vittem fel kicsit rá mattult, szép de nem holo aliexpressrol born pretty lakkok ezerszer jobban teljesitenek fele áron. Ezt elfogyasztom de nem vennem újra. 😌

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

sterlingsilver

2018. március 21.

Down the Milky Way: Hát eléggé átverés a duo chrome, még a holo talán előjön benne... talán. Nem volt olcsó, de amúgy tetszik, így hogy rajta van a körmömön és szárad. Így nézve kevésbé érzem magam csalódottnak, mert amúgy meg szép. Hát egy 3 csillagot megadok neki, de csak azért, mert szép :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

silver

2018. március 16.

Szintén a 01 Down the Milky Way tulajdonosa vagyok. Az van írva a lakkra, hogy "Covering Nail Lacquer for stunning holo and duo chrome effects on nails". Na most ebből se a holo, se a duokróm effekt nem valósul meg azon okokból kifolyólag, hogy 1.) ez egy homoklakk gyakorlatilag, érdesre szárad, és igen szarul holózik. talán egy vastag réteg taknyos fedőlakkal lehetne ezt javítani, de alapvetően SZÜRKE, és csak nagyon-nagyon erős direkt fényben holo valamennyire.
2.) maga a lakk NEM duokróm, hanem csak az üvegen körben lévő címke egy irizáló színű fólia. WTF Catrice? Nem tudom mikor találkoztam legutóbb ilyen megtévesztő csomagolással.

Igen, mérges vagyok, mert nem néztem utána mielőtt megvettem, ez közel sem ér meg 1200 forintot. Ughh.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

nicolebunny

2018. március 8.

Nekem is a 01 Down The Milky Way van meg. Nekem először azért volt kicsit csalódás, mert az üveg alapján azt hittem, hogy lilás-rózsaszínes holo lakkot veszek, de felkenéskor derült ki a turpisság, hogy színezett címke van rajta, és ez egy ezüstös színű lakk. Egyébként szépen "holózik", és szerintem erős fény hiányában is szép színe van. 5 napot sértetlenül bírt a körmeimen, és hamar is szárad. A lemosás is egyszerűbb volt, mint hittem, pedig féltem kicsit tőle... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Stella1993

2018. február 26.

Én is Ausztriában vettem. A 01 Down the Milky Way árnyalat van meg. Önmagában sz*rt sem ér, fedőlakként kap tőlem 2 csillagot. 5 perc elteltével is elkenődött a körmömön, csúnya, szürkés árnyalata van, nem holo, de még csak nem is csillog. Egyetlen pozitívuma az ecsete, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Kokapu

2018. február 2.

Ausztriában vásároltam meg a C02 Iridescent Illusion árnyalatot (ez a rózsaszínes), és imádás van! Egész egyszerűen csodaszép, tegnap este kentem fel, és ma egész nap gyönyörködöm benne. :D Bizonyos szemszögből sötétebb rózsaszín, más szemszögből halvány, és minden szemszögből cukorka szerű, igazi tavaszi körömlakk :) Széles az ecsete, könnyű volt vele kifesteni a körmeim. Tartósságáról nem tudok beszámolni, mert még tegnap használtam először, de mivel sajnos most iszonyú töredezettek a körmeim (szerencsére a ceramidos alaplakkom ezt szépen eltünteti, nem látszik), ezért ebből a szempontból nem vagyok mérvadó. Ha végre Magyarországon is árulni fogják, akkor megveszem a többi színt is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 2.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000

Színezék. Piros.