Catrice

Ár:   929 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 2.

Kiszerelés:   0,3 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bleauwsy

2020. augusztus 4.

Felső vízvonalra használtam, de irgalmatlanul csípett aztán le is folyt 5 perc múlva a szemem sarkában...
Egyetlen pozitívuma hogy nagyon puha és krémes,így gyorsan és kíméletesen felvihető. Csak remélni merem hogy külső szemhéjon jobban teljesít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

kata07

2020. március 15.

Imádom ezt a szemceruzát.Víz álló, nem mosódik el, és a nap végén is elég nehézkes lemosni.Már a másodikat használom.Plusz pont, hogy nem kell hegyezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

adel.fiore

2017. november 16.

Csalódás volt. Abban reménykedtem, hogy majd tartósabb lesz a szemem vízvonalában, mint egy szimpla szemceruza, de nagyon hamar szétfolyik, vagy alig látszik meg. 10 percenként kell igazgatnom a szemem sarkát, hogy ne nézzek ki hülyén. Csak a felső szemhéjra javaslom, bár arra meg vannak jobb termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.