Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   759 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 699-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 699

2017-es limitált tavaszi-nyári trendkiadás

"Várjunk! 18 órás tartósság? Ezzel a szemceruzával nem probléma! Intenzív, precíz kontúr a szemnek - összhangban az aktuális kontúrozó trenddel. Beépített faragójának köszönhetően tökéletes utitárs."

Ár: 699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Egi

2019. április 28.

Nekem annyira nem tartós a fehér. A belső szemhéjon nehezen fog, ott tartósabb végül, mint szempillatőbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Muffy

2019. március 16.

Pigmentált, tartós, nem kenődik el, könnyen felvihető. Abszolút kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Pigmentált, tartós, nem kenődik el, könnyen felvihető. Abszolút kedvenc. :)

Kise

2019. január 17.

Nagyon jó szemceruza, nem maszatolódik, tartós, könnyen használható. Az avonos egyre romlóbb minőségűt cseréltem le erre. Az absolute greyziness árnyalat lehetne egy kicsit világosabb szürke (ugyanis csaknem fekete), de így is megfelel. Ha valaki tud jó drogériás szürke színt, az avonos saturn gray megfelelőjét, ne tartsa magába, írjon megjegyzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Kingucii

2018. szeptember 10.

A Rossmannban vásároltam egyik nap, 759 Ft-ba kerül.
Szép, pigmentált színe van. 18 órán keresztül nincs rajtam smink, így azt nem tudom, hogy valóban annyit bír-e, viszont 8-9 órát kopás ,kenődés nélkül fentmarad!! Hasonló, mint a made to stay, ami egyik nagy kedvencem volt, csak sajnos kivonták a forgalomból.:(
Nagy esőzés után sem kopott le, nem kenődött el!
Vízálló! Remélem nem csak limitált lesz.
Ez is mechanikus szemceruza, nekem csak ezek váltak be.
Nálam 5*!:) ja, és nem irritálja a szemem.:)

UPDATE: Azóta már sokszor újravettem, csak is ezt vagyok hajlandó használni. Nagyon tartós!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

A Rossmannban vásároltam egyik nap, 759 Ft-ba kerül.
Nagy esőzés után sem kopott le, nem kenődött el!
Vízálló! Remélem nem csak limitált lesz.
Ez is mechanikus szemceruza, nekem csak ezek váltak be.
Nálam 5*!:) ja, és nem irritálja a szemem.:)

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Kedvenc szemcerurám, tartós, erős a színe, jó az ára. Fekete vagy sötétbarna szemhéjpúderrel fixálva a legtartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

BlackVelvet

2018. május 25.

Erősen pigmentált, krémes állagú, könnyű vele dolgozni. Nagyon tartós, nem kenődik. Az ára is szuper. Mi kell még? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

htimi1113

2018. április 2.

A legjobb szemceruza amit használtam eddig. Nem kenődik el, sokáig fent marad, de azért ezt is kell igazítani napközben. Viszont előnye más hosszantartó ceruzákkal szemben, hogy száradás után nem potyog le darabokban, és viszonylag egyszerű eltávolítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

Lilla90

2017. október 6.

Tényleg tartós de nem a legjobb minőségű vagy csak én fogtam ki selejteset. Még volt egy kis darab szemceruza ahogy ki csavartam és mi után ki húztam vele a felső szempillák tövét egy az egyben letört és pedig nem is sokat használtam illetve vigyáztam is rá. Engem nem vett meg a szín erősebb is lehetne de azért adok négy csillagot neki.

Update: Azt hiszem ideje lesz feljavítanom az értékelésemet négy csillagosról 5-re be szereztem a fekete színt is. Azon az elven, hogy teszek még egy próbàt mert a testvér màrka essence extreme lasting vagy mi a pontos neve hegyezős is. Nekem meg arra nem mindig jut időm a nagy reggeli rohanàsban hogy még neki àlljak hegyezgetni. Szóval a fekete színű szemceruza nekem nagyon bejött intenzív mély fekete jól fog, és sokáig fent marad és nem is maszatolódik. Plusz pont hogy sokáig elég lehet elsőre én fogtam ki egy gyengébb darabot ami türkizkék volt, de ez most be vált! ☺️ Azt vettem észre hogy a színesebb árnyalatok nem egyformán pigmentàltak, a fekete viszont nagyon az. Újra vevős. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Dhewilgirl

2017. augusztus 28.

Nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz - de valami fantasztikus. 18 órát még nem teszteltem :), de egy munkanapot simán végigbír, és ennyi pont elég, sőt, tökéletes! Sose találkoztam még ennyire tartós ceruzával, az ára pedig csak hab a tortán. Nem szeretek hosszabb távra beruházni, nehogy valami megavasodjon, szóval nagyon vigyázok majd rá, nehogy törjön, és közben csendben imádkozok, hogy állandó darab legyen a Catrice-nél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

dnelli

2017. május 26.

Nagyon jó, és az ára is baráti. Az én szememen mindig minden elkenődik, de ez jól tartja magát egész nap. 020 Absolute Greyziness színben van meg, nem teljesen szürke, hanem inkább barnásszürke szín, ami erősen pigmentált. Őszintén szólva semmi rosszat nem tudok róla elmondani, sőt, szeretném más színekben is megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate