Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

3 fajta kapható:

• vízálló
  • dúsító & göndörítő
  • ultra fekete

Misa

2016. július 31.

Sajnos vacak.
Az Ultra Black változat van meg. Leárazva vettem. :) Jó a kiszerelés, a csomagolás jól záródik, a kefe pedig remekül használható. Itt igazából a festék minőségével vannak komoly gondok. Feketének fekete, de valami miatt csomósodik, és nem lehet úgy használni, hogy ne keletkeznének benne ilyen kis potyogó szemfestékmorzsák.
Ha ezt valahogy sikerül megoldani, akkor is egy-két órán belül a szemem alatt köt ki a termék, érdekes paradoxon, hogy lemosni viszont egy kínszenvedés.
Ennél nagyságrendekkel jobb szinte minden drogériás szempillaspirál, ne dobjatok ki erre pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Sajnos vacak.

blackcat00616

2016. február 15.

Nekem a vìzállò van meg, ami ugyanùgy felkenődik a szemhéjamra és alig bìrom lemosni. Nem hosszìt, nem dùsìt, ìgy csalòdás volt, pedig a Catrice-ben nem szoktam :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Nonca

2016. február 5.

Az ultra black fajtát vásároltam meg egy leárazáson féláron. Szép fekete színű, a keféje is nagyon tetszik,könnyen és szépen lehet vele dolgozni.Nálam egy hét, minden napos használat után el kezdett sűrűsödni.Nehézzé vált valamint használat közben már potyogtatta is a pici fekete pöttyöket.Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

orsi1293

2016. január 25.

a vízálló van meg. nekem nem vált be. olyan semmilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

a vízálló van meg. nekem nem vált be. olyan semmilyen.

Nialen

2016. január 11.

Még nyárra vettem strandolásra a waterproof változatát, azóta itt Angliában a teljesen megszokott elázikafélarcomhiábavanesernyőm időjárással is kompatibilis természetesen. Lassan kifogyóban van, bánom is meg nem is. Bánom, mert tényleg jó kis tartós szempillaspirál volt, addig amíg nem vettem meg a Lancome-nak a lemosóját (1 hete :D ), addig konkrétan igen nagy harcok árán tudtam csak lerobbantani a pilláimról. És nem bánom mert így most ezzel lezártam drogériás szempillaspirálos korszakom, és lépek egyet a minőségi skálán. Nekem amit ígért, azt megadta, vízálló is, és olyan pillákat tudtam vele csinálni, hogy az csak na, ebben az árkategóriában jobbal még nem találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

LadyLatte

2015. augusztus 26.

Eddig nekem remekül működik, igaz, csak egyszer használtam (:D) de remélem nem lesz csomós, mint mindenki másnak :( Nagyon szupi spirál, szép hosszú pillákat varázsol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Viki_keni

2015. július 31.

A sima verziót vettem meg egy hónapja, pozitívan csalódtam! Nem próbáltam még Catrice spirált, de ez fantasztikus pillákat varázsol, nem pereg, szempillagöndörítő nélkül is elemi a pillákat pedig nem a göndörítőt használom. A V formájú kefével szépen lehet dolgozni.
Sajnos azt vettem észre, hogy kb 3 hét után besűrűsödött, de (max!) 1-2 csepp Bioderma H2O segített rajta, azóta ismét sűrűbb, azt hiszem ez lesz csak az átka..
Annyira jó az elején, hogy inkább 6 hetente újraveszem. Mindezek ellenére 4 csillag, ár/érték arányban + vegán <3 majdnem 5*

Vettem egy vízálló verziót is, azt még tesztelni fogom, de annyi biztos: kenődés mentesen vízálló :) Hajrá strandolás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Pr. Nóra

2015. július 5.

A vízálló változatot vettem nyaralásra, strandolásra. Nekem pozitív csalódás, egész jó, nem kenődik, nem pereg, kétfázisú lemosóval könnyen lejön, nem hullik tőle a pillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

ZsoZsi35

2015. június 10.

Az ultra black fajtát birtoklom, vagy bitorlom. Kaptam, így pénzt nem adtam ki érte. Szerencsére. Valóban fekete, szép színű, a keféje nagyon tetszik- könnyen és szépen lehet vele dolgozni. De. Nálam kb. egy hét, minden napi használat után el kezdett sűrűsödni. Nem kicsit, nagyon. Nehézzé vált a használat, illetve használat közben már potyogtatta is a kis fekete pöttyöket. :( Annyira jó lett volna szeretni, most parkolópályán van, néha előveszem, de sajna nem az igazi, nem A SZEMPILLASPIRÁL. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

KlaudiaZs

2015. március 27.

A Catrice honlapján nézelődve néztem ki a göndörítőset, mert tetszett a keféje, de sajnos csak az ultra fekete volt kapható még, mikor néztem, így megvettem azt. A keféje ennek is jó amúgy, de az egész festék csomós, értem ez alatt, hogy apró pici csomók ragadnak az ember pillájára, mindegy, hogy próbálkozom, nem lesz sima egyenletes a festék a szempilláimon. Lehet kifogtam egy defekteset, de sajnos nagy csalódás, szerettem volna, ha beválik, mert a Catrice a kedvenc márkám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate