Catrice

Ár:   649 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillababa, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   1,1 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

"A fából készült bársonyosan puha szemceruza gyengéden siklik át a szemhéjadon, hogy így gyönyörű keretet adjon a szemnek. Mostantól a híres Kohl Kajal szemceruza elérhető divatos viola és menta színekben."

8 árnyalatban kapható

HEva

2020. május 8.

Én úgy látom a minőség attól is függ milyen színt vesz az ember.
070 take the greyhound - már másodjára vettem, nagyon szeretem gyors sminkhez vagy szemhéjárnyaló fölé vonalat húzni. Könnyű felvinni, viszonylag tartós.
230 living in browntown Manhattan - nagyon szeretem ezt a színt, natúr sminkhez kiváló DE ez már jóval keményebb ceruza, többször át kell mennem vele, hogy látszódjon. Gyorsan kopik, de bedobom a neszeszerembe és igazából nap közben bármikor át tudok menni újra rajta ha kell.
Ha jobb minőségben nem találok ilyesmi színt akkor ezt is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Én úgy látom a minőség attól is függ milyen színt vesz az ember.
Ha jobb minőségben nem találok ilyesmi színt akkor ezt is újra fogom venni.

Babika20

2019. november 6.

270 welcome to the jungle

Avonosat váltottam le erre, mert ez CF. Tartós, nem kenődik, a zöld szemet remekül kiemeli, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

270 welcome to the jungle

daydreamheart

2019. szeptember 21.

140 Chocowaves
Szeretem, mert szép a színe, könnyen felvihető és tartós is.

010 Ultra black
Imádom a színét ennek is, viszont hátránya, hogy a fekete az alsó vízvonalon nem igazán marad meg, hamar elkopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

140 Chocowaves
Szeretem, mert szép a színe, könnyen felvihető és tartós is.

010 Ultra black

Anheszenamon

2019. augusztus 9.

190 Cleopetrol árnyalatban van meg, ami egy petróleumkék szín. Ami pozitív vele kapcsolatban, hogy kellően puha, nagyon jól pigmentált, könnyű vele dolgozni. Ami viszont nem tetszik, hogy ha felső szempillasorba húzok tusvonalat vele, akkor sajnos kenődik a szemhéjamra, ami nem szép látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

fannus9

2019. július 24.

Van par szinem belole. Fesztivalra szoktam az elenk keket hasznalni. Nagyon feldobja a sminket. Tartos, kremes es extra arnyalatai vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

HChristelle

2019. március 27.

Van ennél jobb is, de az áráért megéri. A fekete hamar lekopik sajnos, de a türkiz kék szépen fent marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Annath

2019. március 1.

Barna színt vettem, nekem pont elég arra, hogy a hétköznapi rohangálós sminkem egyik darabja legyen. Nap végére elkopik, de valamicske színt még mindig tart lemosás előtt. Szépen fog, de maszatolódik, viszont elég puha, nem karcol felvitelkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Dorinaa

2018. október 23.

Nagyon jó tökéletes nagyon szépen fog és egész suli időben nem kell kijavítanom, mert nem kopik le. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

MHVioletta

2018. augusztus 11.

Két színt vettem belőle. Nem könnyű felkenni, többször is át kell húzni, hogy látszódjon, sajnos mindenfelé mászik, kenődik a szemem környékén. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

pankajanosi

2018. július 22.

200 You're My Rosen One! árnyalat van meg. Elég visszafogott szín ezért én leginkább a belső szemzúgba szoktam használ, oda ideális a fényes világos rózsaszín. A tartóssága viszont nem a legjobb, naponta párszor újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Myristyl Lactate, Octyldodecanol, Hydrogenated Palm Glycerides
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Sorbic Acid

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.