Catrice

Ár:   649 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillababa, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   1,1 g
Lelőhely:   drogériák, online

"A fából készült bársonyosan puha szemceruza gyengéden siklik át a szemhéjadon, hogy így gyönyörű keretet adjon a szemnek. Mostantól a híres Kohl Kajal szemceruza elérhető divatos viola és menta színekben."

8 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Scva

2021. június 14.

Életem legrosszabbja. Írd és mondd 15 perc alatt eltűnt a szemeről. Ettől még imádom ezt a nárkát, de soha többé szemceruzát tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 14.

Colormonkey

2021. május 2.

Tartós, szép a színe, könnyen lemosható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

Tartós, szép a színe, könnyen lemosható.

absinth

2020. november 26.

Mindig elfogult voltam ezzel a márkával kapcsolatban, nagy kedvencem, ár minőség arányban mindig csak nagyon jó termékeket vettem tőlük. Ez a szemceruza az egyetlen kivétel. Fekete színben van meg, és bár igaz amit az előttem hozzászólók írnak, hogy könnyedén siklik a szemhéjon és szép a színe, de nagyon rosszul hegyezhető. Hegyezésnél mindig letörik a hegye, néha többször is egymás után, emiatt nagyon gyorsan fogy, így már nem olyan kedvező az ára. Arról nem is beszélve hogy mindig felmegy a vérnyomásom amikor letörik a hegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

eperjeske

Korcsoport: >54
2020. július 20.

Ahogy öregedtem, lassan minden dekorkozmetikumot elhagytam, mert magamnak sem tetszettem már velük, az meg egyenesen szánalmas, ha egy idősebb nő a fiatalkori sminkjétől nem tud elszakadni... Viszont a szemöldököm színét nagyon fakónak ítéltem egy idő óta, de tartós festésre nem mertem vállalkozni, nehogy túl sötétre sikerüljön, mert az is öregít. Itt viszont olvastam a jó minősítéseket erről a szemceruzáról, ezért hát vettem egy 010 Ultra Black színűt, és nagyon jó döntésnek bizonyult. Csak a szemöldök szálait színezem vele, úgy hogy a bőrt ne érje, és nagyon szépen sötétít. Senki meg nem mondaná, hogy nem természetes szín!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 20.

HEva

2020. május 8.

Én úgy látom a minőség attól is függ milyen színt vesz az ember.
070 take the greyhound - már másodjára vettem, nagyon szeretem gyors sminkhez vagy szemhéjárnyaló fölé vonalat húzni. Könnyű felvinni, viszonylag tartós.
230 living in browntown Manhattan - nagyon szeretem ezt a színt, natúr sminkhez kiváló DE ez már jóval keményebb ceruza, többször át kell mennem vele, hogy látszódjon. Gyorsan kopik, de bedobom a neszeszerembe és igazából nap közben bármikor át tudok menni újra rajta ha kell.
Ha jobb minőségben nem találok ilyesmi színt akkor ezt is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Én úgy látom a minőség attól is függ milyen színt vesz az ember.
Ha jobb minőségben nem találok ilyesmi színt akkor ezt is újra fogom venni.

Babika20

2019. november 6.

270 welcome to the jungle

Avonosat váltottam le erre, mert ez CF. Tartós, nem kenődik, a zöld szemet remekül kiemeli, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

270 welcome to the jungle

daydreamheart

2019. szeptember 21.

140 Chocowaves
Szeretem, mert szép a színe, könnyen felvihető és tartós is.

010 Ultra black
Imádom a színét ennek is, viszont hátránya, hogy a fekete az alsó vízvonalon nem igazán marad meg, hamar elkopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

140 Chocowaves
Szeretem, mert szép a színe, könnyen felvihető és tartós is.

010 Ultra black

Anheszenamon

2019. augusztus 9.

190 Cleopetrol árnyalatban van meg, ami egy petróleumkék szín. Ami pozitív vele kapcsolatban, hogy kellően puha, nagyon jól pigmentált, könnyű vele dolgozni. Ami viszont nem tetszik, hogy ha felső szempillasorba húzok tusvonalat vele, akkor sajnos kenődik a szemhéjamra, ami nem szép látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

fannus9

2019. július 24.

Van par szinem belole. Fesztivalra szoktam az elenk keket hasznalni. Nagyon feldobja a sminket. Tartos, kremes es extra arnyalatai vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

HChristelle

2019. március 27.

Van ennél jobb is, de az áráért megéri. A fekete hamar lekopik sajnos, de a türkiz kék szépen fent marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Myristyl Lactate, Octyldodecanol, Hydrogenated Palm Glycerides
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Sorbic Acid

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.