Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:   10,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2018-as áprilisi-májusi limitált kiadás

Három harmonikus szemhéjfesték intenzív holografikus hatással, egyedi palettában. Útközben is praktikus, köszönhetően a beépített tükörnek.

Ár: 1000Ft/db , Eladó: Wicky93
Állapot: Új vagy 1x használt, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Szigetszentmiklós vagy posta/foxpost

TimyeK

2018. július 2.

Webshopban leltem rá a Lala Berlin kollekcióra, gyorsan utána kerestem a neten és wow, amikor megláttam a csodaszép króm külsőt, azonnal rendeltem, már a dizájn miatt is. Nem csalódtam! Három csodaszép irizáló, krómos kifejezetten jól pigmentált szemhéjpúder fogadott. Nagyon jól építhető, abszolút nem porzik és tartós hatású. Szerintem rendelek még belőle, mielőtt kifuttatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: Caprylyl Glycol