Catrice

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. szeptember 1.

Lelőhely:   drogériák, online

• Mély fekete, dús és legyezőszerű szempillák
  • Hialuronsavval és könnyen eltávolítható
  • Elkeskenyedő szálú kefe
  • Vegán

Puccos

2022. január 5.

Jöttem megvédeni ezt a spirált. Nem értem ezt a sok negatív véleményt. Szép a csomagolása, habár ez nagyon sokadik szempont nálam, de most mégis az fogott meg benne elsőként, hogy címkével le volt zárva. Így 100 %, hogy bontatlan spirált vettem. Brutál jó a keféje, egy álom volt reggel felkenni vele a festéket. Már egy réteg is szépen látszott, kettő meg egyenesen tökéletes pillákat csinált. Extra fekete! Még délután is a helyén van, aminek nagyon örülök. A szemem nem könnyezik tőle és nincs fekete maszat a szemem alatt. Ár-érték arányban igen is jó kis spirál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

zsviktorina

2021. december 15.

A csomagolása vett meg és a fej kialakítása. Viszont potyog, darabos és hajlamos összetapasztani a pillákat. Lehet vele szépet csinálni, szépen hosszabbít, de melós..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 15.

guppi666

2021. november 30.

Valahogy mindig ugyanúgy vagyok a Catrice spirálokkall hogy az elején brutál rosszak, rendesen idegállapotba jövök, de a végére azért elismerően bólintok egyet hogy nem olyan rossz ez. Hát itt az elején majdnem a kukába vágtam, egy nagy csomóba összeálltak a pillák, borzasztó volt. A végére azért megbékéltünk, de tuti nem veszem újra. Lehet azért szép pillákat csinálni, de nagyon melós, ennél sokkal több és sokkal jobb spirálok vannak. Ez volt az utolsó spirálom a márkától mert nekem ennyi ideget nem ér hogy újdonságokat teszteljek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

Natalie

2021. október 17.

A kefe telitalálat,az egyetlen ami jó ebben a spirálban. Az első pillanattól kezdve lehetetlenség volt szépen felvinni. Én nem várok csodát egy festéktől sem,a fekete legyen fekete(ebben nem rossz mondjuk,de ez számomra a minimum ha egy fekete spirált választok),a festék ne tapassza össze a pilláimat,ne kenődjön és maradjon a helyén ahova való, a szempilláimat pedig tuningolja valamilyen formában. Egy összecsomósodott,igénytelen hatást keltett a pilláimon,megkeményedve aztán jó gyorsan lepotyogva a szemem alá,ezáltal jól irritálva szerencsêtlent.Néhány próbálkozás után kivágtam ahova való. Amikor pakolták ki az állványra akkor figyeltem fel rá és vettem meg azonnal,nem gondolom,hogy nyitogatott darab volt. Igazából éppen az ellenkezőjét tapasztaltam az elvártaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 17.

Candy21

2021. október 17.

Igazán mély fekete a színe ha oda figyel az ember a felvételre akkor látványos eredményt lehet vele elérni. Viszont hajlamos a csomósodásra és nekem pereg egy pár óra elteltével kár érte, mert tudnàm szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

Viktoria_fks

2021. szeptember 3.

Nagyon szép mélyfekete színe van.
Könnyű felvinni. Első rétegben egy természetes hatást lehet elérni vele, ekkor inkább csak hosszabbít. Második rétegben már kezd dúsítani, viszont (egyelőre) nagyon sok festéket vesz fel a kefe, így már kezd "pókláb" hatást kelteni. (én szeretem amúgy)
Lemosni könnyű, sima sminklemosóval, vagy szappan/víz kombóval is szépen el lehet távolítani.
Egész nap fenn marad, viszont a nap végére már picit pereg az alsó (!) pillákról.
Összegzésképpen elég jó kis spirál. Azt az 1600 Ft-ot bőven megérte (rossmann).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Nagyon szép mélyfekete színe van.
Összegzésképpen elég jó kis spirál. Azt az 1600 Ft-ot bőven megérte (rossmann).

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lásd Tripeptide-32

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.