Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: FarkasManka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Igazán látványos: a lehető legfeketébb dúsító szempillaspirál! Már a legelső ecsetvonással is vastagabbak és tökéletesen ívelt pilláink lesznek. Az innováció: összetevői között találhatunk többek között: fekete gyémánt púdert és szénpigmenteket, amelyek azonnal mély fekete színnel fedik be pilláinkat."

Pöti

2019. október 27.

Most vettem, mert a cégnél tartott spirál végre kifogyott (s.o.s.-nek van, ha reggel nem kenek, akkor se nézzek ki hülyén a szőke pilláim miatt). Az egy Maybelline volt, a sima Colossal vízálló fajtája, na attól hullott a pillám, így tényleg csak ritkán használtam. Na szóval vettem ezt. Nekem a kefe döntő elsősorban, mert a szilikon nem barátom. Ez volt a legszimpatikusabb. És szerintem jól döntöttem. Gyönyörű pilláim lettek, nem vettem észre pergést és szerintem lemosni se nehéz. Majd meglátjuk, hogy idővel hogy muzsikál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Vinterblot89

2019. július 12.

Szép szempillákat lehet vele készíteni szerintem, nekem nem pereg, nem csomósodik, viszont este lemosásnál kész katasztrófa! Csíp és ég tőle a szemem... Ezért a 3*.. Nagyon megtetszett elsőre, de biztosan nem ez lesz életem spirálja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Mhajni

2019. július 9.

Ez valamivel jobb, mint a glam&doll lila szemspiráljuk, mert kicsit szebb az eredmény, és legalább valameddig ott marad, de úgy du.4-5 körül ez szépen lepereg kis darabokban az arcomra és szemem alá, úgyhogy kész, feladom, nem lehet CF cuccokat használni kizárólag. 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Kimi

2019. június 14.

Igaz még csak egyszer használtam, de borzasztó!
A keféje tetszik, de nagyon kevés festéket vesz fel és azon kívül, hogy befeketíti a pillákat semmi mást nem csinál. Se nem dúsít, se nem hosszabbít. Alsó pillákra még jó lehetne, de a kevés festék miatt ezzel is trükközni kell..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Igaz még csak egyszer használtam, de borzasztó!

FarkasManka

2019. április 16.

Nagyon jó spirál, szép fekete, nem csomósodik, szép ívet ad a szempillának, nem mosódik el, nem tapad fel a szemhéjra, nem potyog napközben. Nem vízálló, de én direkt választottam ilyet. Könnyű lemosni este, nem kell percekig dörgölni a szemet. Jó keféje van, így az alsó szempillákat is könnyen lehet festeni vele. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0