Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Tökéletesen definiálja a szempillákat és azonnal volument ad nekik. A közepes méretű kefe még a legkisebb pillákat is eléri és befedi a mélyfekete festékkel.

martien0418

2021. április 7.

Hát ez tényleg kill!!! Gyönyörű szempillákat csinál nem csomós, helyén marad DE! A szemem kifolyt mire leszedtem magamról... Nem használom mert este kín szenvedés a lemosása... Strandra jó lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

kottazur

2021. március 17.

Jó kis spirál volt, sajnos hamar beszáradt, de minden ígéretét betartotta. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Jó kis spirál volt, sajnos hamar beszáradt, de minden ígéretét betartotta. ☺️

dod09

2020. április 11.

Ajándékba kaptam. Hosszantartó, baromi nehéz lemosni és szépen hosszítja és dúsítja is a pilláimat. Tutira újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Virvatuli

2020. január 11.

Női magazinhoz volt csomagolva, elcsábultam, megvettem. Tegnap feltettem munkába menet, nagy változást nem tapasztaltam, nem lettek hirtelen látványos, ébenfekete pilláim, de gondoltam, nappalra elmegy. A munkaidő végére viszont leköltözött az egész a szemem alá. Vízbe én ezek után nem mennék vele, ha már attól lecsúszik, hogy létezem (ülőmunkát végzek). Mindegy, hazajöttem, lemostam szemfestéklemosóval. Ma reggel ébredés után belenéztem a tükörbe, és megint lemostam szemfestéklemosóval. Később arcot mostam, feltettem egy maszkot, azt is lemostam, és lezuhanyoztam. És bakker, még zuhanyzás után is képes volt előkerülni valahonnan, és ott ült a szemem alatt. Szóval a tartósságához nem fér kétség, és a drámai hatás is garantált, csak nem úgy, ahogy én szeretném. Legközelebb majd Halloweenre vagy valami gót partira veszem elő, addig száműzöm a fiókba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 11.

KovacsDora

2019. július 19.

Hosszan tart, igazából csak ha jól lemosom akkor jön le. Ha az ember rájön hogy kell felvinni, nagyon szép hatást lehet vele elérni, nekem maximálisan bevált. Külsőre tetszetős. Ár-érték arányban is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

ggrrll

2019. január 31.

Nem volt túl egyszerű, de rájöttem hogy kell használni. Tartós, és nem pereg. Szépen hosszítja a pilláimat. Újra vevős, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Greyhale

2019. január 11.

Nem pereg, extrém tartós. Szerintem lehetne jobb a spirál, de akár egy másik spirállal gyönyörű hatást lehet elérni, mindenképpen kell egy ilyen mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

Kamkalin

2018. október 28.

Én sportoláshoz használom főleg, rendesen szoktam izzadni szóval fontos, hogy bírja a gyűrődést. Nekem eddig ez a spirál teljesít a legjobban, plusz az én pilláim extrán hosszítja! Nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Halsey16

2018. augusztus 18.

Pár hónappal ezelőtt vettem meg és a nyár elején használtam ahogy mentünk tengerpartra, de nem csinált valami hatalmas pillákat de vízálló hatása tényleg kitűnő. Aztán most a napokban ismét elővettem hisz voltam strandolni és megváltozott a festék állaga és szuper hosszú pillákat csinál, e mellett nem is pereg. Az ára teljesen oké, nekem bevált hiába kevés és áránylag rövidek a szempilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Kingucii

2018. március 19.

1659 Ft volt a Rossmannban.
Szeretem a Catrice termékeit. 90%-ban csak Catrice sminktermékeket használok, de ez a spirál nem jön be.
Összecsomósítja, összetapasztja a pilláimat.
Viszont valóban vízálló, mert alig tudom lemosni.
Sajnos nem venném újból. 🚮

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

1659 Ft volt a Rossmannban.
Összecsomósítja, összetapasztja a pilláimat.
Viszont valóban vízálló, mert alig tudom lemosni.
Sajnos nem venném újból. 🚮

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.