Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2014 júniusi limitált trendkiadás

orybea

2015. december 10.

A színét imádom, az állaga sűrű és krémes, de emiatt foltosan lehet felvinni és lejönni is foltosan jön le, ezért átceruzázott ajkakra viszem fel, mint egy szájfényt, úgy kellően tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

t.eszter004

2015. február 22.

Én nem vagyok tőle elragadtatva. A színe tényleg nagyon szép,és a mattsága is, de hamar kopik,és eléggé csúnyán. Nem szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 22.

illesbarbi

2015. január 12.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólót, miszerint tényleg egy szép, bogyós gyümölcsös színről van szó. Sajnos a kopásban is egyet kell, hogy értsek, mert borzalmas látvány, mikor kopik, ezért sokszor rá kell nézni. Ezt leszámítva szép kis darab, és szeretem használni, ha egy pár órás alaklomról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

2014. október 14.

2014. július 17. Szerelem első látásra. A színébe szerettem bele, képről nem jön le, de még élőben sem csupán a külseje megszemlélésével, de ez valójában egy bogyósgyümi-beütésű piros. Nagyon eltalált szín, szerintem sokaknak jól áll. Puha, krémes az állaga, siklik az ajkakon, bársonyos az érzete. Nem brutál matt, szerintem inkább krémes a finishe. (De ez nálam nem mínusz pont, mert a színe miatt vettem meg, a nagyon matt ajkakat meg amúgy sem szeretem.) Sajnos nem tartós formula, de nem is ígér tartósságot. Egyelőre ötös, de majd updatelek a későbbiekben.

Update 2014. október 14.
Egy csillagot visszavonok, mert sajnos nagyon csúnyán kopik és idővel belecsomósodik az ajkak redőibe. Kár, mert a színe gyönyörű. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

Update 2014. október 14.

rekag

2014. szeptember 29.

Az én számon inkább pinkes pirosas színe van, nem matt a finishe, inkább krémes, de egyáltalán nem csillámos és brutál fényes. Könnyen felvihető, ajakkrémhez képest egész tartós, és nem szárít. Sajnos nem kopik szépen, de ilyen intenzív színnél ez nem is meglepő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

javgke

2014. augusztus 26.

Picit sem szárít, viszont gyönyörű a színe, és viszonylag jól bírja az evés-ivást is. (Egy tisztességes étkezés után azért javítást igényel :)) Per pillanat sokkal jobban kedvelem, mint a háromszoros áron beszerzett Bourjois folyékony rúzst, ezt ugyanis sokkal, de sokkal könnyebb foltok nélkül felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

titinem

2014. augusztus 9.

Betartja amit ígér:tartós, szép szín,nem szárít egy picit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Betartja amit ígér:tartós, szép szín,nem szárít egy picit sem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate