Catrice

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Szolid, aranyfényű primer szérum a természetes ragyogásért.

3 árnyalatban kapható

Fruzsonna

2019. november 12.

Mivel alapozót nem hordok ezért különösebben a szemöldökcsontom alá valamint highlightnak használom finom illata van ami hamar elillan remek kis termék és sokoldalú ajánlom mindenkinek. Próbáltam még szem primerként is annak is megálja a helyét. A nap végéig gyönyörű kis csillogás van az adott területeken és a korrektor valamint a szemhélyúder is a helyén nagyon sötét karikáim vannak ezért próbáltam ki a szemem környékén adott is egy kis világosságot a sminkemnek egy szóval ujravevős de mindennap inkább szemöldökcsont alá viszem fel az eredmény magáért beszél :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

mszabina1031

2019. szeptember 25.

Smink alá tökéletes, de matt alapozóhoz nem ajánlom. Nekem egy kicsit fura illata van(sunlight). Highlighterként is tökéletesen megállja helyét.
Csak magában is szoktam használni, úgy is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Csak magában is szoktam használni, úgy is jó.

random

2019. szeptember 2.

hát, én ezt nem primernek használom, hanem alapozóba keverve, ha "dewy" hatást akarok elérni anélkül, hogy az alapozóm tartóssága lerövidülne, illetve alapozó fölé is használható. szép, amolyan "belülről jövő fényt" imitál, és a candlelight árnyalat színe meglehetősen semleges, úgyhogy hideg, ill. meleg tónusú világos bőrön is jó szolgálatot tehet. annak meg kimondottan örülök, hogy ugye optikailag fényesít, de semmi zsíros tapintása nincs, inkább púderes, és egész nap ilyen. a csomagolás is tetszetős, kicsit luxi, de sajnos a pipetta része nekem hamar tönkrement... de ettől még lehet veszek egy üveggel tartalékba, csini..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Bernicream

2019. augusztus 19.

Nagyon tetszik a pipettás megoldás és az üvegcse,ok a belbecs számít, de azért ennél olyan kis luxusterméket használok érzése lesz az ember lányának, és a belbecs is ott van😃teszi amit kell, nagyon olcsón

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

abernadett

2019. augusztus 2.

499 Ft-ert eleg korrekt kis extra ez, csak az illatat egyelore nem sikerult megszoknom, tulsagosan edes vattacukros szerintem, emelyito es nem is illan el gyorsan a felkenes utan. Viszont nagyon jo a vegeredmeny ami elerheto vele, eddig csak BB kremmel egyutt hasznaltam, de terveztem kiprobalni alapozoval es sima hidrataloval egyutt is; a kombinalt boromet nem fenyesitette ki a szokasosnal gyorsabban igy a nyari kanikula kellos kozepen sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

2019. június 30.

Megvettem sunlight árnyalatban,kicsit kételkedtem benne az itteni vélemények alapján,de pozitívan csalódtam. Szebben mutat az alapozó a bőrömön és jobban beleolvad a korrektor is. Úgy vettem észre könnyebben lemosható a smink,ha ez alatta van. :) Mivel első ilyen termékem és nincs összehasonlítási alapom,ezért adok rá 4*-ot.
Update: Pár hónap után elmondhatom,hogy nekem ez tökéletesen működik. Szépen egybeolvasztja az alapozót,korrektort és a púdert is és nincs "cakey" hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Vivus94

2019. június 27.

Egy ideje kísérletezgetek vele, de általában csak a napi pár termékből álló sminkem alá tettem, igazából sok változást nem vettem észre használatakor. Kicsit érdekes az állaga, gyorsan szárad ezért gyorsan kell eldolgozni, ad egy plusz fényt az arcnak de nekem highlighterként használva valahogy nagyon kevés (Candlelight). Aztán a tegnapi napon rájöttem, hogy ez bizony valóban primer. Csináltam egy erősebb, épített sminket aminél ezt használtam alapként. Nemcsak, hogy könnyebb volt építeni, mert nem másztak el egymáson az anyagok de este úgy kellett leimádkozni az arcomról a sminket. Nagyon szépen odafixálta az arcomra az egészet, szóval így, hogy rájöttem hogyan és mikor érdemes használni, már hasznát fogom venni ennek a kis apróságnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

bdzseniii

Korcsoport: < 18
2019. május 12.

Nekem nagyon tetszik. Az alapozó elött használva szép, egészséges bőr kinézetet ad.
Highliterként is használom és nagyon szép, természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 12.

Highliterként is használom és nagyon szép, természetes.

dorkaww

2019. április 18.

Rózsaszín árnyalatot használom és már a második üvegcsénél járok. Amiért szeretem: egységes bőrképet ad mielőtt az alapozót felkenem, nem csillog de kellemes fényt ad, nem lesz az arcom olyan teljesen vízi hulla kinézetű, jól tapad és nincs ragacsos érzetem tőle. Ami viszont nem jött be: gyorsan fogy és a negyede az szinte felhasználhatatlan mert sehogy se lehet kierőszakolni az üvegcséből a pipettával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

specyal

2019. április 3.

Sunlight árnyalatban vettem. Szép-üde csillogása van. Jó a textura-illata is rendben van.
Kiváló smink alá. Egész nap rendben van a sminkem tőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Kiváló smink alá. Egész nap rendben van a sminkem tőle. Csak ajánlani tudom.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak