Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Ultrafinom, sárgás porpúder, mely hosszan tartó, hibátlan arcszínt biztosít és rögzíti a sminket. Minden bőrtónusra alkalmas.

saniko0093

2019. december 11.

A sárgás árnyalatot egyáltalán nem lehet észrevenni az arcon, pedig tartottam tőle. Jó az adagolója, ecsettel könnyen lehet pont annyit venni belőle, amennyi szükséges. Vigyázni kell, mert ha egy hajszálnyival többet teszek a kelleténél, már kicsit lisztes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Diana2

2019. október 6.

Nagyon könnyű,finom állaga van.
Szépen lehet vele dolgozni és a sárga szín csak jobban kiegyenlíti az arcszínt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 6.

Nagyon könnyű,finom állaga van.
Szépen lehet vele dolgozni és a sárga szín csak jobban kiegyenlíti az arcszínt.

virumiru

2019. augusztus 13.

Nagyon finom, majdnem lisztszerű az állaga, és egyáltalán nem poros az arcomon:) én a színét is szeretem, nem feltűnő, de az alapozó fölött jól mutat. Egyedül az adagoló nem tetszik, nagyon nehezem verem ki belőle a púdert 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

trixie22

2019. február 23.

Nagyon nagyon kedvelem ezt a terméket, egész nap a helyén tartja a sminket, és határozottan előnyömre válik a sárgás színe. :)
Egy próbát szerintem mindenkinek megér, főleg ha akciósan tud lecsapni rá az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

SzPatricia

2019. február 13.

Szepen mattitja a bort, a kiszerelese miatt alig fogy belole! Szerintem nagyon sokaig eleg lesz! Eleg egy keveset hasznalni belole az egesz arcra ! Nem mondanam , hogy latszik a szine az arcomon , de en ennek orulok ! Szepen hozzatapad a sminkhez es beszivodik! Nem lesz termeszetellenes vegeredmenye !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

beauty7

2018. december 10.

Eddigi kedvenc púderem, leszámítva hogy már háromszor sikerült kiborítanom egy részét :( Eddig fel sem tűnt mennyire befolyásolják a púderek az arcom színét, azt hittem ha ugyanolyan mint az alapozó akkor nincs változás. De már látom mennyivel szebb és ermészetesebb az összhatás ezzel a púderrel. Nagyon örülök a sárgás színnek, a fehérrel nem voltam megelégedve mikor próbáltam, ezért is voltam szkeptikus ezzel is. Most hogy már egy hónapja használom nyugodt szívvel tudom ajánlani annak aki fixálásra és matt de természetes végeredményre vágyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Kence123

2018. szeptember 7.

Szépen rögzíti a sminket, sárgás tónusa miatt nem sápaszt. Szép az összetevőlistája😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Iron Oxides