Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1659-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1659

• Tollba zárt ajakrúzs
  • Közepes fedés
  • Finoman fénylő végeredménnyel

Ár: 1659 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Yerzinia

2019. március 11.

Nem rég szereztem be egy Rossmannból leértékelve (700ft volt talán) a 020 When the sun goes brown árnyalatot. Nagyon fura ez a ceruzát kialakítás, de nem rossz, jól lehet vele adagolni a terméket. Először mikor felkentem nagyon megijedtem, mert egy könnyű textúrájú ajaktermék, de szárad egy kicsit és nem jön le öt perc után, sőt azt mondanám, hogy elég jól bírja.(ivást is túléli, ha óvatosak vagyunk:)) A színe tökéletes, nagyon szép barnás árnyalat, ami fényes, de nem diszkó gömbösen, hanem olyan szép természetesen. Nekem alapvetően elég száraz az ajkam, szóval sokszor kenegetem ajakápolóval, de ez alá nem éreztem szükségességét, mert nem szárítja az ajkaimat. Egyedül annyi a baj vele, hogy mindig félek, hogy elmászik olyan könnyed, habár eddig még nem történt meg :)
4.5 csillagra értékelném összességében:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

4.5 csillagra értékelném összességében:D

Panka86

2018. december 1.

Catrice adventi kalendárium első darabja volt :) Simply natural perfection azaz 010 árnyalat. Imádom! Krémes, kényelmes viselet, nem ragad, nem szárít, természetes hatású, viszonylag tartós. Csomagolása nagyon tetszik, szeretem a szokásostól eltérő dolgokat, persze csak ha valóban praktikusak is. Tuti fogom venni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

lia0000

2018. október 31.

Teljesen nem szoktam felkenni, mert nem szeretem hogy ennyire krémes és fénylő. Általában az ujjamra szoktam kenni és ütögető mozdulatokkal beszínezem a számat és ha szükséges, egy kevés púderrel is fixálom. Ezzel a technikával egy nagyon szép, természetes ajakszínt tudok elérni. Pirosítónak is nagyon jó! Csak azt sajnálom, hogy bíbelődni kell a tartóssága érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Whosthatfitgirl

2018. október 29.

Ajándèkba kaptam a "when the sun goes down", a "simply natural perfection" ès a "surf and turf in grapetown" árnyalatokat. Bevallom őszintèn, kicsit csalódott voltam, mikor èszrevettem a csomagoláson a "shine stylo" jelölèst, gondoltam bakker, ez egy szájfèny. Ès nem! :))
Valóban fènyes textúrájú, de mègis rúzskènt viselkedik, nem ragacsos èrzetű. Nem tartós, azt senki ne várja tőle, de szerintem a ceruza formája miatt simán bármikor elő lehet kapni ès lehet frissìteni. Mindennapokra szerintem jó. Viszont az 1,4 grammnyi termèket nagyon kevèsnek gondolom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Lina14

2018. június 16.

van egy nude, egy világos pink, egy pinkes piros és egy barna is
a színek szép teltek, pigemntált és egyenletes az applikáció
nekem a klikkelgetés nem okozott eddig problémát, nem akadt be vagy esett visssza a tollba az anyag
a probléma a finise, mert mindenhova elkenődik, és nem tartós, mindenképp kell hozzá szájceruza
nyárra tetszik ez a fényes feülete, de mindenképp napközben rendbe kell rakni egyszer, meg minden étkezés után

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

van egy nude, egy világos pink, egy pinkes piros és egy barna is
a színek szép teltek, pigemntált és egyenletes az applikáció

lovecreams

2018. január 31.

Kiszóráson vadásztam féláron a 020-as árnyalatot. Nagyon kellemes, krémes viselet, utóbbi miatt nagy tartósságot nem kell tőle várni. Pigmentált, könnyű felvinni, nekem ez a toll forma is tetszik. Féláron megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

ancsi97

2017. november 12.

Én nagyon imádom,az árnyalatom when the sun goes brown,szerintem nem barna,hanem inkább vöröses. Tökélete őszi szin :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

HEva

2017. július 3.

Nem vettem meg egyelőre, csak próbáltam Müllerben.
Direkt úgy mentem haza, hogy a számon hagytam és figyeltem mit bír, hogy viselkedik.
Először is a csomagolás elég nagy mínusz pont számomra. Nyomogatni kell alul a kis gombját mint az állat, hogy kijjebb jöjjön a rúzs. Nem értem miért nem jó a régi, jól bevált, csavarós fajta.
Nem néztem meg hány grammos, de nekem kevésnek is tűnik maga a termék a flancos csomagolásban (persze lehet, hogy csalóka).
Ami miatt mégis kap 4*-ot az a 050-es árnyalat. Éppen ilyet keresek és éppen úgy állt, ahogy én azt szeretném. Szép eperszínű és annak ellenére, hogy nem száradós rúzs (szerencsére), elég tartós mert evés/ivás után is láttam még a számon a színét. Gyanítom ez lip stain is egyben.
Elég valószínű. hogy következő alkalommal el fogok csábulni és megveszem. (Addig még végzek egy kis kutatást róla.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Nem vettem meg egyelőre, csak próbáltam Müllerben.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).