Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. február 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Szemkörnyék primer amelyfelkészíti a bőrt a korrektorra. Folyékony, átlátszó, és láthatóan kitölti finom vonalakat a szem körül.

Cat21

2019. március 18.

Sajnos nem hosszabbít a korrektor tartóssàgàn és lassan szívódik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Sajnos nem hosszabbít a korrektor tartóssàgàn és lassan szívódik fel.

Kittx44

2019. február 12.

Gondoltam ugyanezt a fajta korrektort használom ami tökéletes, megveszem ezt is. Sajnos semmit sem ér, puszta reklámfogás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

macooka

2019. február 8.

Abban a reményben vettem meg ezt a primert, hogy ha nem is akadályozza meg teljesen a ráncosodást, de legalább csökkenti.
A Catrice Liquid Camouflage korrektorral használtam együtt, a primert az applikátorral oszlattam el, a korrektort pedig az ujjammal, pressed púderrel pedig fixáltam. Azt kell mondjam, hogy talán most rosszabb állapotban van a szemem alatt 3 óra után, mint amilyen nap végére szokott lenni a primer nélkül, eddig nagy csalódás.
Nem adom fel, próbálkozom más felviteli technikával, más korrektorral, más fixálási módszerrel, hátha az majd eredményre vezet, aztán update-elem a véleményemet.

Update: Végül kétféle korrektorral (Catrice, Revolution), több felviteli módszerrel és fixálási technikával is próbáltam a terméket használni, de azt kell mondanom, hogy továbbra sem kedveltem meg. Bár már elértem, hogy ne legyen rosszabb, mint előzőleg, de jobb semmiképpen nem lesz, pontosan ugyanúgy néz ki a szemem alatt, mint a primer nélkül. Ráadásul sajnos elég lassan szárad, ami sokszor problémát okozott, mert elkezdett morzsolódni együtt a korrektor és a primer.
El fogom használni, hogy a lelkemnek jobb legyen, de ez sajnos a teljes pénzkidobás kategória. Pedig úgy vártam, hogy megjelenjen. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak