Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós formula és hidratálás.

Elérhető színek: borvörös, rózsa vagy bogyószín

sailorluna

2018. augusztus 16.

kettő színem van belőle. szép, egészséges, természetes színt varázsolnak az ajkakra, az enyhétől az egészen vibrálóig építhetőek. sajnos eléggé szárítanak, és nehéz egyenletesen felkenni az anyagot. vigyázni kell, mert a ajkak szélén kontúrossá válhat, érdemes ujjal eldolgozni, elsimogatni egy kicsit. csak teljes száradás után jó rétegezni, máskülönben foltos és ragacsos lesz. a puszit nyom nélkül bírja, de a csókot nem, mivel a nyál, a víz oldja. így nem túl tartós, gyorsan fogy, viszont finom az íze. az akciós árát megérte, de a szárítás és a körülményesség nem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

danikafazik

2014. február 27.

Egyik kedvencem :) A bogyószínű van meg, nekem rendesen befogja az ajkaimat. Szárítást nem tapasztaltam, bár nekem alapból könnyen kiszárad a szám. Az illata szuper, energiaitalra emlékeztet, az íze meg olyan, mint a cukorka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

csoknyom

2014. február 23.

Nem sokszor volt a szamon, pedig 2 szin is megvan belole, a piros es a lilas. Nagyon finom illatu es az ize is imadnivalo,nem valami tartos,de ha kell valami halovany cucc a szamra akkor szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Dorka93

2014. február 10.

Borvörös színt szereztem meg ma én is a Rossmannban, 200-300 ft között leárazottan. Nagyon szeretem a Catrice termékeket kíváncsi leszek majd jövök még! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

orange01234

2014. január 25.

Update:
2014.06.10.

Most a nyár szele megcsapott, és újra előkaptam ezt a tintácskát. Még mindig barátkozunk, de úgy érzem, hogy szeretni fogjuk egymást. Én szépen fel tudom kenni, (főleg ha van tükör a közelben), és tetszik, hogy beivódik a számba, és így azt hazudhatom a külvilágnak, hogy alapból cseresznyepiros a szám:D Ha szeretném fokozni a hatást, 3 rétegben kenem. Nem a világ legtartósabb tintája, de nagyon szép, hogy nem fénylik, nem mű, hanem már-már természetes hatást kelt.
Ha férfi van a közelben, nem érdemes felkenni, mert az íze nagyon finom, és hamar lenyalják:)

2014.02.15.
A tapasztalatom ezzel a tintával kapcsolatban. Hazaérve muszáj volt feldobnom a számra. Az illata kellemes, az íze is finom, bár nem lenyalogatásra vettem.
És pillanatok alatt beszívódott a számba, olyasmi mint a neutrogéna repair tubusos verziója. Egy az egyben olyan a beszívódása, de ennek van egy kis színe.
Még tesztelem, egyelőre megadom neki a 4-est, és meglátjuk, hogy szárítja -e a számat.

Most vettem meg a Rossmannban, és sajnos nem találtam eddig róla még véleményt, sem összetevőlistát. Az összetevő lista sajnos nincs ezen a kis tégelyen, szóval azzal én sem tudok szolgálni.
Node, a tapasztalatom. Hazaérve muszáj volt feldobnom a számra. Az illata kellemes, az íze is finom, bár nem lenyalogatásra vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Update:
2014.06.10.

2014.02.15.

madrid

2013. december 11.

Formája és az illata engem is megfogott, meg a színe is nagyon szép, de tényleg nem tartós, szárítja a számat és egyenletesen még nem sikerült felvinni. De néha azért még megpróbálkozok vele.és ez Főleg a szájkontúrnál feltűnő az egyenletlensége. Szárazon nem hagy nyomot, de nyállal, vízzel nagyon hamar lejön. Az illata nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Fubuki

2013. május 16.

Az Essence mellett ez a másik kedvenc "tintám".Az Are you Red-y? van meg,majdnem ugyanolyan,mint az Essence pink exposed (legalábbis én úgy vettem észre).Azért csak négy csillag,mert egyáltalán nem tartós,pedig ennyi pénzért.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Hoagirl

2013. február 25.

Én már nem is tudom melyik árnyalatom van meg belőle, azért vásároltam meg, mert a Catrice rúzsait nagyon szeretem, és vonzott az a fránya tint felirat... Nagyon nagy csalódás volt, mert mondjuk én azt hogy csíp meg szárít simán elnézem neki, az ilyen defektekre alapból számítok ilyen jellegű termékeknél. De ezt egyszerűen nem tudtam felvinni szépen és egyenletesen, olyan lett tőle a szám, mintha legalábbis dalmatát reggeliztem volna, tök foltos lett, bárhogy erőlködtem, bármennyire hidratáltam, és bármennyire is volt "csudiszupi" állapotban az ajkam. Szomorú vagyok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

rosa.love

2013. február 17.

Fájó szívvel, de csak 3 csillag. Az illata, a színe és az egész kivitelezés nagyon elegáns és letisztult, rögtön megakadt rajta a szemem. Az állaga, mint a neve is mutatja, tinta -vagyis konkrétan ez nem egy szájfény és nem is rúzs. Hatása az ajakfilcekkel egyezik meg, és felteszem az anyag is ugyanaz, mint amit a filcbe töltenek, csak ezt applikátorral kell felvinni. Illata és íze likőrre emlékeztet, meggy vagy szilva talán, és eléggé "eteti" magát:)
Amiért három csillag:
- nagyon szárítja a számat, amikor először kipróbáltam, szabályosan csípett-ez a benne lévő alkohol miatt lehet.
- tartóssága a nullával egyenértékű. bár száradás után nem hagyott nyomot a zsepin, amire rányomtam a számat, az első nyalásnál leoldódik az egész, a csókállóságot bár nem ígérte a termék, de ne is reménykedjünk benne.

Már sok terméknek adtam 4-5 csillagot, amiért "cuki", és "szép a színe" stb., de eldöntöttem, h szigorúbb leszek és így másokat sem vezetek félre.
Tehát maga a termék a hatását tekintve 3 pont, átlagos. El fogom használni, mert tényleg tetszik a színe, de szerintem mire a végére érek, lemarja a számat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 17.

Amiért három csillag:

Hime

2013. február 14.

Nekem a Red My Lips árnyalat van meg és az ajkaim belső felére szoktam kenni, majd ujjal eloszlatni. Nem feltűnő, mégis dob a látványon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol