Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 654-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 654

Lágy, zselés textúrájú szemceruza egy csipetnyi metál hatással fűszerezve. Akár egész nap elkenődésmentes.

8 árnyalatban kapható

Ár: 654 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

zsofi13

2020. január 22.

A legjobb szemceruzák egyike, krémes puha mégsem maszatos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

A legjobb szemceruzák egyike, krémes puha mégsem maszatos.

Louisa

2017. március 20.

Gyönyörű színekben reklámozzák, de alig találtam még 4 árnyalatot a polcokon. A lilára vadászok már mióta, viszont próbaképp megvettem a zöldes, khaki színt is. Apró csillámok vannak benne, tartós, baromi jó az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

mamendesz

2016. június 23.

Csodálkozom, hogy ennyire kevesen véleményezték ezt a szemceruzát, pedig egy remek darab.
A Catrice egy másik szemceruzájával nagyon befürödtem, az rettenetesen kemény, hiába tartós, rémálom használni. Ehhez képest ez nagyon puha, sokáig fennmarad és még nagyon jó színekben is gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

palotaizs

2015. május 26.

3 szín van meg és mind szuper. Sokkal tartósabbak, mint a sima szemceruzák és vízvonalon is tovább maradnak fenn.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Cloudberry

2014. december 12.

Nekem a képről a 4., 050-es Hazel the Hoff árnyalat van meg. Egyből beleszerelmesedtem, mert az Astornak és a Bourjoisnak is van egy hasonló árnyalata, de azok kicsit drágábbak. Régen volt egy Chanel szemceruzám, amihez már nem jutok hozzá az Asia centerben, annak volt ilyen színe, és imádtam, annak kerestem hű pótló társát. És megtaláltam. Fontos volt hogy ne legyenek benne nagy csillámok, amik szúrják a szemem, direkt ilyen "metálosat" kerestem. Jól siklik, ha az ember hagyja "megszáradni" akkor nem is maszatolódik, tartós. 1035 Ft, én müller kuponnal vettem:)

Update: én hülye elkezdtem hegyezni.... pedig csavarós. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Update: én hülye elkezdtem hegyezni.... pedig csavarós. :D

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.