Catrice

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,78 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   0,78 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

A Longlasting Ajakceruzák szín határokat szabnak, amelyek finom keretet adnak a rúzsnak és garantálják a tökéletes intenzív színeket. A tartós, vízálló textúra egyenletes, lehetővé teszi a pontos felvitelt. Praktikus: a fa ceruza belesimul a kézbe és könnyen hegyezhető, ha szükséges.

Összesen 12 árnyalat áll rendelkezésre, amelyek alkalmazkodnak a CATRICE rúzs színválasztékához.

Ár: 200 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

Fehereszti

2020. augusztus 4.

Nem a tökéletes szájceruza, de ár érték arányban nagyon tudom ajánlani. Nekem a 080as Thats what rose wood do! árnyalat van meg, gyönyörű hússzín, mint a természetes ajkaim, csak erősebb, gyönyörűen kiemeli. Szépen lehet vele dolgozni, nem túl krémes de nem is túl kemény, tehát a jó textúra abszolút pozitívuma. Rajtam nem bitang tartós, jobban szeretem pl a NYX ajakceruzám vagy a Maybelline Superstay crayont, de egynek ennyiért nem rossz, ezt a színt meg amúgy is rég óta kerestem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

zsanika921222

2020. június 19.

Napi szinten használom a 080 "That's What Rose Wood Do!" árnyalatát.
Nagyon szeretem, akár rúzs nélkül is tökéletes, nem tolakodó.
Különösen szeretem, hogy matt a hatása, és nem olvad le számról. Nekem favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Napi szinten használom a 080 "That's What Rose Wood Do!" árnyalatát.
Nagyon szeretem, akár rúzs nélkül is tökéletes, nem tolakodó.
Különösen szeretem, hogy matt a hatása, és nem olvad le számról. Nekem favorit.

vivitrius

2019. január 13.

Leárazáson vettem egy pirosas és egy szájszínű rózsaszínes árnyalatot. Önmagukban szájon satírozva és rúzs mellett is jól teljesítenek. Ritkán használom, de amikor igen, akkor jó szolgálatot tesznek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Andzsella

2018. június 3.

Kellett egy nudeabb árnyalatú ajakkontúr ceruza, erre esett a választásom. Ajakkontúr ceruza az pont az, amiből nem kell hűde drága terméket venni, a lényeg az hogy aránylag pigmentált legyen, ne kenődjön, jól lehessen vele dolgozni. Ez elvégzi ezt a munkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

RarityRose

2018. április 5.

Nekem 2 féle árnyalatban van meg.
Egy barnás és egy tűzpiros. Meglepő, mert ugyan az a márka ugyan az a termék, de még is különbözik a két árnyalat. A piros nagyon szép, pigmentált, 'pár húzás és kész is ' és nekem tartós is! A barnás viszont ennek az ellentéte. Nehéz vele dolgozni, többször végig kell húzni, le kopik, nem szépen pigmentált. Szóval vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatban. De a tűzpiros szín nálam abszolút befutó. Mindig újra veszem! :) szívem szerint azt az árnyalatot 5* pontoznám, de mivel a barnás szín ilyen rosszul teljesít, nem tudhatom a többi árnyalat milyen ezért csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Nekem 2 féle árnyalatban van meg.

Kittens

2018. március 19.

Színe jó de lehetne tartósabb :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Színe jó de lehetne tartósabb :(

detti23

2018. március 10.

Jól bevált, szeretem. A 080-as árnyalat van meg, az én ajkaimhoz illő természetes szín. Szép a színe és egész tartós. Kicsit szárít, de túl gyakran nem használom, így ennyi bőven belefér. Ár-érték arányban szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Dea

2018. február 22.

Számomra ugyanazt tudja,mint az essences, de mivel az olcsóbb, és tovább tart a szavatossági ideje, ezért inkább azt venném újra. (egyébként teljesen jó :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

SzLili17

2018. február 18.

130 Prince Cherry van meg. Igazi dögös vörös szín. Én egész szájrs kvázi "rúzsként" használom és szuper. Vízálló, bár evés-ivásnál picit belül megkopik de azonnal visszarajzolható. Instant magabiztosság a szín is és a termék is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

szabina971

2018. február 16.

Nagyon jó 😀
Tudja amit tudnia kell 😊
Körberajzolom vele a szám és felviszem a hozzá íllő ajakrúzst écs csoda szép az eredmény 😁
Nagyon tartós és nem szárítja az ajkaimat😄
Szép intenzít színe van 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Nagyon jó 😀
Tudja amit tudnia kell 😊