Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   drogériák, online

Limitált kiadás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aukszflora

2015. november 4.

Én is az utolsó megmaradt darabot vadásztam le egy Müller polcáról, mert éppen ilyen mályvás színű pirosítót kerestem. Nagyon szeretem, (bár nem annyira mályvás a szín, mint amilyet vártam, viszont) egy tökéletesen természetes, hétköznapi pirosítószín. Nagyon szépen természetesen mutat, tényleg nem csillog, csak szép fényes, olyan egészséges pofit varázsol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Kay

2015. október 2.

Ha valaki még valahol elcsípi, leárazva, eldugva, kisemmizve, csak azt tudom mondani, hogy csapjon le rá. Vagy két-három hete vettem, és azóta sem nyúltam más pirosítóhoz. Ez a szín szerintem gyönyörű, nagyon világos bőrön is, pigmentált - de különösebben mégsem lehet túlzásba esni vele első körben -, nem porol. Kicsit féltem, hogy talán túl csillámos, de nem, semmi glitter, csak szép szaténos végeredmény. Már most fáj, hogy egyszer ez is el fog fogyni... Nekem még a márka sokat dicsért Defining Blush vonalánál is jobban bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.