Catrice

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. július 5.

Kiszerelés:   12,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2 highlightert és egy pirosítót tartalmazó paletta, krémes texturával és fényes finishel.

"Ezek a paletták nemcsak lenyűgöző ragyogást biztosítanak, hanem a papír csomagolásuknak hála a sminkasztalunk ékévé is válnak. Két highlighter, egy pirosító vagy bronzosító, valamint egy integrált tükör található a palettában, melyek tökéletes beauty kiegészítők akár utazáshoz is."

2 változatban kapható

matine91

2020. augusztus 6.

Gyönyörű ez a paletta, nagyon jól ki tudom használni highlighterként, pirosítóként, alkalmanként a középső színt a szememre is fel szoktam vinni. Csodálatos fénye van, nincsenek benne nagyobb csillámok. Az ára is nagyon kedvező. Minden egyes centet megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

BeaTris

2020. július 25.

Oda és vissza vagyok ezért a palettáért. A pirosító hatalmas nagy kedvencem lett, természetes ragyogást ad a bőrnek. A highlighter színek is pont megfelelnek. Szerintem csodás ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 25.

bugeyes

2020. június 29.

Egyszerűen szuper kis arcpaletta, bár megmondom őszintén, ha a sötétebb highlighter helyett egy bronzosítót tesznek bele, egy fokkal nagyobb lenne az öröm. De! Így is remek termék, imádom! Amióta megvettem, én sem nyúlok nagyon más highlighterhez vagy pirosítóhoz, mert egyszerűen tényleg nem marad el minőségben a drágább termékeimtől. Remekül pigmentált mindegyik panben levő festék, a textúra is szuper és a tartósságra sincs panaszom, egyszerűen gyönyörűen mutatnak a bőrön. Ár-érték arányban eddig nekem verhetetlen! Gondolkodom a bronzosítós verzió beszerzésén is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Vyol

2020. június 23.

Nagyon szeretem, itteni vélemények alapján vettem meg. A 01-es árnyalat van meg.
Gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Gyönyörű.

eszterrr95

2020. június 17.

Mindkét palettát megvettem: a rózsásat és a bronzost is. Imádom! Az összes szín könnyen eldolgozható, tartós, nem mászik el a nap végére. :)

Amióta megvettem, azóta nem is nyúlok a Mac bronzosítómhoz és a Chanel highlighteremhez!!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Rose23

2020. június 6.

A kedvenc-es blogposzt hatására vettem meg a világosabb árnyalatot, és valami csodás :) nagyon vilagos bőröm van, és nagyon természetes hatást kelt rajta, a középső színt kb bronzosítóként használom. Nagyon finom a textúrája, és tényleg olyan, mintha csak a bőr természetes, egészséges ragyogása lenne. Abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

dlms.trk

2020. május 22.

Mindkét paletta megvan, a bronzos is és a rózsás is, nagyon nagyon szeretem.
Szemzugba és szemöldökcsontra mindkettőből a baloldali a tökéletes befutó nálam.
Highlightert én külön arcra nem használok, csak az említett helyekre, orrom hegyére és az ajkaim fölé egy picit.
A bronzosító tökéletes, akkor a legjobb amikor amúgy nem sminkelek, csak feldobok egy hidratálót és kontúrozok vele, a pirosítót is jó.
Összességében mindkettő 5ös nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Mindkét paletta megvan, a bronzos is és a rózsás is, nagyon nagyon szeretem.
Összességében mindkettő 5ös nálam.

Legadema

2020. május 21.

Nagyon sok jó vélemény miatt vettem meg ezt a palettát.
Van egy pár highlighterem, de ez egy igazi kincs lett a számomra.
A csomagolása is szép, van benne tükör.
Szerintem simán veri a felsőbb árkategóriás termékeket is.
Krémes, vajas állaguk van, ami nekem nagyon tetszik. A pirositó is szép, bár nem teljesen az én szinem, ettől függetlenül az is gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Nagyon sok jó vélemény miatt vettem meg ezt a palettát.
Van egy pár highlighterem, de ez egy igazi kincs lett a számomra.
A csomagolása is szép, van benne tükör.
Szerintem simán veri a felsőbb árkategóriás termékeket is.

Boudica

2020. május 21.

Egy szép highlightert kerestem, nem akartam én egy egész palettát, de amikor elolvastam az itteni véleményeket, ki kellett próbálnom. Nem bántam meg. A két highlighter gyönyörű, a sötétebb bőrömhöz is tökéletesen passzolnak. Hétköznapra és alkalomra is tökéletesen megfelelőek, hiszen természetes hatást is el lehet érni, erőteljesebb applikációval pedig már egy erős ragyogást. Kicsit féltem a pirosítótól, nem akartam csillámos arcot, de ez egyáltalán nem olyan. Egy csodaszép fényt ad az orcáknak, de egyáltalán nem túlzó. Ráadásul nagyon tartós is, nap végén is ott ragyog az arcomon. Nagyon megérte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

vmarti

2020. május 19.

Nagyon gyönyörű és erős fénye van mind a három színnek még a pirosítónak is, és az én bőrömön még egy rohanós napon is fenn marad:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Antioxidánsok: BHT, BHT, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Stearyl Dimethicone, Ethylhexyl Stearate, Synthetic Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Synthetic Wax, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Stearyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: FD&C Red 40, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Red 28 / CI 45410, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.