Catrice

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. október 5.

Kiszerelés:   12,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2290 Ft

2 highlightert és egy pirosítót tartalmazó paletta, krémes texturával és fényes finishel.

"Ezek a paletták nemcsak lenyűgöző ragyogást biztosítanak, hanem a papír csomagolásuknak hála a sminkasztalunk ékévé is válnak. Két highlighter, egy pirosító vagy bronzosító, valamint egy integrált tükör található a palettában, melyek tökéletes beauty kiegészítők akár utazáshoz is."

2 változatban kapható

Ár: 2290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1900 , Eladó: MissSejla
Állapot: 2 x próbáltam , Helyszín: Budapest Újpest , fizetés: Személyes átvétel

Rainbow7

2020. október 28.

Egyetlen arcpaletta, amit használok, mióta megvettem..sőt barátnőknek is sokszor ez ment ajándékba :D Rózsaszínes verziója van meg, a pirosítója gyönyörűen felfrissíti az arcot, tekintetet.. highlihtert pluszba nem szoktam tenni, nagyon szép fénye van önmagában is. Ha már nem is gyártják, remélem visszahozzák valamilyen formában.. Á-értek arányban ennél biztos nincs jobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Boriskajuliska

2020. október 15.

A 010-es árnyalatot vettem meg, a müllerben még lehetett kapni (legalábbis a Blahán nemrég még volt) a 020-es bronzosító verziójával együtt. Az árnyalatok gyönyörűek, krémesek és meglehetősen fényesek, csillogóak. Zsíros bőrűként 50 felett óvatosan kell bánnom a highlighterekkel de a szemzugba, orrnyeregre a pirosító magasabb pontjára stb, egy pici fény nem árthat. Nem hiszem, hogy drágább darabra érdemes volna költenem ha ilyen minőség is elérhető kedvező áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

Chrissy

2020. október 15.

Dunát lehetne rekeszteni a highlighter gyűjteményemmel, mégsem tudtam ellenállni a Luminice palettának, annyj jót olvastam róla. A drogériákban hiába kerestem, de a Notino-n sikerült vennem és azóta az egyik kedvencem. Ránézésre nem tűnt nagy számnak. (A fenti képen látható árnyalatot vettem meg). Kis vékony paletta, belül tükrös, 3 szín, amolyan klasszikusok, bézses-pezsgős, egy kissé tejeskávés beütésű és egy rózsaszín-pinkes. Én a lsgvilágosabbat belső szemzugba használom, a középső árnyalatot az orromra és a szám fölé a "cupid's bow"-ra (nem tudom magyarul mi a szakkifejezés rá). Nem sötét szín, csak annak tűnhet! A rózsaszínt pedig a pirosítómra viszem fel, de csak az arccsontom felső vonalára. Gyönyörű! 🤩 Nagyon pigmentált, elsőre túl is toltam, ugy voltam vele, hogy ez nem egy nagy márka, nyilván azért itt többet kell használni a láthatóság érdekében, de tévedtem, igaza volt mindenkinek, aki azt mondta/írta róla a neten, hogy simán vetélytársa a "nagyoknak". Tényleg az. Brutál pigmentált, kevés kell belőle, különben csak hegesztőszemüvegben tudnak majd ránk nézni.
Ízlések és pofonok, de én úgy vagyok vele, hogy ha mát használom látszódjon. Lassan, de (túl) biztosan közeledem a 40-hez, még most lehet, aztán majd már nem annyira fognak ezek jól állni, szóval amíg lehet, addig hadd szóljon...Es ez szól. Látványos. Persze adagolás kérdése is, de nem egy rms Living Luminizer. Az egy szolid darab, nálam anyoslátogatáshoz, leszaladok a boltba, kirandulni megyek alkalmakra mondjuk tökéletes. De munkába, megjelenéshez többet szeretek tenni. Óvatosan kell ezt, tényleg fényes és egyébként erős fénynél poros és csillámos felvitelkor, de beleolvad a bőrbe, álomszép és látványos fénye van, és még tartós is. Figyelni kell, hogy az ember sminkje ne nézzen ki úgy, mint Boy Georgé + highlighter. De ha sikerül összeszokni vele valóban igényes sminket lehet vele készíteni.
Én egyébként nappali megjelenéshez blenderrel beleütögetem a bőrbe vagy vattakoronggal "leveszek" belőle, ha sok. Blender kell neki, hogy elsimuljanak a kis csillamok, ha felületesen visszük fel potyognak kissé. Tenyleg aprók, de en erős fény alatt is szoktam nézni magam és mivel nem vagyok 20 éves nagyon figyelek, hogy inkább fiatalabbnaj nézzek ki, mintsem 40+-os leszázalékolt ribizlinek.
Ezt a palettát tehát ajánlom mindenkinek (aki szereti). Azoknak is, akik high end termékekhez vannak szokva, mert felér azokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

Otter

2020. október 10.

A két highlighter a szemhéjamara illetve szemöldökcsontomra használom, a pirosítóból nagyon keveset teszek az arcomra. A csomagolása kompakt, a védőfóliát nem szedtem le róla az egyik oldalon, puha szőrű ecset elviszel fel. Mondjuk ezt a palettát inkább "tökéletes" bőrűeknek ajánlom, akinek kicsit problémásabb a bőre: pattanásos, aknés, tág pórus, ránc, satöbbi, azoknak ez a csillogás pont nem a bőre szépségét emeli ki :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Brunettee

2020. október 5.

Nekem is be kellett szereznem, olyan kis szépséges. 010-es változata van, nem akartam bronzosat. Imádom! Olyan édesen aranyos a pirosító, ráadásul fényes (nem bazári majmosan, teljesen hétköznapi viseletre van tervezve), és még tartós is. Hogy eddig miért nem vettem meg, az rejtély. A világosabb highlightert is szeretem, a sötétebbet inkább a szememre szoktam feltenni, ott is kiválóan működik. Utazás kompatibilis, erős a csomagolása, így nekem főnyeremény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Dayanara

2020. október 2.

Az utolsó pillanatban sikerült mindkettőt beszereznem netről, az üzletekben már hiába kerestem.
Imádom a mágneses csomagolást, a tükröt, azt, hogy olcsó, és grammra is sok van benne, jó a formula stb. (+ Van benne az a kis védőfólia, amit én direkt nem szedtem le teljesen, így az egyik oldalon még fogja a kis ragasztóköröcske, így pont nem akadályoz, nem esik le, és védi a tükröt is. Tudom, bolond vagyok, de szerintem ez így egy nagyon praktikus megoldás, ezért szerettem volna szót ejteni róla. ☺😅) Tehát úgy mindent szeretek bennük, főleg ennyi pénzért (pedig teljes áron vettem őket, 2460 Ft/darab, viszont legalább ingyenes volt a szállítás, és láttam 6500 forintért is másik webshopban - jézus...).
Egyelőre még csak tesztelgettem őket, nemrég érkeztek.

BRONZE 020 FEEL GOLD:
A többség inkább a másik paletta iránt érdeklődött, és ezt sötétnek is mondták. Ennek ellenére végül a hófehér bőrömhöz mégis rendeltem egyet. Nem bántam meg ;) Noha nagyjából életem végéig elég lesz lehet.
Ebben aranyló meleg színek vannak inkább, de az első highlighter elég világos és univerzális. A második pezsgős-arany, szintén szép. A bronz árnyalat számomra túl narancsos, ráadásul nagyon pigmentált. Viszont csodás nyári "bronz istennős" arcot lehet vele varázsolni! 😍
Kis kontúr a bronzzal, amiből én a világos bőrömre csak leheletnyit viszek fel (így nem narancs), és rá vagy fölé highlighternek a középső aranyló szín. Vagy keverve az elsővel, igazából ahogy éppen jobbnak látom. Nagyon kis csini pofit lehet így vele készíteni (pedig még inkább hideg színekkel is rendelkezem), persze annyira kevés is elég, hogy örökre elég lesz.

BLUSH 010 ROSE VIBES ONLY:
Először meglepően sötétnek tűntek a színek, de nem azok arcon, csak nagyon pigmentált és krémes a paletta. És ebben valóban visszaköszön a rózsás aura.
Az első szín gyönyörű highlighter, építhető, eldolgozható. Vakítóan fényes, és visszafogottabb, angyali ragyogást adó is lehet. A második rajtam egy rózsás-kissé barnás highlighter, de csak nagyon enyhe színe van, természetes hatású, olyan kis napcsókolta. A pirosító valami fantasztikus, rózsás aranyló szín, alig bírom levenni róla a szemem. :)) Elég univerzális szín ez is, akár kézzel is gyorsan felvihető, és építhető. Finom kis szín, nagyon sok sminkhez passzol. Viszont ehhez szerintem már nem feltétlenül kell highlighter, mert nagyon apró mikrocsillámok vannak benne. Egyáltalán nem ízléstelen, üde és ragyogó arcot lehet vele varázsolni. De érdemes figyelni a mennyiségre, hogy hová kerül (ne emelje ki nagyon a pórusokat), és aki még szeretne mellé highlightert, keressen valami harmonizáló fajtát. Közben megnéztem, fel lehet vinni lágyan is a pírt highlighterként, illetve a két highlighter is jól mutat vele. Azt hittem úgy már túl sok lesz, de valahogy egybeolvadnak és üde, friss, ragyogó lesz a végeredmény.
Napon viszont ezek hajlamosak lehetnek nagyon csillogni (épp esőre áll az idő itt most is, így kétségtelenül varázslatos).

Mindkét paletta tetszik, örülök is, hogy pl. ezt most vásároltam meg, mert szerintem télen is valami káprázatosan szép sminket lehet majd vele készíteni. Ami számomra szimpatikusabb, mert ez annyira finom, hogy tele van icipici csillogó részecskékkel, amik nekem napon nem annyira előnyösek (kiemelnek minden hibát és túl sok). Tehát számomra ez jobban kihasználható lesz télen. Nyáron inkább csak mindig egy-egy szín finoman felvíve.

Tulajdonképpen tökéletesen elégedett vagyok mindkét palettával, már várom, hogy szemre is kipróbáljam! 5*💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Egyelőre még csak tesztelgettem őket, nemrég érkeztek.

BRONZE 020 FEEL GOLD:

BLUSH 010 ROSE VIBES ONLY:

Moncsii04

2020. szeptember 24.

Én a 020 - Feel Gold verziót vettem meg még a nyáron, és nagyon tetszik! Gyönyörűek a színek és nagyon jól pigmentált! A világosabb highlighter a kedvencem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

széva

2020. szeptember 22.

Hát sajnos nekem sem jó,pont az előttem szóló véleménye miatt. Viszont szemre talán elhasználom. De oda olyan pici kell,hogy talán életem végéig kitart...ez mondjuk nem a termék hibája. Nekem a fényes sminkek sajnos nem igazán jönnek be. Kimondottan fiataloknak való szerintem és nem tág pórusokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 22.

SchmitterBettina

2020. szeptember 22.

Látom én leszek az első akinek sajnos nem jött be. Tágpórusú a bőröm főleg pont ott , ahová a pirosító kerül. Borzasztóan kiemelte, felnagyította a pórusaimat az első alkalommal, mikor használtam, csillogtam tőle . Egész nap szörnyülködtem , borzalmas volt . Túl adtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

tara95

2020. szeptember 22.

Nagyon szép, ár-érték arányban nevetségesen olcsó paletta. Az első szín számomra pont szép meleg, aranyba hajló, a második csak annyira bronz, hogy örömmel tegyem fel, a pír szintén univerzális, lágy, tökéletes árnyalat. Tartós, pigmentált, életet lehel a fáradt arcba, szemre is mutatósak. Semmilyen negatívumot nem tudok felhozni, a csomagolás is csini és praktikus. Nagy kedvenc lett.

Néhány nap után: fenébe a matt, száraz, élettelen összképnek, vigyétek amíg van, igen olajos bőrűként is ezt mondom, mert hihetetlen mennyire ragyogó, természetes a végeredmény, mióta megvan, le sem szállok a csillámpóni vonatról, suhuhúúú! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Antioxidánsok: BHT, BHT, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Stearyl Dimethicone, Ethylhexyl Stearate, Synthetic Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Synthetic Wax, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Stearyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: FD&C Red 40, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Red 28 / CI 45410, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.