Catrice

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. október 5.

Kiszerelés:   12,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2290 Ft

2 highlightert és egy pirosítót tartalmazó paletta, krémes texturával és fényes finishel.

"Ezek a paletták nemcsak lenyűgöző ragyogást biztosítanak, hanem a papír csomagolásuknak hála a sminkasztalunk ékévé is válnak. Két highlighter, egy pirosító vagy bronzosító, valamint egy integrált tükör található a palettában, melyek tökéletes beauty kiegészítők akár utazáshoz is."

2 változatban kapható

Ár: 2290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1900 , Eladó: MissSejla
Állapot: 2 x próbáltam , Helyszín: Budapest Újpest , fizetés: Személyes átvétel

laruci

2020. szeptember 16.

akciósan vettem a rossmannban. 2300 helyett 1700.- amiből lejött még a 10% is. A bolondnak is megéri. Nagyon tetszett a video amiben meséltetek erről a termékről. Minden szó igaz. Szuper termék. Nagyon jó a fedése, kellemes a szin. Nem tolakodó. Imádom, hogy csillog, villog. Olyan lágy szinei vannak, hogy ezek mindenkinek jól állnak. Szuper, hogy van benne tükör. Tetszik, hogy mágneszáras. Imádom. Olyan cuki. Méretéből adódóan kis helyen is elfér. Magunkkal tudjuk vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

temesvarizs09

2020. szeptember 7.

IMÁDOM! Eddigi legjobb highliter/pirosító palettám! Könnyű vele dolgozni, iszonyatosan pigmentált! Nem mászik le az arcomról, egész nap a helyén marad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

zsuzsu20

2020. augusztus 8.

Az utóbbi időben bele vagyok bolondulva a fényes pirosítókba. Sokáig a Sleek Rose Gold-ja volt a befutó, de ez a Catrice sokkal kifinomultabb, elegánsabb. Ahogy előttem is már leírták, nincsenek benne nagy csillámok, hanem egy aranyos-ezüstös fényt ad az arcnak. Nagyon feldobja a sminket. Ha kicsit extrább sminket szeretnék, akkor a világos highlightert is feldobom az arcomra a pirosítóhoz. A sötétebb highlighter pedig csodás szemhéjpúderként, ha igazán ragyogó sminket szeretnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

matine91

2020. augusztus 6.

Gyönyörű ez a paletta, nagyon jól ki tudom használni highlighterként, pirosítóként, alkalmanként a középső színt a szememre is fel szoktam vinni. Csodálatos fénye van, nincsenek benne nagyobb csillámok. Az ára is nagyon kedvező. Minden egyes centet megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

BeaTris

2020. július 25.

Oda és vissza vagyok ezért a palettáért. A pirosító hatalmas nagy kedvencem lett, természetes ragyogást ad a bőrnek. A highlighter színek is pont megfelelnek. Szerintem csodás ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 25.

bugeyes

2020. június 29.

Egyszerűen szuper kis arcpaletta, bár megmondom őszintén, ha a sötétebb highlighter helyett egy bronzosítót tesznek bele, egy fokkal nagyobb lenne az öröm. De! Így is remek termék, imádom! Amióta megvettem, én sem nyúlok nagyon más highlighterhez vagy pirosítóhoz, mert egyszerűen tényleg nem marad el minőségben a drágább termékeimtől. Remekül pigmentált mindegyik panben levő festék, a textúra is szuper és a tartósságra sincs panaszom, egyszerűen gyönyörűen mutatnak a bőrön. Ár-érték arányban eddig nekem verhetetlen! Gondolkodom a bronzosítós verzió beszerzésén is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Vyol

2020. június 23.

Nagyon szeretem, itteni vélemények alapján vettem meg. A 01-es árnyalat van meg.
Gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Gyönyörű.

eszterrr95

2020. június 17.

Mindkét palettát megvettem: a rózsásat és a bronzost is. Imádom! Az összes szín könnyen eldolgozható, tartós, nem mászik el a nap végére. :)

Amióta megvettem, azóta nem is nyúlok a Mac bronzosítómhoz és a Chanel highlighteremhez!!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Rose23

2020. június 6.

A kedvenc-es blogposzt hatására vettem meg a világosabb árnyalatot, és valami csodás :) nagyon vilagos bőröm van, és nagyon természetes hatást kelt rajta, a középső színt kb bronzosítóként használom. Nagyon finom a textúrája, és tényleg olyan, mintha csak a bőr természetes, egészséges ragyogása lenne. Abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

dlms.trk

2020. május 22.

Mindkét paletta megvan, a bronzos is és a rózsás is, nagyon nagyon szeretem.
Szemzugba és szemöldökcsontra mindkettőből a baloldali a tökéletes befutó nálam.
Highlightert én külön arcra nem használok, csak az említett helyekre, orrom hegyére és az ajkaim fölé egy picit.
A bronzosító tökéletes, akkor a legjobb amikor amúgy nem sminkelek, csak feldobok egy hidratálót és kontúrozok vele, a pirosítót is jó.
Összességében mindkettő 5ös nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Mindkét paletta megvan, a bronzos is és a rózsás is, nagyon nagyon szeretem.
Összességében mindkettő 5ös nálam.

Antioxidánsok: BHT, BHT, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Stearyl Dimethicone, Ethylhexyl Stearate, Synthetic Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Synthetic Wax, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Stearyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: FD&C Red 40, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Red 28 / CI 45410, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.