Catrice

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. október 5.

Kiszerelés:   12,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2290 Ft

2 highlightert és egy pirosítót tartalmazó paletta, krémes texturával és fényes finishel.

"Ezek a paletták nemcsak lenyűgöző ragyogást biztosítanak, hanem a papír csomagolásuknak hála a sminkasztalunk ékévé is válnak. Két highlighter, egy pirosító vagy bronzosító, valamint egy integrált tükör található a palettában, melyek tökéletes beauty kiegészítők akár utazáshoz is."

2 változatban kapható

Ár: 2290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1900 , Eladó: MissSejla
Állapot: 2 x próbáltam , Helyszín: Budapest Újpest , fizetés: Személyes átvétel

Legadema

2020. május 21.

Nagyon sok jó vélemény miatt vettem meg ezt a palettát.
Van egy pár highlighterem, de ez egy igazi kincs lett a számomra.
A csomagolása is szép, van benne tükör.
Szerintem simán veri a felsőbb árkategóriás termékeket is.
Krémes, vajas állaguk van, ami nekem nagyon tetszik. A pirositó is szép, bár nem teljesen az én szinem, ettől függetlenül az is gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Nagyon sok jó vélemény miatt vettem meg ezt a palettát.
Van egy pár highlighterem, de ez egy igazi kincs lett a számomra.
A csomagolása is szép, van benne tükör.
Szerintem simán veri a felsőbb árkategóriás termékeket is.

Boudica

2020. május 21.

Egy szép highlightert kerestem, nem akartam én egy egész palettát, de amikor elolvastam az itteni véleményeket, ki kellett próbálnom. Nem bántam meg. A két highlighter gyönyörű, a sötétebb bőrömhöz is tökéletesen passzolnak. Hétköznapra és alkalomra is tökéletesen megfelelőek, hiszen természetes hatást is el lehet érni, erőteljesebb applikációval pedig már egy erős ragyogást. Kicsit féltem a pirosítótól, nem akartam csillámos arcot, de ez egyáltalán nem olyan. Egy csodaszép fényt ad az orcáknak, de egyáltalán nem túlzó. Ráadásul nagyon tartós is, nap végén is ott ragyog az arcomon. Nagyon megérte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

vmarti

2020. május 19.

Nagyon gyönyörű és erős fénye van mind a három színnek még a pirosítónak is, és az én bőrömön még egy rohanós napon is fenn marad:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

AnikoN

2020. április 18.

Megvettem és imádom. A 01-es árnyalat van meg, gyönyörű, picit narancsos rózsás a pirosító színe, imádom. Egész nap marad, kevés kell belőle. Annyira szép árnyalatok vannak benne 🥰 ár érték arányban fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

juditjanka

2020. április 1.

Nekem is a 010 es van meg. Csodás az egész koncepció. A színek tökéletesen lettek eltalálva, hogy ne egy ládányi sminkkel a táskában rohangáljon az ember, de mégis legyen nála tükör, pirosító, egy kis higlighter vagy akár szemhéjpúder. Olyan szép diszkrét csillogást lehet vele elérni az egészen durva highlightolásig, hogy húha. A pirosító fényes, poros-krémes textúrájával pedig tényleg jó dolgozni, az arany fényű és a barnás bézses színek pedig szerintem szinte mindenkinek jól állnak. Örültem, hogy végre olyan fényes paletta, amiben nem óriási csillámok vannak, nem ultraibolya meg mindenféle fura fényű a csillogás, és jól építhetőek a kihasználható színek több helyre is. Könnyű viszont mindegyik színt hamar túltolni, úgyhogy én a fényes helyen való sminkelést javasolnám hozzá :DD Óriási plusz, hogy papírszerű a borítása, így nem áll fenn a veszély, hogy táskában pl. összetörik, vagy a kihajtócsavaroknál elreped a műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Jutka1989

2020. március 4.

Nagyon szépek benne a színek, felkenve gyönyörű hatást kelt. Nem használok belőle sokat, mégis feldobja a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

IvettPalfi

2020. február 20.

Hogy én ezt mennyire szeretem! A Rose vibes only van meg, azóta amióta megvásároltam csak nagyon ritkán nyúlok máshoz. Előtte nem is mindig szoktam highlightert használni, csak, ha éppen kedvem volt hozzá, de ennek annyira szép színe és fénye van, hogy minden nap viselni szeretném. :D A szélső árnyalat nekem túl hideg, a középsőt viszont imádom és a pirosító is nagyon szép. A pirosító nagyon tényleg nagyon intenzív, egész nap fent marad, de ez elmondható a highlightekről is. Kicsit krémes állagú az összes, nagyon könnyen használható mind,.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Patricica11

2020. január 20.

Lenyűgöző ez a paletta, amióta megvan eszembe se jut mást használni. A szélső highlighter egyszerűen tökéletes. Hordanám télen, nyáron, alkalomra, hétköznapra, se nem túl meleg, se nem túl hideg pezsgő árnyalat, fantasztikus komolyan. Az állagát tekintve sincs okom panaszra, mindhárom tök jó krémes és gyönyörűen fénylő. A pirosító nagyon intenzív, mind színben mind fényességben. Az abszolút döbbenet számomra, hogy valamennyi drogériás fényes pirosítóm tartóssága botrányos, többnyire csak a csillámok maradnak meg nap végére.. de ez..rajtam elképesztően tartós. A középső highlighter számomra annyira nem kihasználható, de a másik két rész bőven kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

floralbird

2019. december 7.

Nekem is a Rose vibes only árnyalat van meg. :) Nem szoktam highlightert használni, de olyan szép színei (és tényleg csodás csomagolása :D ) vannak, hogy muszáj volt megvennem, és eddig csodás, természetes hatást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

stripedpanda

2019. november 3.

Ez egy csoda! :) Nekem is a 010 árnyalatú van meg. Már a csomagolása is megfogott, de a benne található highlighterek és a pirosító is nagyon szépek. Vizes hatású, elég extra, mégis valahogy természetes. A pirosítótól féltem kicsit, hogy túlzás lesz, de nagyon szép színe van és a highlighterrel sem túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Antioxidánsok: BHT, BHT, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Stearyl Dimethicone, Ethylhexyl Stearate, Synthetic Wax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Synthetic Wax, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Stearyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: FD&C Red 40, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Red 28 / CI 45410, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.