Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 798-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. július 3.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 798

A kényeztető textúrájó rúzs hyaluronsavval láthatóan teltebbé varázsolja az ajkakat, és csodás érzés a viselete. Finishe selymes, intenzív fényű, közepes fedésű.

Ár: 798 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Cupcaketeam

2017. július 31.

040 Pretty Little Valentine árnyalat: Nagyon szeretem a színét. Krémes textúrája miatt kellemes érzés viselni. Tetszenek benne a csillámok és nekem kicsit ez a vizes hatású. ^^ Tartóssága is megfelelő. Egyik kedvencem a márkától:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

annapanna

2017. július 30.

A 120-as Wood Rose Propose arnyalatban hasznalom. Hetkoznapra kivalo, nem szaritja a szamat, enyhen szinezi azt. Evestol-ivastol lekopik, de ez varhato volt, mivel nagyon kremes!! Ar-ertek aranyban tokeletes. Alapdarab lett nalam :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

Csebix

2017. július 29.

030 Undercover Nude árnyalat van meg, kiárusításon vettem, és imádom. Nagyon jó kis táskába dobálós darab, szép fényes és egy pici színe is van, hidratál, nagyon kényelmes viselet az ajkakon. Nagyon szeretem, mindennap velem van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

gothy

2017. július 16.

A 120-as Wood Rose Propose árnyalatot szereztem be még tavaly nyáron. Ez volt a második rúzsom, amit teljesen elhasználtam. Nagyon szép a színe, kellemes a textúrája, szerettem. Valóban nem túl tartós, de ezt nem is vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

xxilaurab

2017. július 12.

150 Into The Maroon Lagoon árnyalat van meg. Végkiárusításon sikerült megszereznem és nem bántam meg. Krémes állagú és könnyen felvihető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

gioia

2017. június 16.

Amikor akciós volt, 2 színre is lecsaptam. A 170 - The Wizard of Orchidz és a 160 - Read Me a Cherrytale. Előbbi egy lilásrózsaszín, utóbbi egy erősebb korallpiros árnyalat. A szájfényeket nem szeretem általában, de a nagy matt ajakmánia után elkezdtem értékelni a fényesebb és kevésbé macerás ajaktermékeket is. Picit édeskék illatuk van, szép fényt és színt adnak az ajkaknak, kellemes a viseletük. Tartósságról nyilván nem lehet beszélni az esetükben, de kellemesek és bohócbiztosak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 11.

020 és 120 - hát... ezek nagyon, nagyon jó kis rúzsok!!! Bevallom, valamiért azt gondoltam korábban és tudatlanul, hogy ezek az olcsó márkák nem sokat érhetnek, ezért nem is vettem őket célba. Hát, mea maxima culpa, tévedtem, de nagyot. Nem éppen ma kezdek ismerkedni a rúzsokkal, ez alapján is bátran kijelenthetem, hogy érdemes ezek között az állványok között is vadászni, ha pénztárcabarát, és mégis jó terméket szeretnénk. A nagy házak termékei sem biztos, hogy hozzák azt, amit az áruk alapján "joggal" elvárnánk, vagy egyszerűen azt hisszük, hogy ha ez egy ... vagy ...na igen, akkor aztán ez a minőség csúcsa. Érdemes lenne végre a sminktermékeket is"vaktesztelni" és úgy megnézni az eredményt. Szegény youtubos bloggerek, akik ájultan áradoznak egyes termékekről, utána lehet, hogy magyarázkodásra kényszerülnének? Szóval, engem igenis meggyőzött, ezért jár a maximális pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 11.

csilluf

2017. június 4.

170-es The wizard of orchidz árnyalatban vettem meg. Nagyon szép a színe. Télen vettem, nem akkor kellett volna. A fehér bőrömmel ez a tényleg az egyik lilás rózsaszínes orchideára hajazó szín akkor olyan rémisztően állt szabad fényben, hogy megijedtem. Most, hogy már van nap, barnultam is, nagyon szép. A felvitel könnyű, kell a ceruza nekem, hamar fut és könnyen túlkenem, tükör nélkül nem próbálnám semmiképp. Megy az 5 csillag, mert az árnyalatot én választottam rosszul, és hogy kifut a számból a más rúzs hibája is. Egyébként tökéletes a fedése egy rétegben is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Jdit04

2017. május 3.

040-es Pretty Little Valentine árnyalatom van. Használom önmagában és másik rúzsra kenve is. Egyszerűen tökéletes, az egyik kedvenc rúzsom! Gyönyörű természetes, mégis csillogó színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Alexia

2017. április 27.

Nekem a 140-es Meet Violeta árnyalat van meg. Nem rossz, de picikét más színt vártam. Pozitívum, hogy ha keveset viszünk fel belőle, akkor egy hétköznap is viselhető színt érhetünk el vele, ha többet, akkor viszont egy jóval lilásabb színt kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).