Catrice

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,64 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aranyhaj, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   1,64 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A hosszan tartó, krémes textúrájú highlighter nyitotabbá varázsolja a tekintetet. Használhatjuk a belső szemzugban, vagy a szemöldök alá.

Catrice Made To Stay Highlighter Pen - 010 Eye Like árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Catrice Made To Stay Highlighter Pen - 040 Pearl Instinct! árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
lesztii

Korcsoport: < 18
2019. január 9.

Szemoldokcsontra, szemzugba, orra tökéletes, de nem lehet eldolgozni, szóval csak oda tudom használni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 9.

Sziporka88

2018. december 31.

Szemöldök alá és szemzúgba használom. Könnyen kezelhető. A 010es árnyalat szép és nem hivalkodó. Mivel el tudom képzelni az életem nélküle ezért csak a 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Lauramakeup

2018. július 18.

Szemzugba es szemoldokcsontra hasznalom, de csak a nagy highlight os sminkekhez, nekem egyebkent sok lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

unicorntheterrible

2018. június 15.

A fehér a hétköznapi sminkem egyik alapdarabja. Belső szemzugba, vízvonalra, néha szemöldökcsontra és a cupido-ívre szoktam felvinni. Tartós, a vízvonalamon is fent marad a nap végéig, pedig az arról "híres", hogy 2 percnél tovább semmi nem marad ott. Az erősségével is lehet játszani. Nagyon szép a színe és a ragyogása, igazán friss lesz tőle a tekintetem, ha elfogy kipróbálom az Eye want! árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

AmandaAnonymus

2018. június 10.

Nehéz eldolgozni. Nem eléggé pigmentált, a barackos árnyalata gyakorlatilag nem látszik. Nagyon hamar beszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

CsSz

2018. március 28.

tényleg nehéz eldolgozni, de alapvetően szép a fénye szerintem és tartós is. néha előveszem, majdcsak elfogy..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Lillacskaa

2017. november 3.

030-as árnyalatban vásároltam meg nehezen lehet eldolgozni ,de tartós és gyönyörű a színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

mimi99

2017. augusztus 30.

A 010-es árnyalat van meg, de nem nagyon praktikus, nehéz vele dolgozni. Túl kemény állagú, és nincs is túl jó színe, nem emeli ki a tekintetet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Dyttka

2017. augusztus 29.

Nem szeretem. Maximum szemen tudom használni, ott is csak a szemzugba, mozgó részen, de a szememen is összemosódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

estokani

2017. július 17.

Vízvonalon egész nap pompázik, kiemel és ragyog. NEM irritál, el se hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Vízvonalon egész nap pompázik, kiemel és ragyog. NEM irritál, el se hiszem.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate