Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. október 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

ariiratku

2017. december 7.

050 Metall of Honor rendkívül szép színével gyorsan megfogott. Nem bántam meg a vásárlást. Erősen pigmentált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

fanni413

2014. november 28.

Évekig lapult a fiókban, szinte bontatlan állapotban, de mostanában előkerült, és egyszerűen nem ertem, hogy miért nem használtam eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

jibjab

2014. október 24.

Update: Most már elmondhatom, hogy rég volt olyan smink termék, amihez ennyire kötődtem volna. Mivel mindegyiket több mint egy évig használtam ki kellett dobnom, mert nem akarok úgy járni mint a barátnőm, aki lejárt sminkterméktől kapott nagyon durva szemgyulladást. Ennyire nem viselt meg még semmi, hogy ki kellett dobnom! Tartós volt, gyönyörű színekben és szerintem simán verte a sokkal drágább luxusmárkák hasonló termékeit. Haladéktalanul újra venném, ha lehetne kapni!

Több színt is használtam. Nagyon tartós és szép árnyalatai vannak. Az én kedvencem a lilás, az olivás és az aranyos. Leértékelve vettem, így ilyen áron nagyon megérte, de teljes áron is megéri, mert szép, tartós. Tervezem, hogy más színekben is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 24.

Helgus

2014. április 8.

Szeretem :) Ő a kedvenceim között van. Lehet nagyon brutál hatást is kihozni belőle, de lehet nagyon szolidat is. Ezért kedvelem. Az állaga kicsit furcsa, de ennek ellenére nekem bejön ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

storm28.oe

2014. február 10.

Primer fölött nem csomosodik nálam :) Ecsettel szuperkönnyen fel lehet vinni. Különböző szineket szoktam keverni,de az ritkán sikerül szép átmenetesre.Ez az a termék,ami nem tür meg kiegészitésképpen por alapu szemhéjárnyalot...ez van -akciosan vettem,nem bántam meg.Szeretem.Nagyon kiados.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

pgabica88

2014. február 7.

Nekem nem sikerül szépen felvinni a szemhéjamra, nagyon csomósodik és később a nap folyamán beül a ráncokba. Az ezüst és a lila van meg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Belkitt

2014. január 12.

ezüst és az arany van meg belőle! Elég brutális finisht ad de sajnos nagyon csomosodik! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

grosesaxl

2013. november 9.

Egy arany színű van belőle. A legjobban azt szeretem benne,hogy egészen halvány színűtől a brutálisan sötétig bármilyen sminket tudok vele csinálni. Én az ujjammal kenem fel,nekem ecsettel nem lesz szép sajnos az eredmény. Tartós,nem bántja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

skorpió

2013. november 7.

Áksziósan vettem, nálunk még volt pár darab a Rossmannban.
Azóta kerülgetem, mióta ki lettek pakolva az akciós állványra. Olvastam a véleményeiteket róla, és nem akartam elhinni, hogy az a festék, amit ennyien szeretnek ugyanaz, mint a kiközösítetten szomorkodó, kivonásra szánt kence. Most végre nem pakoltam vissza a pultra, hanem a kosaramba került, hiszen minden alkalommal megcsodáltam őket, és vészesen fogynak! Már csak 3 darab volt a Romans Gone Bad árnyalatból. Hazahoztam egyet, és fittyet hányva a rajtam levő fehér krémes szemfestékre, azonnal elkezdtem satírozni vele a sarkokat. Ecsettel nagyon könnyű felvinni, a fehéren szépen el tudtam dolgozni. Szerintem a tartóssággal sem lesz gond, megelőlegezem az 5 pontot, már az ára miatt is!
Update: Sajnos megromlott a kapcsolatunk. Mostanában morzsás, pici szemcséket vesz fel az ecsetem belőle, nem tudom ennek mi az oka. Valamint bizonyos szemfestékek fölött elcsúszik. Legtöbbször árnyékolásra használnám, ezért fontos lenne számomra, hogy szépen tapadjon az alatta levő festéken.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Áksziósan vettem, nálunk még volt pár darab a Rossmannban.

pmarcsi

2013. október 31.

Szeretem a krémes szemhéjfestékeket! Szinte minden alkalommal használom őket, legalább alapnak, de sokszor csak önmagukban. Tartósak, szépek, mi kell még? Nekem 5 árnyalat van meg, és mindenképpen megérdemlik a max pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.