Catrice

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ziza27, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

"Tart, és tart, és tart - akár 12 órán át is! Az új, szuper hosszantartó, Moringa Butterrel dúsított folyékony ajakrúzs ideális társ egy hosszú napra, mert minden helyzetben megállja a helyét, az étkezéstől a gyengéd csókokig az orrfújáson át. Minden rúzs kollekcióban must-have termék tartós formulája miatt. Folyékony textúrája kellemesen könnyű az ajkakon, gyorsan megszárad és sima, matt felületet eredményez."

10 árnyalatban kapható: nude árnyalatától a fényes tavaszi és nyári tónusokig a klasszikus vörös árnyalaton át.

Vegán

Ár: 1000 Ft plusz posta költség. , Eladó: katica1983
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Utalás után ajánlott postával küldöm
Ár: 1000 , Eladó: Blenheim
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp,posta,fox

Mia0602

2021. november 26.

060 csodálatos mályvás árnyalat, szépen terül, könnyű felvinni. De nekem olyan szinten szárítja a számat, hogy alá kell hidratálnom. Íly módon pedig képtelen megkötni a számon, tehát annyi a tartóssága mint egy sima rúzsé. Viszont még így is folyamatosan érzem a jelenlétét, nem kellemes viselet. Aránylag egyenletesen kopik, elhasználom, de nekem nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 26.

veci

2021. november 20.

A 100 Courage Code árnyalatot vettem meg. Nem szeretem a folyékony rúzsokat és nem is volt egy sem itthon, mert az összes Maybelline Matte Inkemet kiszortíroztam már. Viszont nagyon vágytam egy őszies bordó színre, ami nem maszatolódik szét a maszk alatt és az itt olvasott vélemények alapján döntöttem úgy, hogy ennyi pénzért megér egy próbát. Ha bőségesen aláhidratál az ember, akkor valóban egy órákon át tartós színt kap, de így sosem fog rendesen megkötni, tehát csókálló nem lesz - valamit valamiért. A szín meglepően jól terül, pedig az ilyen sötét árnyalatok egy rúzsban ritkán jók és valamennyire rétegezhető is. Nem mondanám tökéletesnek, de arra bevált, amire vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

doricka

2021. november 11.

030-as árnyalat van meg, gyönyörű rozsdás-pirosas szín. Az aplikátora könnyen használható, szépen fel lehet vinni és viszonylag gyorsan szárad. Alapjáraton tartós ha odafigyelsz rá, de az evést ivást már nem nagyon bírja. Cserébe szépen egyenletesen kopik, nem morzsálódik, és nem csomósodik össze ha újrakened, és nem ül be a ráncokba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 11.

Habibba

2021. november 9.

Idén január-március környéken vettem meg egy nude és egy piros árnyalatban.
Sajnos nekem a nude túl sötét lett a számon ( mármint sötétebb mint amikor felkenem majd megszárad), a piros 2 rétegben hozza amit szerettem volna.
Jelenleg a piros van itthon, mert ilyen színűt keresek más márkákban, amik minőségben jobbak mint ezek.

Használata fázisai nálam:
Óh de szép!❤️
Jó az illata!😘
De szépen fel lehet vinni😊
Tartós, de nem szépen kopik.😕
Nagyon nagyon kiszárítja a szám. Az rendben, hogy nem hidratál, de ez dehidratál.😟
Emiatt beráncosítja a szám😠
Emiatt még jobban kiszárít😡

Na ekkor mosom le és kenem be ajakbalzsamnal.

Sajnos nekem nem válik be és őszintén irigyelem azokat ,akiknek igen!
Ez is egy ,,szeretni akartam’’, de sajnos nem passzolunk próbálkozás volt.
Update: pirostól is búcsút vettem ma, sose fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

Idén január-március környéken vettem meg egy nude és egy piros árnyalatban.

Használata fázisai nálam:
Óh de szép!❤️
Jó az illata!😘
De szépen fel lehet vinni😊
Tartós, de nem szépen kopik.😕
Emiatt beráncosítja a szám😠
Emiatt még jobban kiszárít😡

Na ekkor mosom le és kenem be ajakbalzsamnal.

Sajnos nekem nem válik be és őszintén irigyelem azokat ,akiknek igen!
Ez is egy ,,szeretni akartam’’, de sajnos nem passzolunk próbálkozás volt.
Update: pirostól is búcsút vettem ma, sose fogom használni.

Bius1021

2021. október 31.

Régebben vásároltam a 040es színt most páromtól kaptam meg a 080ast.
Ez a első nudos a második bordós picit.
Szép színek,krémes,hamar szárad.
Miután használtam nagyon kiszáradt a szám..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 31.

Régebben vásároltam a 040es színt most páromtól kaptam meg a 080ast.
Ez a első nudos a második bordós picit.
Szép színek,krémes,hamar szárad.
Miután használtam nagyon kiszáradt a szám..

fanni200005

2021. október 18.

A nude színek nagyon szép tartósak, viszont ez a pirosról nem mondható el sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

petra.k

2021. október 7.

Nagyon szépre szárad, és igazán táska barát. Engem mindenhova elkísér ebből akár 2 árnyalat is, mert nem csúnyán kopik akkor sem ha eszem vagy iszom.
Jár a piros pont!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Jár a piros pont!

elég tartós
jó árban van

Kontra: rettenet módon szárít
egy idő után 'kifehéredik' a belső ajkakon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Pro: gyorsan szárad

Kontra: rettenet módon szárít
egy idő után 'kifehéredik' a belső ajkakon

mano

2021. szeptember 14.

Nekem tetszik, habár nem tudom meddig kellene bírnia egy tartós rúzsnak, mert irtkán használom, de a hagyományos társaihoz képest tök jól vizsgázott egy esküvőn. Valóban szárít kicsit, ezért alá kell hidratálni. Evés-ivást egész jól bírja, nem kopott csúnyán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Pipere

2021. szeptember 11.

Viszonylag gyorsan megszárad, tényleg tartós de hosszútávon nagyon szárít. Az rendben van, hogy matt rúzs, lehet rá számítani de bárhogy is hidratálom az ajkamat, iszom bőven eleget előtte, amint felkenem a számra az összes apró kis ráncot - még ami ott sincs - azonnal kidobja. Ami elég csúnyán mutat, valljuk be.
Valóban maszk- és ételálló, én egy esküvőn hordtam sokáig és tényleg mint a tinta befogta az ajkamat de másnap ennek meg is lett az eredménye: olyan rongyosra szárította szét a számat, hogy napokig kellett utána ápolnom.
010 Trust in me árnyalatban van meg, de nehéz volt választani mert a színek nagyon közel vannak egymáshoz szerintem.
Ami még nagyon levon az értékéből nekem, hogy iszonyatosan tömény cukorkás szaga van amit a számon is érzek utána és elég kellemetlen így viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.