Catrice

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ziza27, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

"Tart, és tart, és tart - akár 12 órán át is! Az új, szuper hosszantartó, Moringa Butterrel dúsított folyékony ajakrúzs ideális társ egy hosszú napra, mert minden helyzetben megállja a helyét, az étkezéstől a gyengéd csókokig az orrfújáson át. Minden rúzs kollekcióban must-have termék tartós formulája miatt. Folyékony textúrája kellemesen könnyű az ajkakon, gyorsan megszárad és sima, matt felületet eredményez."

10 árnyalatban kapható: nude árnyalatától a fényes tavaszi és nyári tónusokig a klasszikus vörös árnyalaton át.

Vegán

Ár: 1200 , Eladó: dorilepke
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, bármivel tudom küldeni
Ár: 1300 , Eladó: Dorci19
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel Győrben vagy előre utalás után postázom

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. november 21.

Nekem ez csalódás volt, pedig nagyon megtetszett a polcokon. Nagyon szárít és csúnyán, foltosan kopik. Az illata nagyon jó, az applikátora tökéletes, a 30-as egy olyan árnyalat amit régóta kerestem, mégsem tudom igazán szeretni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 21.

HRenata

2020. november 15.

Nekem a 050 árnyalat van meg egyelőre, de valószínűleg veszek még más szìnben is. Tetszik a formula, szépen fel lehet vinni, száradás után valóban tartós, de emellett kényelmes viselet is. Nem szárít, nem is érezni, hogy az ajkakon van. Kisebb evést, óvatos ivást bír. Az applikátor jól használható. Szuper kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

koczevi

2020. november 4.

Ez a rúzs egy álom! Nagyon tartós, kisebb evés-ivást kibír de ezek nélkül sok sok órán át szépen fennmarad. És mindezt észrevétlenül. Mindenképp veszek belőle több árnyalatot is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Pocokkiralylany

2020. november 3.

Imadom! 3 árnyalata is az alapkészletem része. Gyönyörű árnyalatai vannak. Teljesen matt, könnyen kezelhető, nem ragacsos . Tartósnak tartós, az átlagnál jobban, de evés után azért egy kis korrekciózás ajánlott. Minőséghez képest egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

EvaLeBon

2020. október 24.

A This is my statement, vörös árnyalat van meg, a színe gyönyörű, teljesen mattra szárad. Egy hajszállal szárazabb érzés, mint mondjuk a Miss Sporty matt folyékony rúzsa, de még így is szinte semmi, ráadásul annál valamivel tartósabb. Nem húzódik tőle a szám, nem ragacsos, alig veszem észre, hogy rajtam van. Az applikátora túl nagy nekem, de nem kifejezetten rossz, a formula nagyon könnyű és jó vele dolgozni. Ivásnál semmi nem kopik belőle, evést még nem próbáltam. Ár érték arányban szuper, eddig ez a legolcsóbb folyékony rúzs, ami a legtöbbet tudja szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Fehereszti

2020. október 3.

Ez a rúzs valami elkepesztő. Potom áron juthatunk egy fantasztikusan tartós, szuper textúrájú folyékony matt rúzshoz. Ebből nekem a tűzvörös This is my statement árnyalat van meg. Azt kell mondjam Mac Rubywoo dupenak tökéletesen elmegy. Az igazi klasszikus vörös. Első blikkre az ecseténél láttam már jobbat (pl a Pupa vagy Jeffree folyékony rúzsaimon), mégis olyan szuper picit folyékonyabb a formulája, hogy elkepesztoen szép ajkakat tudok festeni vele. Gyönyörűen túl lehet rajzolni a szájat vele. Nagyon pigmentált, egy rétegben is tökéletes a fedese. Eszméletlenül tartós is. Egyszerűen semmi több nem várható el egy ilyen áru folyékony rúzstól, sőt, bőven többet ad annál, mint amennyibe kerül. Imádom és ajánlom, ha jó áron kerestek tartós, dög vörös rúzst 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Puszedly

2020. október 2.

10 órája van rajtam!! 4 óra elteltével igazítottam, addig ettem ittam pusziszkodtam stb.. és csak a belső részről kopott le, de éppenhogy! Még a párom is megdicsért, hogy milyen jól áll és hogy csókálló.. ☺️ Egyáltalán nem érezni az ajkakon, nem ragad, nem szárít, az illata jó és csak úgy ott van az ajkakon!! Csúcs szuper ✨✨✨ veszek még két árnyalatot ☺️☺️🌸

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

rosa.love

2020. szeptember 16.

Nagyon tetszik! Tenyleg tartos es matt. Nem hittem, hogy ennyire jo, olyan lovely k-lips elmenyre szamitottam, de jobb annal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 16.

fici

2020. szeptember 4.

Nagyon szuper. Szépen felvihető, egyenletes, baromira pigmentalt. Mattra szárad,de száradás után nem ragad. én a 090es árnyalatot választottam, igazi klasszikus vörös rúzs. Elégedett vagyok , bátran ajánlom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Serpentina

2020. augusztus 26.

Nahát! Engem levett a lábamról ez a rúzs. A 060-as “I Choose Passion” árnyalatra esett a választásom első körben, és mit ne mondjak... telitalálat lett, ami nude színeknél ritkaság az én esetemben hideg nyárként. Közepes színmélységű, nem túl világos, nem túl sötét, nem komor az arcomhoz, nem is túl élénk. Nincs barnás alapja, nem is a túlságosan telített “Barbie” kategória. Enyhén a mályvásabb-lilásabb tónus felé hajló rózsaszín, mégis természetes, bármilyen alkalomra viselhető.
Az extrább színeket hiányolom a palettából, - viszont hatalmas pozitívum, hogy nagy a választék természetes árnyalatokból. Szóval ha én megtaláltam közülük a sajátomat, akkor szerintem bárki. 😊👍🏼
Pontosan ugyanolyan cukorka illata van, mint a “Satin” szériás Aden rúzsoknak. Meg is lepődtem első kipróbáláskor.
Nagyon egyszerű felvinni, és pillanatokon belül meg is szárad úgy, hogy egyáltalán nem is lehet érezni az ajkakon.
A végeredmény gyönyörű, egész nap a helyén marad, lehet vele inni, nem fogja meg a pohár szélét minimálisan sem. Meg sem mozdul egészen addig a pillanatig, amíg valami olajosat nem eszik az ember.
Teljes mértékben meg vagyok elégedve.
Még szemezek az “I am Unique” árnyalattal is, ami szintén a hidegebb lilásabb-mályvás vonalat erősíti, csak egy kicsit világosabb. Idővel szerintem beszerzem azt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Teljes mértékben meg vagyok elégedve.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.